Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Bee Gees
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #41
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
She Came in Through the Bathroom Windows
Holiday

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
25.04.2023 09:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #42
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
barb42 napisał(a):Przecież to top danego wykonawcy, to nie jest głosowanie na przebój roku.
Szpileczka wbita, dzień odhaczony Icon_smile
A co do zasadniczej kwestii, bywają wykonawcy o znacznie większej stylistycznej rozpiętości. Dla mnie twórczość tych panów na dłuższą metę jest męcząca, w dużej mierze właśnie przez falsety, ale nie tylko.
I oczywiście, że ich twórczość to nie tylko falsety, ale to jest dla nich najbardziej charakterystyczne i właśnie dla mnie jest na dłuższą metę mocno odstręczające.

WOLNE MEDIA!!!
25.04.2023 09:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 924
Dołączył: Jan 2020
Post: #43
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
Chyba właśnie o to chodzi w topach, że raz pojawia się wykonawca, który cieszy a raz, który męczy. To nie jest koncert życzeń, chyba że dla zgłaszającego. A właśnie to biadolenie na wybory pojawiające się tutaj co jakiś czas jest dopiero nużące i odstręczające.
25.04.2023 12:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Jan 2015
Post: #44
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
(25.04.2023 12:05 PM)stokrotka napisał(a):  Chyba właśnie o to chodzi w topach, że raz pojawia się wykonawca, który cieszy a raz, który męczy. To nie jest koncert życzeń, chyba że dla zgłaszającego. A właśnie to biadolenie na wybory pojawiające się tutaj co jakiś czas jest dopiero nużące i odstręczające.
Lubię To
a teraz moje propozycje:
One
Immortality
25.04.2023 12:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #45
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
thestranglers napisał(a):Poproszę w takim razie o źródło.
Jest "Juliet (Live Version)" na "Tales From Brothers Gibb" z 1990 roku; utwór 4.13 i jest opisany jako Bee Gees (na płycie są też utwory, które przypisano poszczególnym członkom np. 1.24 czy 4.02): https://www.discogs.com/release/1499912-...-1967-1990

Na Spotify jest tak samo:
https://open.spotify.com/album/5DDYh6LgA...Cghf2KqbEw

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.04.2023 12:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #46
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
Znalazłem i nawet odsłuchałem, co nie zmienia mojego zdania.
Kajman, ja dyskryminuję. a Ty utrudniasz mi pracę.
25.04.2023 12:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 924
Dołączył: Jan 2020
Post: #47
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
miszony napisał(a):Immortality
A ja to nawet bardzo lubię!
Anielski wokal Céline i te męczące falsety pięknie się komponują.
25.04.2023 12:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #48
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
ode mnie:

Odessa (City on the Black Sea)

niewiele słuchałem bee geesów, głównie tej płyty z końcówki lat 60., soundtracku do "gorączki" i jeszcze czegoś drugiego z tego okresu, ale dawno temu już, teraz nieśmiało zacząłem podsłuchiwać i może coś jeszcze od siebie dodam drugiego też Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.04.2023 01:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #49
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
Szymek79 napisał(a):You Win Again
wcześniej już zostało zgłoszone
25.04.2023 01:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #50
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
stokrotka napisał(a):Chyba właśnie o to chodzi w topach, że raz pojawia się wykonawca, który cieszy a raz, który męczy. To nie jest koncert życzeń, chyba że dla zgłaszającego. A właśnie to biadolenie na wybory pojawiające się tutaj co jakiś czas jest dopiero nużące i odstręczające.
Ale chyba można wyrazić swoje zdanie? Czy jest zakaz? Napisałem tylko, że trudno, bo liczyłem, że uda się coś lepszego ustrzelić i tyle Icon_rolleyes

(25.04.2023 12:45 PM)stokrotka napisał(a):  
miszony napisał(a):Immortality
A ja to nawet bardzo lubię!
Ja też i nawet to zgłosiłem... w topie Celine Icon_razz2

WOLNE MEDIA!!!
25.04.2023 02:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 769
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
neo01 napisał(a):liczyłem, że uda się coś lepszego ustrzelić
Ja też miałem taką nadzieję szczególnie kiedy wiedziałem kto zgłasza.
25.04.2023 02:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #52
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
No właśnie w tym przypadku nigdy nie wiadomo, co się trafi, bo tych wykonawców w bazie jest tak dużo, że chyba z każdej muzycznej bajki można coś znaleźć (pamiętam, że ktoś ustrzelił Rush i to była dopiero pozytywna niespodzianka Icon_smile).

WOLNE MEDIA!!!
25.04.2023 02:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 924
Dołączył: Jan 2020
Post: #53
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
neo01 napisał(a):Ale chyba można wyrazić swoje zdanie? Czy jest zakaz?
No wyobraź sobie, że ja też wyraziłam właśnie swoje zdanie. Bo chyba nie ma zakazu?
25.04.2023 02:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #54
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
Tak, wyraziłaś swoje zdanie o moim zdaniu Icon_smile To może na tym poprzestaniemy, bo chyba niczemu nie służy ten off-top.

WOLNE MEDIA!!!
25.04.2023 02:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #55
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
Dla mnie jest zawsze i pozytywna i niespodzianka, a co dwa szczęścia to nie jedno. Icon_lol
25.04.2023 02:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 924
Dołączył: Jan 2020
Post: #56
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
Wyraziłam zdanie o powtarzającej się od dłuższego czasu tendencji, która sprawia, że aż strach myśleć o własnym zgłoszeniu nowego podmiotu. Bo po prostu się odechciewa.
neo01 napisał(a):pamiętam, że ktoś ustrzelił Rush i to była dopiero pozytywna niespodzianka
Dla Ciebie pozytywna, w końcu każdy chce takich od czasu do czasu doświadczać.
25.04.2023 02:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #57
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
Myślę, że nie masz się czego bać Icon_wink
O ile pamiętam, akurat obydwoje zgłoszeni przez Ciebie wykonawcy byli świetnie przyjęci Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
25.04.2023 02:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 769
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
Jedni wypowiadają opinie pozytywne, inni negatywne i chyba tak być powinno.
25.04.2023 02:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 924
Dołączył: Jan 2020
Post: #59
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
Mam wrażenie, że negatywne ciągle ci sami.
25.04.2023 02:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 924
Dołączył: Jan 2020
Post: #60
RE: Mychartsowy Top Bee Gees
neo01 napisał(a):Myślę, że nie masz się czego bać
O ile pamiętam, akurat obydwoje zgłoszeni przez Ciebie wykonawcy byli świetnie przyjęci
Zgłaszałam nawet troje, ostatnia miała pod górkę. I nie jest to kwestia obaw. Po prostu już wiem, że będzie lament Icon_wink
25.04.2023 02:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości