Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Overkill - Scorched
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 092
Dołączył: Dec 2009
Post: #1
Overkill - Scorched
Tytułowy utwór z dwudziestego studyjnego albumu grupy:

WOLNE MEDIA!!!
18.04.2023 06:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Overkill - Scorched
Jakoś słabo ich kojarzę. Może dlatego, że nic ciekawego dla mnie (jak można sądzić po tym utworze) nie nagrali.
23.04.2023 12:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 038
Dołączył: May 2021
Post: #3
RE: Overkill - Scorched
Ja też ich jakoś nie kojarzę (metalowych zespołów z kill w nazwie jest tyle, że trudno się połapać), ale zauważyłem, że w ostatnich dniach stali się bohaterami memów. A to za sprawą tego, że wydanie ich płyty zeszło się z wydaniem albumu Metalliki. Overkill wychodzą z w tym porównaniu oczywiście jako zwycięzcy udowadniając, że mimo wielu lat na karku można grać nie odkrywczy oczywiście, ale fajny, zgrabny, energetyczny metal, który nie nudzi. Posłuchałem tego jednego kawałka i tu więcej się dzieje niż na całej płycie M.

Karpie zjem!
23.04.2023 01:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Overkill - Scorched
Dla mnie tutaj się nic nie dzieje. A Meta gra muzykę może nie odkrywczą lecz jednak zdecydowanie lepszą (moim zdaniem oczywiście).
23.04.2023 02:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 038
Dołączył: May 2021
Post: #5
RE: Overkill - Scorched
(23.04.2023 02:08 PM)kajman napisał(a):  A Meta gra muzykę może nie odkrywczą lecz jednak zdecydowanie lepszą (moim zdaniem oczywiście).
gdybyś słowo gra użył w czasie przeszłym oczywiście bym się zgodził, ale dobrze znam Twoją opinię o płytach Metalliki z lat 80-tych. Trudno mi to zrozumieć, ale ok

Karpie zjem!
23.04.2023 02:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 092
Dołączył: Dec 2009
Post: #6
RE: Overkill - Scorched
Posłuchałem sobie uważniej i zdecydowanie jest to kawałek godny zainteresowania, a dzieje się tu całkiem niemało. Rozważę pewnie w kontekście listy.

WOLNE MEDIA!!!
05.05.2023 09:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości