Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ars Cameralis 2009
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Na last.fm już gadali coś o tym, że GB ''wolne'' ma dopiero w okolicach 26-30 listopada. I pytanie czy St. Vincent wtedy by mogła (chyba, że razem koncertują)? Już zresztą i tak muszą nadrabiać jakieś koncerty z Włoch...też mieli tam wypadek Icon_eek2

PS - To co, Yo La Tengo w niedzielę w ramach rekompensaty Icon_biggrin?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.11.2009 11:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #22
 
Tak. St. Vincent jest supportem GB w całej ich tegorocznej trasie koncertowej Icon_smile
Czytałem też to na last.fm z Włochami.

Na Yo La Tengo niestety nie Icon_smile Jakbym miał z kim jechać, to może bym się skusił, ale że nikt (i to jest bardzo przykro) z ludzi, których znam nie ma pojęcia kim jest Grizzly Bear czy Yo La Tengo (a co tu mówić o chęci zobaczenia ich na żywo) to jest to raczej niemożliwe, theh Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.11.2009 11:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
No ale jednak na Grizzly zdecydowałeś się jechać osamotniony. Ja też chodzę sam i jakoś przeboleć muszę. Ale może będzie okazja się spotkać jak ten Grizzly naprawdę w końcu zagra...o ile będzie ktoś tak dobry i mi bilety zwróci Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.11.2009 11:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Mam już bilecik na YLT Icon_biggrin3 Teraz tylko wypadałoby przesłuchać z 8-9 płyt jakie mi pozostały do zaliczenia. Mam na to trochę więcej niż 48 godzin Icon_lol

PS - jeszcze udało mi się namówić kumpla Icon_biggrin. To ten, który polecił mi kawałek ''Let's Roll'' (obecnie na DLP na 41 miejscu). Przesłuchał z 10 numerów, ale wystarczyło to by stwierdził: No, fajnie grają, 50 zł trochę dużo, ale jadę Icon_lol Jestem pozytywnie zaskoczony Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.11.2009 04:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #25
 
Fajnie. Ja się naczytałem na last.fm, że jeśli przyjadą to dopiero w przyszłym roku, więc raczej oddam bilet, ale poczekam jeszcze z tydzień, może sytuacja się jakoś rozwinie.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.11.2009 06:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Aha, ja bym trzymał bilet....no chyba, że jest jakiś deadline odnośnie zwrotu (a potem faktycznie może Ci coś wyskoczyć, powiedzmy w marcu i wtedy zostaniesz sam z biletem, bez możliwości uczestniczenia w imprezie).

Ja też poczekam kilka dni (tygodni?) i później postaram się dowiedzieć czy będzie prowadzona jakaś sprzedaż tych zwróconych biletów, czy odbędzie się ich nowa dystrybucja.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.11.2009 10:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
To się nazywa prawdziwy Wieczór Muzyki Alternatywnej. To był nooooooooise Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.11.2009 12:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ars Cameralis 2012 saferłel 9 1 971 20.11.2012 05:59 PM
Ostatni post: saferłel
  Ars Cameralis 2011 saferłel 7 1 171 25.10.2011 11:08 PM
Ostatni post: saferłel
  Ars Cameralis 2010 saferłel 20 2 563 18.11.2010 06:25 PM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości