Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
358 MOJA LISTA
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Katie cos marnie...
Yacy napisał(a):CASE TO BEGIN - Band Of Horses
"Cease To Begin" Icon_smile2
06.11.2007 09:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
ku3a napisał(a):"Cease To Begin"
Dzięki za zwrócenie uwagi - muszę jeszcze poprawić w bazie Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.11.2007 10:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #23
 
Jopkolog napisał(a):Ok, w takim razie niech wejdzie przynajmniej AMJ.
Ani mi się waż. Icon_evil
07.11.2007 05:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Fair To Midland wciąż w pierwszej piątce Icon_eek2
Tylko przypomnę Twój pierwszy komentarz po tym, jak na mojej liście FTM wszedł na pierwsze miejsce:
Cytat: Icon_evil Icon_evil Icon_evil
wklepałem to w pewien programik i ściągnęło mi ten utwór. posłuchałem jakiejś elektroniki i wyrzuciłem. a tu patrzę u Ciebie nr 1 i pomyślałem że to nie możliwe. Więc wybrałem stronę na myspace i ... posłuchałem właściwiego nagrania no i juz jest u mnie w notesiku Może nie będzie nr 1 ale...
Icon_wink2

Editors wciąż do góry. Mnie się ten drugi singiel aż tak nie podoba jak pierwszy czy trzeci... Choć w tym tygodniu powinien trochę zyskać...
40 tygodni BOH Icon_exclaim Gratulacje Icon_smile2
Evans Blue też sobie świetnie radzi. Nie dość, że ma dwa kawałki w trzydziestce, to jeszcze debiutuje na liście płyt Icon_smile2
Z trzech nowości dwie bardzo lubię, a z trzecią wkrótce się bliżej zapoznam, bo w tej chwili nie kojarzę tego kawałka.W poczekalni Strata leciutko do góry, a MSP na dobre się zatrzymał...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
10.11.2007 12:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
mrsap napisał(a):Cytat: ...
no cóż tak było Icon_wink2 Długo pracowali na swoją niepodważalną pozycję, którą mają w tej chwili Icon_wink2
mrsap napisał(a):MSP na dobre się zatrzymał...
zdradzic chyba mogę że w tym tygodniu ruszą, a właściwie ruszyli bo lista - konkretnie poczekalnia - właściwie już jest

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.11.2007 01:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Yacy napisał(a):Dopiero dzisiaj ułożyłem listę albumów za październik. I tak oto to wygląda:

82 MOJE ALBUMY / 2007 – PAŹDZIERNIK

poz . ub. msc . ALBUM - wykonawca

01 . 01 . 04 . FABLES OF A MAYFLY . - Fair To Midland
Wciąż na pierwszym Icon_biggrin3 A ja właśnie dziś zdobyłem wreszcie oryginalne CD, więc u mnie też jeszcze trochę na pierwszym posiedzi Icon_smile2
P.S. Ale tytuł tego albumu jest jednak nieco inny (of=from) Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
10.11.2007 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
p.u.r.h. napisał(a):Ale tytuł tego albumu jest jednak nieco inny (of=from)
na swoje usprawiedliwienie napiszę że tytuł kilka miesięcy temu kopiowałem ze strony Merlin.pl a tam jest ... of Icon_wink2

http://merlin.pl/frontend/browse/product/4,529066.html

Dziękuję bardzo za zwrócenie uwagi Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.11.2007 10:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Heh, to się w Merlinie nie popisali, przecież na okładce wielkimi wołami jest napisane "from" Icon_mrgreen
Natomiast trochę mnie zdziwiło to, że wersja CD różni się od tej którą kiedyś ściągnąłem z "Chomik Yacy" Icon_wink2 tzn. nie ma na niej instrumentalnych przerywników (pre-versa, ciperion itp.) :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
10.11.2007 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości