Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 152 (02.10.09)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
furbul napisał(a):Miał być Grizzly Bear na pierwszym. Wszystko zepsułeś! I nadal nie mamy wspólnego numeru jeden w tym samym czasie
Równie dobrze ja mogę napisać, że ty zepsułeś wszystko nie dając szansy The xx. No szkoda, że nikt ich nie docenia. To smutne.

furbul napisał(a):Chyba przeceniasz Kings of Convenience. Nie jest to jakaś wybitna piosenka, aby tak szalała w Top 3 Icon_wink)
Super klimacik. To się liczy. Prostota wykonania i emocje + ładny tekst. Bardzo zależy im na dobrym odbiorze warstwy lirycznej, słychać to w produkcji płyty, sposobie śpiewania itd...Całość jest niezwykle urocza. Jedna z płyt roku Icon_smile

furbul napisał(a):Strasznie dawno nie słuchałem płyty Animal Collective, ale z tego, co pamiętam, to "Bluish" mi się podobał.
Właśnie się zdziwiłem czemu nie oddałeś swoich głosów w Topłycie...

furbul napisał(a):Jakoś słabo poczynają Manic Street Preachers.
Moim zdaniem miejsca jakie zajmują są ogólnie dobre, a wygląda to blado pewnie dlatego, że takie ''Indian Summer'' spędziło 9 tygodni na pierwszym miejscu Icon_razz2

Cytat:"Difficult for Weirdos" to jeden z moich faworytów na albumie, ale na razie dodałem do odsłuchu dwa jego inne kawałki. Zobaczymy co z nimi będzie ;]
Ajaj, no oby wygrał najlepszy, ale kurcze...postaraj się Icon_biggrin Ciekawe co Ci się podoba jeszcze. Czyżby ''Last Days Of Disco'' i ''Morning Sun''?

furbul napisał(a):"Let's Roll" poważnie zaczyna mi sie podobać.
W sumie moje przewidywania się sprawdzają. Jeśli ktokolwiek mógłby ten numer ode mnie podchwycić, to tą osobą byłbyś ty, Konrad, może chris albo koszMAREK...Tyle.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.11.2009 06:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #22
 
saferłel napisał(a):Równie dobrze ja mogę napisać, że ty zepsułeś wszystko nie dając szansy The xx.
Ty miałeś łatwiej. Ja musiałbym dać nowość The xx na pierwszym.
saferłel napisał(a):Super klimacik. To się liczy. Prostota wykonania i emocje + ładny tekst.
Bardzo możliwe. To na początku wystarczało, ale na dłuższą metę mnie osobiście zaczyna nudzić. A tak poza tym teraz zdałem sobię sprawę z tego, jaką masz spokojną czołówkę ;] xx, Massive Attack, Grizzly Bear to też żadne szaleństwa... Icon_wink2
saferłel napisał(a):Właśnie się zdziwiłem czemu nie oddałeś swoich głosów w Topłycie...
Ja też ;P AC mam akurat na dysku, więc na pewno i nieodwołalnie będą następni, bo o pobraniu czegoś, czego nie mam przez pięć następnych dni mogę tylko pomarzyć Icon_confused2
saferłel napisał(a):Moim zdaniem miejsca jakie zajmują są ogólnie dobre
Dla mnie to płyta roku. Ścisła czołówka ;]
saferłel napisał(a):a wygląda to blado pewnie dlatego, że takie ''Indian Summer'' spędziło 9 tygodni na pierwszym miejscu Icon_razz2
A mnie tu jeszcze nie było, gdy tak było Icon_wink
saferłel napisał(a):Czyżby ''Last Days Of Disco'' i ''Morning Sun''?
Dwa razy pudło.
saferłel napisał(a):W sumie moje przewidywania się sprawdzają.
Czyli to był jakiś chytry sprytny plan ;P

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
04.11.2009 06:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
furbul napisał(a):Ty miałeś łatwiej. Ja musiałbym dać nowość The xx na pierwszym.
Mogłeś wcześniej już wstawić ich na listę Icon_wink A swoją drogą wszystko przed tobą. I tak byłoby dobrze jakby w ogóle Grizzly doszło u mnie do pierwszego. Bo z tego co kojarzę, to pomijając już wspólnych liderów w tym samym czasie nasza zgodność w kwestii miejsca numer 1 nie jest wysoka. Chyba z 3 piosenki maxymalnie gościły na tronie i u mnie i u ciebie.

furbul napisał(a):A tak poza tym teraz zdałem sobię sprawę z tego, jaką masz spokojną czołówkę ;]
Ja też zdaję sobie z tego sprawę. Ostatnio coraz więcej takich dźwięków mnie przekonuje, ale bez obaw - do poezji śpiewanej mnie to nie doprowadzi. I nadal wolę np. Soulsavers z ''kopem'' niż przy pianinku albo też Radioheadowy Hey od popłuczyn z Osieckiej (Nie Więcej...) i tak dalej...Icon_smile

furbul napisał(a):Dla mnie to płyta roku. Ścisła czołówka ;]
U mnie powoli się osuwa, ale w top 40 powinna skończyć na bank. Top 30 nawet...
Zdecydowanie lepiej brzmi jako całość.

furbul napisał(a):Dwa razy pudło.
No tak, zapomniałem o ''Won't Do That!''. W sumie nie chce mi się wierzyć, że ''kupiłeś'' jakąś odświeżoną balladkę z czasów ''Escapology'' itd..

furbul napisał(a):Czyli to był jakiś chytry sprytny plan ;P
Nie. Po prostu wystarczy się zastanowić komu może się spodobać Icon_smile Z drugiej strony są też osoby, które nie zaglądają na tą listę i nawet nie wiedzą, że tu takie smakołyki - wprost dla nich Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.11.2009 08:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #24
 
saferłel napisał(a):Chyba z 3 piosenki maxymalnie gościły na tronie i u mnie i u ciebie.
Ale dobrze byłoby to przebić, przez wspólny numer jeden w tym samym tygodniu Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):ale bez obaw - do poezji śpiewanej mnie to nie doprowadzi.
Nawet takiej możliwości nie brałem pod uwagę ;]
saferłel napisał(a):od popłuczyn z Osieckiej (Nie Więcej...) i tak dalej...Icon_smile
haha też tak o tym pomyślałem. "Osiecka" była świetna, ale MURP to już jest zupełnie inna bajka - z innym brzmieniem.
saferłel napisał(a):U mnie powoli się osuwa
A u mnie wszystko może skakać i spadać wedle mego widzimisię ;D
saferłel napisał(a):No tak, zapomniałem o ''Won't Do That!''. W sumie nie chce mi się wierzyć, że ''kupiłeś'' jakąś odświeżoną balladkę z czasów ''Escapology'' itd..
Pudło po raz trzeci. Zaryzykujesz kolejne strzały? Icon_razz
saferłel napisał(a):Z drugiej strony są też osoby, które nie zaglądają na tą listę i nawet nie wiedzą, że tu takie smakołyki - wprost dla nich Icon_smile
A ja zaglądam co tydzień! I wyłapuję takie smakołyki - wprost dla mnie Icon_smile

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
04.11.2009 09:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
furbul napisał(a):MURP to już jest zupełnie inna bajka - z innym brzmieniem.
Tak. Oczywiście przeciw ''Osieckiej'' nic nie mam. To BARDZO DOBRA płyta, ale niefajny jest ten numer 10 z MURP...i tyle.

furbul napisał(a):A u mnie wszystko może skakać i spadać wedle mego widzimisię ;D
Chyba u każdego może Icon_smile

furbul napisał(a):Pudło po raz trzeci. Zaryzykujesz kolejne strzały?
Nie, nie chcę znać brutalnej prawdy - ''Somewhere'' Icon_mrgreen

furbul napisał(a):A ja zaglądam co tydzień! I wyłapuję takie smakołyki - wprost dla mnie Icon_smile
Prawidłowo Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.11.2009 10:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #26
 
saferłel napisał(a):ale niefajny jest ten numer 10 z MURP...i tyle.
Niefajny w stosunku do reszty. Ogólnie rzecz biorąc jest dobry.
saferłel napisał(a):Chyba u każdego może Icon_smile
A u Ciebie widzę, że osiągają określone miejsce i późnej się tylko osuwają ;P
saferłel napisał(a):''Somewhere'' Icon_mrgreen
Pudło nr 4. No to nie jest trudne. Przypomnij sobie, co pisałem o płycie i o tym, co jest oczywiste u mnie ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
04.11.2009 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
furbul napisał(a):A u Ciebie widzę, że osiągają określone miejsce i późnej się tylko osuwają ;P

Nie, wcale tak nie jest Icon_smile Często zdarzają im się wahania. Za dużo napatrzyłeś się na listę kajmana, może dlatego tak nudna wydaje się moja ;P

furbul napisał(a):Pudło nr 4.
Eh, wiem już, musiałem spojrzeć na tracklistę - pewnie dlatego, że nie podoba mi się ta piosenka i nie chciałem jej podświadomie pamiętać - ''Do You Mind''. Eh.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.11.2009 10:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #28
 
Cytat:Nie, wcale tak nie jest Icon_smile Często zdarzają im się wahania. Za dużo napatrzyłeś się na listę kajmana, może dlatego tak nudna wydaje się moja ;P
Ja miałem na myśli listę płyt na RYMie, a nie Darmową Listę Przebojów Icon_razz2
Cytat:''Do You Mind''. Eh.
Tak, jedną trafiłeś Icon_mrgreen A druga?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
04.11.2009 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
furbul napisał(a):Ja miałem na myśli listę płyt na RYMie, a nie Darmową Listę Przebojów Icon_razz2
Aha, ale tam nie ma się za bardzo co zmieniać Icon_smile

furbul napisał(a):A druga?
Obojętnie co. Przy tym numerze każdy drugi będzie ciekawszy Icon_smile Może ten co George'a Michaela przypomina?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.11.2009 11:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #30
 
saferłel napisał(a):Aha, ale tam nie ma się za bardzo co zmieniać Icon_smile
Pozycje płyt?
saferłel napisał(a):Obojętnie co. Przy tym numerze każdy drugi będzie ciekawszy Icon_smile Może ten co George'a Michaela przypomina?
Czyli który? Po imieniu proszę. ZgadujIcon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
04.11.2009 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
''Starstruck'' się chyba nazywa.

furbul napisał(a):Pozycje płyt?
Zmieniają się, ale nie zauważasz tego. Co pewien czas dochodzą nowe albumy, rzeczy zmieniają swoje miejsce, czasem przestawiam też jakiś album...Sugerujesz się czołówką. Też chciałbym by w tym top 10 coś się ruszyło.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.11.2009 11:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #32
 
saferłel napisał(a):''Starstruck'' się chyba nazywa.
Nieeee. Zgaduj ;]
saferłel napisał(a):Zmieniają się, ale nie zauważasz tego. Co pewien czas dochodzą nowe albumy, rzeczy zmieniają swoje miejsce, czasem przestawiam też jakiś album...Sugerujesz się czołówką. Też chciałbym by w tym top 10 coś się ruszyło.
O to przepraszam. Myślałem, że jak przez tydzień słuchasz jakiejś płyty , oceniasz ją, to w rankingu nie ma prawa już się przemieścić poza osuwaniem.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
05.11.2009 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości