Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
462 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
462 MOJA LISTA
Moja Lista nr 462 z 02.11.2009

[ Icon_smile2 UŁOŻONE TAM GDZIE NOTOWANIE NR 1 Icon_smile2 ]


01 . 04 . 02 . ODJAZD - Renata Przemyk

02 . 02 . 09 . BORDER REIVER - Mark Knopfler
03 . 03 . 09 . HORSES FROM SHELLVILLE - Hatifnats
04 . 01 . 06 . CHECK MY BRAIN - Alice In Chains
05 . 06 . 07 . BECAUSE OF YOU - Skunk Anansie
06 . 07 . 18 . COME UNDONE - Placebo
07 . 05 . 08 . IN MY TIME - Europe
08 . 11 . 04 . 12 DNI - Closterkeller
09 . 09 . 06 . SO FAR FROM THE CLYDE - Mark Knopfler
10 . 08 . 22 . GHOST - Depeche Mode

11 . 13 . 40 . THIS I LOVE - Guns N' Roses
12 . 10 . 19 . WITH TWILIGHT AS MY GUIDE - The Mars Volta
13 . 12 . 10 . DLACZEGO JA - Strachy Na Lachy
14 . 22 . 03 . LISTA ZAKUPÓW NA MIESIĄC MAJ - Trzydwa%UHT
15 . 15 . 73 . ONE CARESS - Depeche Mode
16 . 21 . 05 . WIEM - Stare Dobre Małżeństwo
17 . 17 . 25 . GOD HELP THE GIRL - God Help The Girl
18 . 14 . 11 . SKELETON - Dolores O'Riordan
19 . 19 . 38 . THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
20 . 18 . 28 . PEACE - Depeche Mode

21 . 20 . 28 . NIEJASNOŚCI - Gaba Kulka
22 . 28 . 03 . THIS JOKE SPORT SEVERED - Manic Street Preachers
23 . 27 . 03 . BLACK GIVES WAY TO BLUE - Alice In Chains
24 . NN . 01 . SLEEPY SHORES - Johnny Pearson and His Orchestra
25 . 16 . 16 . CRYING LIGHTNING - Arctic Monkeys
26 . 23 . 10 . FALL AGAIN - Michael Jackson
27 . 30 . 02 . CAR DOOR - Anita Lipnicka
28 . 25 . 07 . HAT, MEET RABBIT - Gaba Kulka
29 . 29 . 02 . NO SOUND BUT THE WIND - Editors
30 . NN . 01 . LĘKI I FOBIE - happysad

Statystyka TOP30:
Nowości: 2 Skoki: 10 Spadki: 11 Pozostało: 7

Moje wypadki z TOP30:

z 24 po 15 tyg. EMILY (C.O.X. Remix) - Clan Of Xymox
z 26 po 04 tyg. THE FIXER - Pearl Jam


MOJA POCZEKALNIA

poz . ub . UTWÓR – Wykonawca


31 . 31 . MIĘDZY PIEKŁEM A NIEBEM - Closterkeller
32 . 37 . NJUJORKCZIPY - [ i ]
33 . 32 . ME IN THE DARK - Votum
34 . 33 . SHALL WE? - Tides From Nebula
35 . 34 . I LOST MY STAR IN KRASNODAR - Lacrimosa
36 . 41 . GALWAY'S SONG - George Dorn Screams
37 . -- . DISAPPEARING ACT - U2
38 . 43 . WIR SIND WAHR - Nena
39 . 39 . RESTLESS HEART SYNDROME - Green Day
40 . -- . BRACIA KRWI - Grzegorz Markowski

41 . 35 . PRAYING GROUND - Soulsavers & Red Ghost
42 . -- . U TWYCH STÓP SKŁADAM MÓJ ŚWIAT - Katarzyna Groniec
43 . 36 . KTO TAM? KTO JEST W ŚRODKU? - Hey
44 . 44 . LITTLE LOOK - Eleanor McEvoy & Banana Boat
45 . 38 . ONE DREAM - Sarah Mclachlan
46 . -- . GOODNIGHT MOON - Shivaree
47 . 47 . ISLE IN ME - Sylvan
48 . -- . JIM CAIN - Bill Callahan
49 . 45 . KINGS & QUEENS - 30 Seconds To Mars
50 . -- . TINA – Muniek


Moje wypadki z poczekalni:

z 46 . WE WEREN'T BORN TO FOLLOW - Bon Jovi
z 48 . SPLITTING THE ATOM - Massive Attack & Robert Del Naja & Grant Marshall
z 49 . THEY ARE NIGHT ZOMBIES!! THEY ARE NEIGHBORS!! - Sufjan Stevens
z 50 . OCTOBER & APRIL - The Rasmus & Anette Olzon

Polska Piosenka Tygodnia
Stanisław Sojka - Cud niepamięci

Zagraniczna Piosenka Tygodnia
Gary Newman – Cars

To ostatnie dwa utwory, które dołączyłem do moich utworów wszechczasów... Nie chcę pisać o nich jako o topie, bo musiałbym napisać o Top511 Icon_razz Tyle mi wyszło jak zacząłem wrzucać utwory do katalogu z moim Topem Icon_eek2


[*][*][*]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.11.2009 11:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 

nowe:


TINA
– prosta, fajna piosenka. po prostu...

JIM CAIN – Nasza Lista 8 po raz czwarty! Był już u mnie z innym utworem... Kariery nie zrobił jakiejś oszałamiającej, ale bardzo lubię całą płytę.

GOODNIGHT MOON
– NLVIII po raz piąty i [chyba] ostatni... Na początku eliminacji był dużo wyżej od innej propozycji Bodeczka...

U TWYCH STÓP SKŁADAM MÓJ ŚWIAT
– uwielbiam ja pod każdą postacią Icon_wink2 Najpierw rewelacyjnie zaśpiewała SZYBĘ [Metro], potem we współpracy Grzegorzem Ciechowskim nagrała swoją pierwszą płytę [Mężczyźni]. Kolejna była bardziej stonowana, bardziej poetycka [Poste Restante]. Była płyta z utworami kabaretowymi[Emigrantka], był koncert w Trójce z fantastyczną interpretacją KRZYŻÓWKI Icon_smile2 Świetne PRZYPADKI, bardzo niedoceniona przeze mnie płyta NA ŻYWO. I teraz są LISTY JULII! Nie jest to płyta z potencjalnymi przebojami, bo tak być nie mogła... Ale mam nadzieję, że to nie jest ostatni utwór z tego krążka, który gości na ML! Świetnie wydana płyta – książeczka w formie kartek pocztowych, CD włożone w kopertę Icon_wink2 a na każdej kartce zdjęcie Pani Kasi: od dziewczyny, po przez staruszkę, do zarośniętego faceta!!! I właśnie taka jest – ma wiele różnych oblicz!!! Ależ się rozpisałem... Icon_razz

BRACIA KRWI
– coraz bardziej się przekonuję do tekstu... Aranżacja muzyczna i wykonanie wokalne – do tego od początku nie miałem wątpliwości. Ale sam tekst... Tytuł... Nie tak od razu... Ale się przekonuję! I mam nadzieję, że będzie bardzo dobrze!!!

DISAPPEARING ACT
– po prostu to co lubię najbardziej!!! U2 z okresu UF!!! Mój nr jest z tego okresu, UF to moja płyta nr 1 U2 i jedna z płyt ever! I mam nadzieję, że będzie hit! Przynajmniej na ML!

LĘKI I FOBIE i SLEEPY SHORES wskoczyły z poczekalni. Chyba nie ma co pisać, bo chyba wszyscy wiedzą dlaczego ten wyżej notowany utwór zyskuje m.in. u mnie taką pozycję... Szczególnie dziś (jest godzina 01:07 01.11.2009).

[*][*][*]


ale popiszę sobie jeszcze o wybranych utworach.
41-50
ONE DREAM - Sarah Mclachlan – no to jednak poczekam na całą płytę, aby tam pszukać następcy ADIA czy ANGEL…

31-40
NJUJORKCZIPY - [i] – kojarzą mi się z Les Bigos… Może to dalekie skojarzenie, ale może im tylko pomóc w karierze na ML…

21-30
HAT, MEET RABBIT - Gaba Kulka – no I nie będzie hitu na miarę pierwszego singla… A szkoda. I nie wiem czemu. Ale może z płyty Kulka i Kucz coś mi wpadnie w ucho...

11-20
LISTA ZAKUPÓW NA MIESIĄC MAJ - Trzydwa%UHT –ja bardziej preferuję 0% ewentualnie 0.5% Icon_razz Ale to wyjątkowo mi smakuje Icon_wink2 A im więcej tym jeszcze bardziej...

1-10
ODJAZD - Renata Przemyk – na dziś nie widzę kandydata do zmiany... Chociaż to może się zmienić za dwa tygodnie... W tym czasie ma się ukazać płyta z potencjalnymi moimi numerami 1... Płyta ... Renaty Przemyk Icon_mrgreen Jeszcze daleko do tego, ale wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było Icon_wink2

Zachomikowane wszystko!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.11.2009 11:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
Yacy napisał(a):05 . 06 . 07 . BECAUSE OF YOU - Skunk Anansie

wspólny utwór w top 5, łałłłłłłłł Icon_biggrin3
02.11.2009 12:38 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #4
 
Yacy napisał(a):ODJAZD - Renata Przemyk – na dziś nie widzę kandydata do zmiany... Chociaż to może się zmienić za dwa tygodnie... W tym czasie ma się ukazać płyta z potencjalnymi moimi numerami 1... Płyta ... Renaty Przemyk Icon_mrgreen Jeszcze daleko do tego, ale wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było Icon_wink2
też bardzo jestem ciekawa tej płyty! Icon_smile2 no i koncertu! Icon_smile2

notowanie ma date 2.11.2009 a ukazuje sie juz 1.11.2009? jak to możliwe?
[wiem że postujesz poniedziałkowe listy ale to wyglada jak cofanie sie w czasie Icon_wink2 fajnie! Icon_mrgreen ]
02.11.2009 12:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Super lider Icon_wink No dobra, gdyby był super, to już gościłby na DLP - powiedzmy, że bardzo dobry i...obiecujący. Alice In Chains traci te trzy oczka równie niespodziewanie jak swego czasu zdobyła, by wejść na szczyt. Ale pewnie coś jeszcze z tej płyty się pojawi i będzie walczyć o szczyt. Z wyjątkiem happysadu nie znam niestety żadnej nowości Icon_cry2 Będę miał dopiero czas w piątek (teraz nierozważnie przerywam naukę WOSU i Biologii, aby chociaż 2-3 listy skomentować Icon_razz2). U2 na pewno jest ciekawym wynalazkiem, chociaż potraktuję tylko jako ciekawostkę (starocie u mnie na listę nie wchodzą jak wiesz) Swoją drogą to ciekawe, że oni zawsze mają jakieś bonusy do zaprezentowania :/ Wkurza mnie, bo moi ulubieni artyści jakoś nie są chętnie dzielić się takimi rarytasami. A co mi zostało na stare lata jak nie podniecać się właśnie takimi rzeczami? Icon_confused Icon_wink2 Idź lepiej do kina na film o Jacksonie, bo ''Fall Again'' coś kuleje Icon_wink

PS - Gaba Kulka dzisiaj u Wojewódzkiego, szkoda, że nie mam czasu obejrzeć Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.11.2009 11:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
Lilian napisał(a):też bardzo jestem ciekawa tej płyty!
juz za chwileczkę już za momencik Icon_smile2
Lilian napisał(a):notowanie ma date 2.11.2009 a ukazuje sie juz 1.11.2009? jak to możliwe?
wiesz przy dzisiejszej technice wehikuł czasu to już kwestia tylko ... czasu Icon_razz

saferłel napisał(a):Super lider Icon_wink
dobra, dobra Icon_wink2 nie ze mną te numery... o własnie będzie na DLP to pogadamy Icon_wink2
saferłel napisał(a):Alice In Chains traci te trzy oczka równie niespodziewanie jak swego czasu zdobyła, by wejść na szczyt.
Renata - wiadomo! a Mark i Hatifnatsy, to zasługa płyt w pewnym sensie... ALicji też słuchalem, ale jakoś w ub. tygodniu troche odpuściła...
saferłel napisał(a):starocie u mnie na listę nie wchodzą jak wiesz
wiem, a u mnie nie ma tego problemu Icon_wink2 Licze na dużo!
saferłel napisał(a):Idź lepiej do kina na film o Jacksonie
1981 napisal, że gdyby nie bł fanem to by nie wysiedział. No ja raczej aż takim fanem nie jestem Icon_razz
saferłel napisał(a):Gaba Kulka dzisiaj u Wojewódzkiego, szkoda, że nie mam czasu obejrzeć Icon_sad
dzieki info od Lilian - DZIĘKI! - się nagrywa, sie kiedyś obejrzy Icon_smile2 tylko juz mi sie miejsce na dysku DVD kończy...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.11.2009 12:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
T masz zdanie moje vs. zdanie 1981 Icon_wink Mi się film podobał, to taki koncert z prób. Może nie każdego taka forma fascynuje. Trzeba samemu sprawdzić.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.11.2009 09:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
test

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
07.11.2009 01:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
Moja Lista Albumów nr 462 z 02.11.2009

poz . ub. tydz . ilość tyg . PŁYTA Wykonawca

01 . 03 . 04 . AURUM (2009) - Closterkeller
02 . 01 . 07 . BLACK GIVES WAY TO BLUE (2009) - Alice In Chains
03 . 04 . 07 . GET LUCKY (2009) - Mark Knopfler
04 . 02 . 06 . BEFORE IT IS TOO LATE (2009) - Hatifnats
05 . 05 . 20 . OCTAHEDRON (2009) - The Mars Volta
06 . 08 . 03 . LISTA ZAKUPÓW NA MIESIĄC MAJ (2009) - Trzydwa%UHT
07 . 12 . 02 . LISTY JULII (2009) - Katarzyna Groniec
08 . 07 . 26 . HAT, RABBIT (2009) - Gaba Kulka
09 . 06 . 08 . LAST LOOK AT EDEN (2009) - Europe
10 . 16 . 09 . AURA (2009) - Tides From Nebula

11 . 09 . 13 . NO BAGGAGE (2009) - Dolores O'Riordan
12 . 10 . 29 . SOUNDS OF THE UNIVERSE (2009) - Depeche Mode
13 . 11 . 44 . LOVE REMAINS THE SAME (2008) - Von Hertzen Brothers
14 . 13 . 44 . TIME MUST HAVE A STOP (2008) - Votum
15 . 14 . 63 . SONGS OF FAITH AND DEVOTION (LIVE) (1993) - Depeche Mode
16 . 15 . 16 . IDMEN (2009) - Indukti
17 . 17 . 04 . BACKSPACER (2009) - Pearl Jam
18 . NN . 01 . MIŁOŚĆ! UWAGA! RATUNKU! POMOCY! (2009) - Hey
19 . 19 . 13 . KING CRIMSON SONGBOOK, VOLUME 2 (2009) - Crimson Jazz Trio
20 . 18 . 05 . HUMBUG (2009) - Arctic Monkeys

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.11.2009 06:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
obydwie nowości w mojej dwudziestce, więc niby jak tu się można nie cieszyć, a jednak... wiadomo. u mnie "Sleepy Shores" wypadło po którejś rundzie przesłuchań i przed zlotem nie załapało się do czternastki. ale nie zdołałem poukładać wszystkiego w kolejności i dzięki przedłużonemu głosowaniu, zostawiłem sobie to na później. ale później... było już zupełnie inaczej, bo usłyszałem ten utwór w innych audycjach i już zupełnie inaczej mi leżał w głowie...
"Goodnight Moon" było wyżej w notowaniach, będę kibicować u Ciebie. i tak poza wszystkim innym, obejrzałbym sobie jeszcze raz "Kill Billa" Icon_smile2.
Renata na pierwszym - super, że Cię nie zawiódł ten utwór Icon_smile2.
trochę sztuczne te pozycje "One Caress" prawdę mówiąc Icon_razz.
z listy płyt znam 13 albumów, myślę, że niezły wynik Icon_smile2.
10.11.2009 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #11
 
Na chomiku z nowościami z "Mojej Listy" znalazłem Time To Express - Ucieczka, a na liście nie widzę. Icon_eek2 Icon_wink2

.
11.11.2009 12:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
 
stavanger napisał(a):Na chomiku z nowościami z "Mojej Listy" znalazłem Time To Express - Ucieczka, a na liście nie widzę.
taki zabieg promocyjny Icon_razz dwa tygodnie temu wrzuciłem moje propozycje, które kandydowały do bycia nowościami. Niektore jeszcze mają tę sznase inne już nie. Ale ich nie usuwam Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.11.2009 12:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
ku3a napisał(a):obydwie nowości w mojej dwudziestce, więc niby jak tu się można nie cieszyć, a jednak... wiadomo
wiadomo... dlatego w podtytule notowania napisałem "smutny debiut" ...
ku3a napisał(a):obejrzałbym sobie jeszcze raz "Kill Billa"
oj ja zabieram się za to od ... uuuu nie pamiętam od kiedy... Icon_wink2
Renata nie zawiodła i mam nadzieję, że płyta również !
ku3a napisał(a):trochę sztuczne te pozycje "One Caress" prawdę mówiąc
bo ja wiem... po prostu są utwory, które nie mogą być w danym tygodniu wyżej lub niżej ... a że tak się układa [wiem co piszę stosując czas teraźniejszy Icon_razz] - trudno... ma takie same prawa jak każdy inny utwór na ML ! No "prawie" Icon_razz Ale jak nie bedę go kiedyś słuchał w tygodniu lub nie sprawi mi to przyjemności to spadnie, a nawet wypadnie. Zapewniam Cię Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.11.2009 12:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
mi chodzi tylko i wyłącznie o jego "chartrun" Icon_wink2
11.11.2009 12:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości