Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 668
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 459
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 668
[Obrazek: 1e6875e0.jpg]

EDYCJA 21 NOTOWANIE 668 DATA 01-11-2009

[glow=blue] L / L /13 EVLENMELIYIZ - Hadise[/glow]

01/01/07 ROLL WITH THE WIND - Alexander Rybak
02/03/06 BODIES - Robbie Williams
03/02/05 KUN FOR MIG - Medina
04/NE/01 C'EST DANS L'AIR - Mylene Farmer
05/05/07 LEB DEINEN TRAUM - Jasmin Wagner


06/06/04 TÖNTARNA - Kent
07/07/08 ÇA M'ENERVE - Helmut Fritz
08/10/02 NIE MOGĘ CIĘ ZAPOMNIEĆ - Agnieszka Chylińska
09/NE/01 SIĘGNĄĆ GWIAZD - Budka Suflera
10/04/08 DANGEROUS - Cascada


11/11/17 GIVE - Shaun Baker
12/08/05 KALEIDOSKOPE - Tiesto feat. Jónsi Birgisson
13/14/04 SOWONEUL MALHAEBWA - So Nyeo Shi Dae
14/18/05 NUMBER 1 - N-Dubz feat. Tinchy Strider
15/16/06 SEXY BITCH - David Guetta feat. Akon


16/12/06 CELEBRATION - Madonna
17/09/07 PUTTIN ON THE RITZ - Alex Swings Oscar Sings
18/17/04 JAKÝ TO JE - Ewa Farna
19/19/03 GET SEXY - Sugababes
20/13/25 HEARTBREAK (MAKE ME A DANCER) - Sophie Ellis Bextor feat. Freemasons


Dzisiaj może ograniczę się do skomentowania nowości, bo warto im poświęcić trochę więcej uwagi. W dodatku obydwa utwory debiutują w pierwszej dziesiątce. Pierwsza z nich to dawno nie widziana na liście Mylene Farmer. Tak tak, Mylene gościła już kilka razy na liście, ale było to jeszcze w latach dziewięćdziesiątych. Wtedy to na liście gościły BEYOND MY CONTROL, XXL, oraz L'INSTANT X. Wybitna gwiazda francuskiej piosenki gości na liście z przedostatnim singlem z jej ostatniej płyty. Po raz kolejny przegapiłem ciekawy utwór i dopiero teraz nadrabiam zaległości. Pomimo tego kawałek ten wpadł mi w ucho i nie mogę się od niego uwolnić, więc musi to znaleźć odzwierciedlenie na liście.
Druga nowość wykonuje formacja, której przedstawiać chyba nie trzeba. Może dla co niektórych debiut tego utworu na tej liście może wydawać się zaskoczeniem, ale muszę tutaj nadmienić, iż Budka Suflera była obecna już w podsumowaniu rocznym pierwszej edycji listy w roku 1983 (zresztą wtedy była tylko lista roczna, bo notowań wtedy jeszcze nie było) z utworem NOC KOMETY. Na przełomie lat 1992 i 1993 Budka gościła na LPGP z nagraniami TWOJE RADIO i MŁODE LWY. Paradoksem jest jednak to, iż na liście nie gościły dwa utwory uważane powszechnie za największe przeboje tej grupy - TAKIE TANGO oraz BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.
Skoro już mowa o wszystkich świętych to wkraczamy powoli w klimat dzisiejszego dnia, kiedy to szczególnie staramy się pamiętać o tych, których znaliśmy i słuchaliśmy, a których już wśród nas nie ma. W tym roku najbardziej chyba niespodziewaną wieścią była nagła śmierć Króla Popu Michaela Jacksona. Śmierć ta spotkała artystę w przededniu wyruszenia na kolejną światową trasę koncertową. Z innych wielkich nieobecnych, którzy gościli na liście warto wspomnieć o liderze Queen Freddie'm Mercurym. Kilka lat temu - w listopadzie 2001 roku - w katastrofie samolotowej zginęła Melanie Thornton - wokalistka La Bouche, formacji która wylansowała jeden z największych hitów listy BE MY LOVER. Kilka tygodni temu do tego grona dołączył jeden z członków Boyzone - Stephen Gately.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
01.11.2009 08:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Ooo Mylene jak wysoko debiutuje Icon_smile2
U mnie była z tym nagraniem na liście jakiś czas temu ale wiele nie zwojowała niestety...

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
02.11.2009 10:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości