Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 151 (24.10.09)
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #21
 
saferłel napisał(a):a czy kto zgadł w końcu jaki utwór przypomina ''Let's Roll''
Próbowałem zgadywać Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
25.10.2009 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Aha, a więc o to chodziło Icon_smile Ja to powiązałem z zupełnie innym postem....No ok. Ciekawy pomysł, ale ''A Girl Like You'' na pewno nie jest w moim top 10 ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.10.2009 11:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 608
Dołączył: May 2008
Post: #23
Re: DLP - Notowanie 151 (24.10.09)
Na pierwszy rzut oka podłe te nowości dla mnie, Hey sprawdzę przy okazji całej płyty, a na tę ostatnią może się skuszę. Po AM raczej nie sięgnę, PSB już znam, za Archive nie przepadam.

Numer 1 też dość mizerny, xx w ogóle mnie nie zachwyciło. Za to numer 2 wspaniały, nie sądziłem, że aż tak Ci się ten utwór spodoba Icon_smile2
saferłel napisał(a):01. 08. 03. The xx - Crystalised
02. 05. 06. Grizzly Bear - While You Wait For The Others

Cytat:18. 28. 02. Norah Jones - Chasing Pirates
O, Norah skoczyła o swoje 10 pozycji - bardzo dobrze Icon_smile2

Cytat:23. 19. 14. Animal Collective - Summertime Clothes
31. 25. 11. St. Vincent - Actor Out Of Work
Największe koszmary kajmana na jego szczęście już spadają, ale ze mną nie pójdzie mu tak łatwo Icon_razz

Cytat:36. 30. 16. The Flaming Lips - Silver Trembling Hands
A jednak wolę "See the Leaves", zdecydowanie. Ten numer w ogóle mnie nie przekonuje.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.10.2009 01:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
aaktt napisał(a):Na pierwszy rzut oka podłe te nowości dla mnie

Eee tam, przesadzasz. Ostatnia z nich to coś dla ciebie. PSB podobno miało nawet szansę na bycie w twoim zestawie, Archive też ma fragmenty hip-hopowe ;P, a Arctic Monkeys są bardziej romantyczni niż zwykle.

aaktt napisał(a):Numer 1 też dość mizerny, xx w ogóle mnie nie zachwyciło.
Więc zdaję się, że znów będę osamotniony w promowaniu fajnej muzyki. Bo jak na Was nie mogę liczyć, to raczej bardziej konserwatywna część forum nie wspomoże mnie przy takim xx Icon_razz2

aaktt napisał(a):Największe koszmary kajmana na jego szczęście już spadają, ale ze mną nie pójdzie mu tak łatwo Icon_razz
Nie wiem czy to takie trafne określenie - ''już spadają''. 13 tygodni w top 20 AC daje im naprawdę imponujący bilans punktowy. W końcu to co najmniej 400 pkt.

Cytat:O, Norah skoczyła o swoje 10 pozycji - bardzo dobrze Icon_smile2
A będzie jeszcze lepiej.

aaktt napisał(a):A jednak wolę "See the Leaves", zdecydowanie. Ten numer w ogóle mnie nie przekonuje.
To kiepsko, bo szykuje się kolejny przebój roku Icon_wink A zgadniesz jaki jest mój drugi singiel od nich Icon_wink? Tylko nie patrz w highlights na RYM. Bądź uczciwy Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.10.2009 07:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
saferłel napisał(a):04. 06. 08. Depeche Mode - Fragile Tension
czyżby FT okazał się najlepszym utworem na SOTU??

/przy poprzedniej liście znalazłem info, z którego wynika, że vice-najlepszym raczej będzie na pewno... a może jednak "naj"/

Z nowości na razie dla mnie najlepsza to ... PSB! Icon_wink2 No podoba mi się i już! Nie wiem czy pojawi się u mnie na liście, ale ma jeszcze kroczek, bo jest już w katalogu "NOWOŚCI" Icon_wink2 Ale tam jest obecnie kilkanaście utworów...

Heya na razie nie mogę przetrawić... Płytę mam od soboty i słuchałem ... raz... Może dziś wykonam kolejne podejście Icon_wink2

tak sobie zerknąłem i może jeszcze coś z tej trójki u mnie się pojawi:
15. 20. 04. Pearl Jam - Got Some
34. 39. 02. Alice In Chains - Last Of My Kind
45. 47. 03. Echo And The Bunnymen - Think I Need It Too - raczej z innym kawałkiem Icon_wink2

saferłel napisał(a):Z listy wypadły:
z 68 - Gabriela Kulka - Niejasności - po 23 tyg. (max: 3)
chyba nadspodziewanie dobrze sobie poradziła u Ciebie? Fajnie Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.10.2009 11:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Yacy napisał(a):czyżby FT okazał się najlepszym utworem na SOTU??
Liczy się przede wszystkim wynik w podsumowaniu roku, więc nawet jak nie przebije drugiego miejsca ''Perfect'', to nic nie szkodzi Icon_wink

Yacy napisał(a):Z nowości na razie dla mnie najlepsza to ... PSB! Icon_wink2 No podoba mi się i już!
W końcu trzecie to twoje trzecie miejsce w Topłycie. Chociaż i tak byłem pewien, że trzeba będzie czekać na kolejne twoje PSB trzy lata, a tu proszę...

Yacy napisał(a):45. 47. 03. Echo And The Bunnymen - Think I Need It Too - raczej z innym kawałkiem Icon_wink2
Tym razem to ja jeszcze nie słuchałem płyty. Nie mam jeszcze żadnego porównania do singla.

Yacy napisał(a):chyba nadspodziewanie dobrze sobie poradziła u Ciebie? Fajnie Icon_wink2
Fajnie to by było, jakby coś nowego od niej wskoczyło do zestawu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.10.2009 01:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
saferłel napisał(a):W końcu trzecie to twoje trzecie miejsce w Topłycie.
Icon_redface2 nie sprawdzałem, a nie pamiętałem... muszę sprawdzić co było na drugim Icon_razz może jednak bliżej będzie temu drugiemu, albo kolejność się zmieniła Icon_wink2

-----------
już wiem... oj chyba kolejność na 2-3 się zmieniła... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.10.2009 02:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Pfu, tam oczywiście wyżej zaplątałem się trochę z tym ''trzecie'' Icon_razz2

Drugie było ''Vulnerable''. Ogólnie bardzo balladowo i spokojnie poleciałeś Icon_wink Nowa EP-ka dopiero na 6....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.10.2009 02:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
45. 47. 03. Echo And The Bunnymen - Think I Need It Too. No no no, widzę, że intesywnie poszerzasz swoje gusta muzyczne Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
27.10.2009 11:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
saferłel napisał(a):Czy to jeszcze ten stary Hey, nowy Hey, może Radiohey?
dobre Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Kumka Olik nas nie zbawi drodzy userzy!
jak ktoś słucha muzyki, żeby zostać zbawionym, to ma faktycznie problem. ja słucham muzyki, żeby mieć z tego przyjemność i dalej będę słuchać Kumki.
saferłel napisał(a):To Hey jest najbardziej wysmakowanym, naturalnym i utalentowanym projektem na polskiej scenie muzycznej na dzień 24 października 2009 roku.
ale żeś Amerykę odkrył Icon_razz. nie mówię, że u mnie na pierwszym w takiej klasyfikacji, ale w najściślejszej czołówce.
ale lepiej późno niż wcale - dobrze, że i Ty dołączyłeś do fanów Icon_wink2.
saferłel napisał(a):na świecie i w USA
Icon_mrgreen Icon_mrgreen
ciekaw jestem czy ta superhiperarcysensacja Parov Stelar & Blaktroniks dojdzie chociaż do dziesiątki Icon_wink2.
chyba specjalnie dla mnie tym razem na liście 5 nowości Icon_mrgreen .
niezły debiut Arctic. ciekawe do którego zdoła dojść. ja na jakiś czas sobie odpuściłem płytę, chyba pora do niej wrócić.
"Beginner's Luck" już spada, więc może... Icon_wink2
"Got Some" bardzo ładnie sobie radzi. a pojedynek z moją listą wygląda bardzo emocjonująco Icon_mrgreen .
28.10.2009 05:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
ku3a napisał(a):jak ktoś słucha muzyki, żeby zostać zbawionym, to ma faktycznie problem. ja słucham muzyki, żeby mieć z tego przyjemność i dalej będę słuchać Kumki.
Coś czułem, że zostanie to skomentowane Icon_wink Po prostu często mi przychodzą na myśl jako tego typu przykład. Ja ich nie lubię, ty wręcz przeciwnie. Nic na to nie poradzimy.

ku3a napisał(a):ale żeś Amerykę odkrył Icon_razz . nie mówię, że u mnie na pierwszym w takiej klasyfikacji, ale w najściślejszej czołówce.
ale lepiej późno niż wcale - dobrze, że i Ty dołączyłeś do fanów Icon_wink2 .
Nie twierdzę, że coś odkryłem. Miłośnikiem Hey na pewno nie jestem tak długo jak ty (z wiadomych powodów), ale akurat do ''grona fanów'' dołączyłem już bardzo dawno - jak na długość swojego życia oczywiście Icon_razz2

ku3a napisał(a):
saferłel napisał(a):na świecie i w USA

Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Chciałbym tylko dla formalności dodać, że nie uważam USA za jakiś inny wymiar, ale po prostu to jedyny duży rynek, gdzie płyty ukazują się we wtorek. Stąd taka forma opisu Icon_wink

ku3a napisał(a):ciekaw jestem czy ta superhiperarcysensacja Parov Stelar & Blaktroniks dojdzie chociaż do dziesiątki
Może dojdzie, może wypadnie za dwa tygodnie. Ważne, że jest Icon_smile Oczywiście gdyby na liście pojawił się Slayer, to nawet ten Parov Stelar wyglądałby przy nim jak typowe granie na DLP, ale że Slayera nie mam w planach.... Icon_wink2 Jestem ciekawy jak to się rozwinie.

ku3a napisał(a):chyba specjalnie dla mnie tym razem na liście 5 nowości Icon_mrgreen .
Heh, chciałem wręcz napisać o tym już w komentarzu....ale znów mnie wyręczyłeś Icon_razz2

ku3a napisał(a):"Beginner's Luck" już spada, więc może...
Chyba jeszcze nie Icon_smile2 Eels spadło z przymusu i nadal jest w stanie wskoczyć do top 10, nawet top 5. Kto wie...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.10.2009 06:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 608
Dołączył: May 2008
Post: #32
 
Ostatnio wtorkowe premiery zaczynają rozsiewać się po innych dniach tygodnia. Od sierpnia poczynając, w ostatnich miesiącach kilka ważnych płyt zostało przesuniętych na inne dni tygodnia Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.10.2009 08:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Też to zauważyłem, ale wtorek i tak jest ciągle charakterystyczny dla US.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.10.2009 08:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #34
 
furbul napisał(a):
saferłel napisał(a):A racji, że u mnie nie ma 20 nowości w jednym tygodniu, to faktycznie warto poznawać Icon_wink
Icon_lol U mnie chyba powyżej dziesięciu nigdy nie było ;P
U mnie było... w 1 notowaniu. Icon_lol
Z listy wybieram nowy Hey, chociaż i tak dopiero przesłuchałem zaledwie parę kawałków i zostawiłem sobie tą płytę na później. Ciekawią mnie Arcticzki, no ale może też nie teraz. Zbyt dużo się dzieje na rodzimej scenie muzycznej.
30.10.2009 05:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Dla mnie rodzima scena to UK Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.10.2009 05:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 642
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Dziękuję!
Szczególy w innym miejscu.
01.11.2009 02:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #37
 
Cytat:Dla mnie rodzima scena to UK Icon_razz2
Patriotyzm pierwsza klasa. :roll:
01.11.2009 09:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Komentarz....druga klasa i to bez WC Icon_wink2

Lepiej na liście się skupić, a nie na moim częściowym kosmopolityzmie Icon_wink2 [bo chyba zauważyłeś, że pisałem tamto pół-serio]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.11.2009 09:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #39
 
a dla mnie takie oburzenia to samo WC, bez komentarza Icon_razz2
02.11.2009 12:32 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości