Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie 723
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Wydanie 723
POCZEKALNIA:
21ST CENTURY BREAKDOWN - Green Day
ALL THE PLANS - Starsailor
BLACK DESPAIR - Blind Ego
DLACZEGO - Bracia
FUGITIVE - David Gray
GOODNIGHT MOON - Shivaree
GORĄCZKA W MUSZYNIE - Sami o sobie
ICH VERLASSE HEUT' DEIN HERZ - Lacrimosa
IN THE RIVER - Black Label Society
JEAN - Kelly Jones
JEDNYM RUCHEM - Sławek Wierzcholski
KALAMBURY - Pustki
KARA NINY - Gaba Kulka
LOADED AND ALONE - Hinder
MASKARADA - Kasia Kowalska
MEAN STREET - Mando Diao
MECHANICZNE SCHODY - Maciek Kurowicki & Hurt
MISTAKE - Moby
MOJA MAŁA - Żywiołak
NEW LOVE IN TOWN - Europe
NIESTETY TRZEBA MIEĆ AMBICJĘ - Piotr Bukartyk
NO OTHER LOVE - John Legend & Estelle
NOTHING ELSE MATTERS - Audiofeels
ODWET POZORÓW - Stare Dobre Małżeństwo
OV FIRE AND THE VOID - Behemoth
PIELGRZYM - Profanacja
RIGHT TO THE SHORE - Rastasize
SECOND CHANCE - Shinedown
SUNDAY WITH A FLU - Yodelice
THE FIXER - Pearl Jam
THIS BREAD IS MINE - Believe
THIS I LOVE - Guns N'Roses
THIS IS IT - Michael Jackson
WHEN IT COMES TO LOVE - Foreigner


Znowu dużo nowości, znowu nowości przeważnie z Naszej Listy, znowu nieoczekiwane wypadki, czyli nuda Icon_wink2

22.10.2009 724 44
1 PO CO WIĘCEJ MI - Cree 2 6
2 MARYSIA - Kult 1 4
3 TRWAJ CHWILO TRWAJ - Elżbieta Adamiak & Adam Nowak 4 5
4 BORDER REIVER - Mark Knopfler 3 6
5 W NASZYM NIEBIE - Cisza Jak Ta 6 22
6 LUCKY MAN - The Verve 5 14
7 GOLDEN SLUMBERS - Ben Folds 36 1
8 URWIS - Farben Lehre 27 2
9 BURN IT TO THE GROUND - Nickelback 11 3
10 PUSSY - Rammstein 30 2
11 MODLITWA - Marzena Korzonek i Tadeusz Nalepa 29 2
12 THIS IS LIFE - Believe 8 4
13 THAT WAS JUST YOUR LIFE - Metallica 9 6
14 VODKA - Korpiklaani 7 8
15 WITHER - Dream Theater 23 3
16 LITTLE LOOK - Eleonor McEvoy & Banana Boat 10 6
17 MOMENTS LIKE THIS - Reamonn 13 4
18 LUCIFER - Behemoth 18 3
19 WHERE DID ALL THE LOVE GO - Kasabian 12 13
20 STARE MIASTO - Lao Che 15 13
21 I LOST MY STAR IN KRASNODAR - Lacrimosa N 1
22 ASHTRAY HEART - Placebo 16 7
23 MY KINDA GIRL - Chickenfoot N 1
24 STRAWBERRY SWING - Coldplay 22 9
25 UPRISING - Muse 20 4
26 THIS IS A MOMENT - The Moody Blues 17 11
27 PIEWCY - Akurat 26 15
28 EGOIST HEDONIST - Riverside 14 13
29 YOUR PROTECTOR - Fleet Foxes N 1
30 ONE - Rodrigo Y Gabriela 42 1


31 FIRE - Kasabian 29
32 SWORD OF THE WITCHER - Vader 45
33 ALTERNATYWNA DROGA - Ga-ga-Zielone Żabki 19
34 PAPILLON - Editors 41
35 MÓW MI DOBRZE - happysad N
36 SANOMI - Urban Trad N
37 I'LL GO CRAZY IF I DON'T GO CRAZY TONIGHT - U2 21
38 CHI MAI - Escala N
39 TAKE - Pensive Lane 40
40 LIPKA - Orkiestra Dni Naszych N
41 HALF-TRUISM - The Offspring 32
42 RZECZY NIEMOŻLIWE - Strajk N
43 PALE HORSES - Moby 33
44 PEOPLE GOT A LOTTA NERVE - Neko Case 39
45 SKÓRA - Blade Loki 31

Wypadły:
TYCH MIŁOŚCI - Basia Raduszkiewicz
DANCE WITH SOMEBODY - Mando Diao
FILLED WITH DREAD - Nuke The Soup
JAI HO - Rahman
KOKAINA - Nosowska
NA ZAWSZE PUNK - Uliczny Opryszek
ONA MOVIE - Sofa
TROUBLE IS A FRIEND - Lenka

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
22.10.2009 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
szkoda, że Sofa wypadła.
"Skóra" mocno poleciała. teraz tylko pytanie na którym wyląduje w podsumowaniu roku. powoli można sobie zadawać takie pytania Icon_smile2.
heh, Offspring też poleciał... a miałem nadzieję, że jednak do trzydziestki wejdzie. może chociaż dobije do dwucyfrowego stażu...
w końcu "Mów mi dobrze" się pojawiło Icon_smile2. a u mnie płyta... no nic, na razie nie będę nic pisać Icon_wink2. ale nie będzie źle, a i poszczególne piosenki w kaszę nie dadzą sobie dmuchać Icon_smile2.
fajnie, że Vader ładnie do góry. ja jak tego słucham, to sobie przypominam stare dobre czasy Icon_lol grania w Wiedźmina. ech, teraz to nie wiem czy bym dał radę, bo przez audycję jest o wiele mniej czasu niż te 2 lata temu.
"One" u mnie w czołówce NL8, ale na listę jeszcze nie dało rady się dostać. fajnie, że u Ciebie się pojawia. "Stairway To HEaven" też nam obydwu się podobało Icon_smile2. choć STH mi się znacznie bardziej podoba niż "One".
ale Riverside poleciał! spodziewałem się znacznie lepszych rezultatów tego kawałka.
ale Lacrimosa wystrzeliła! u mnie już wyleciała, ale teraz będę się skupiać na innej, starszej Icon_wink2.
"Wither" ładnie do góry Icon_smile2.
oł gad, "Pussy"! Icon_eek2 mi jednak podobają się znacznie bardziej ich starsze single. a o płycie na razie nic nie piszę, bo dopiero raz przesłuchałem.
"Urwis" też wielki skok. a jak płyta, słuchałeś już? masz jakichś ulubieńców? bo ja to tych co w Rockiestrze grałem.
23.10.2009 11:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
A więc tak:
ku3a napisał(a):szkoda, że Sofa wypadła.
Mi też szkoda. W ogóle szkoda mi większości kawałków, kóre wypadły, ale ten i ubiegły tydzień (za sprawą NL) obfitował w nowości. W tamtym tygodniu było ich 9, teraz 8, a więc 17 piosenek w ciągu dwóch tygodni to prawie pół mojej listy. Siłą rzeczy musiało sporo dobrych utworów wypaść. A nie mogłem ich nie wpuścić na listę skoro mi sie juz bardzo podobają. Jeszcze w tamtym tyogdniu spadków mniej żałowałem, ale tym razem już znacznie bardziej.
ku3a napisał(a):"Skóra" mocno poleciała. teraz tylko pytanie na którym wyląduje w podsumowaniu roku. powoli można sobie zadawać takie pytania
W podsumowaniu nie będzie tak wysoko, nie licząc już tak przewiduję
ku3a napisał(a):heh, Offspring też poleciał... a miałem nadzieję, że jednak do trzydziestki wejdzie. może chociaż dobije do dwucyfrowego stażu...
Cóż, wysyp nowości spowodował nieoczekiwane i mocne spadki. Gdyby nie NL i piosenki z nich Offspring zapewne by zadebiutował w top 30, a tak mimo że piosenka podoba mi się bardziej niż kilka tygodni temu jest tak nisko.
ku3a napisał(a):w końcu "Mów mi dobrze" się pojawiło . a u mnie płyta... no nic, na razie nie będę nic pisać
A ja jeszcze nie słuchałem. Nie mogę znaleźć odpowiedniego momentu do tego. Owszem słysząłem juz piosenki te z Twojej audycji, ale nic więcej. Nie chce tej płyty słuchać przy okazji, ale tak żeby usiąśc i uważniej słuchać.
ku3a napisał(a):fajnie, że Vader ładnie do góry. ja jak tego słucham, to sobie przypominam stare dobre czasy grania w Wiedźmina. ech, teraz to nie wiem czy bym dał radę, bo przez audycję jest o wiele mniej czasu niż te 2 lata temu.
Jedna przyjemność zastąpiła inną Icon_smile2
ku3a napisał(a):"One" u mnie w czołówce NL8, ale na listę jeszcze nie dało rady się dostać. fajnie, że u Ciebie się pojawia. "Stairway To HEaven" też nam obydwu się podobało . choć STH mi się znacznie bardziej podoba niż "One".
Mi chyba też przynajmniej na razie bardziej podobał się "Stairway To Heaven", ale ten jest też świetny. Myślę, czy nie zapoznać sie z ich najnowszą płytą.
ku3a napisał(a):ale Riverside poleciał! spodziewałem się znacznie lepszych rezultatów tego kawałka.
Podobnie jak z Offspring, chociaż w tym wypadku początki były bardzo cieżkie, przez wiele tygodni w poczekalni, potem wskoczyło, czegos musiało brakować
ku3a napisał(a):ale Lacrimosa wystrzeliła! u mnie już wyleciała, ale teraz będę się skupiać na innej, starszej
A ja teraz tak staram się mniej słuchać tej starszej by się skupić na nowej, ale pewnie juz niedługi zadebiutuje ten Naszolistowy Icon_smile2
ku3a napisał(a):"Wither" ładnie do góry
A temu wbrew przeciwnościom losu udało się skoczyć.
ku3a napisał(a):oł gad, "Pussy"! mi jednak podobają się znacznie bardziej ich starsze single. a o płycie na razie nic nie piszę, bo dopiero raz przesłuchałem.
Nowej płyty jeszcze nie mam. Tez uwielbiam starsze kawałki i to coraz bardziej, ale o nowych utowrach jeszcze nic nie potrafię powiedzieć. Chyba cos jeszcze słyszałem, ale też bez wsłuchiwania się
ku3a napisał(a):"Urwis" też wielki skok. a jak płyta, słuchałeś już? masz jakichś ulubieńców? bo ja to tych co w Rockiestrze grałem.
I tutaj nie słuchałem płyty, oprócz tych utowrów które puściłeś w Rockiestrze (w Chomiku fragment przesluchałem). W ten weeked postaram się to nadrobić. Na razie singiel bardzo zachęcający.

PS. A jak koncert happysad?

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.10.2009 12:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #4
Re: Wydanie 723
tadzio3 napisał(a):21. I LOST MY STAR IN KRASNODAR - Lacrimosa
23. MY KINDA GIRL - Chickenfoot
29. YOUR PROTECTOR - Fleet Foxes
30. ONE - Rodrigo Y Gabriela
Wszystkie nowości dobre, te są najlepsze. A zpoczekalni to jeszcze Vader i 2 czy 3 utwory z NL Icon_smile2
23.10.2009 12:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Cytat:PS. A jak koncert happysad?
fantastyczny Icon_smile2.
to był, jeśli dobrze liczę, mój szósty ich koncert (do tej pory każdy w innym miejscu, teraz w końcu drugi w tym co już kiedyś byłem) i ciągle to jest bardzo wysoki poziom. już czwarta płyta, kilka kawałków doszło do setlisty, więc kilka musiało wylecieć, ale dzięki temu teraz wszystko co grają to są przeboje. kończy się jeden kawałek, myślisz sobie, że szkoda, że już się kończy, a tu zaczyna się następny i znowu radość, że to grają Icon_smile2. oczywiście kilku rzeczy mi zabrakło ("Wszystko jedno", "Marihuana", "Z pamiętnika...", "Ludzie chcą usłyszeć..."), ale nie dałoby rady wszystkiego zmieścić. I tak najbardziej się cieszę, że zagrali "Długą drogę w dół" i "Jeszcze, jeszcze", choć to zwykle grają, ale przy nowej płycie bałem się czy wciąż wystarczy miejsca w setliście, oraz "30 raz", bo ostatnio tego nie grywali. No i z nowej płyty zagrali wszystkie moje ulubione Icon_smile2. i tak jak się spodziewałem, zakończyli "My się nie chcemy bić" Icon_mrgreen . rewelacyjny koncert i choć średnia wieku była znacznie niższa niż na innych koncertach na których bywam i choć połowa ludu to były dziewczyny, to i tak mi się podobało, i i tak jak nic mi nie przeszkodzi to pójdę na następny.
23.10.2009 02:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
ku3a napisał(a):i choć połowa ludu to były dziewczyny, to i tak mi się podobało
A czy to aż taki minus? Icon_razz

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
23.10.2009 02:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
generalnie to na koncertach swobodniej się czuję jak dookoła są faceci Icon_wink2
23.10.2009 03:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
ku3a napisał(a):jak nic mi nie przeszkodzi to pójdę na następny.
U mnie będzie w grudniu Icon_smile2 I na pewno będę
Miszon napisał(a):i choć połowa ludu to były dziewczyny, to i tak mi się podobało

A czy to aż taki minus?
Hehe, dla mnie też nie minus Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
29.10.2009 11:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości