Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 152 z 16.10.09
Listoholik
Unregistered

 
Post: #21
 
czy Wy wszystko musicie mieszać z prowokacjami?
jakie prowokacje?

to czysta prawda! jeśli tego nie widzicie, to chyba coś z Wami nie tak Icon_eek2
łatwo napisać "twoje postępowanie jest coraz bardziej żałosne", ale co dalej?
18.10.2009 09:17 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
co dalej? dalej będziesz pisał jakieś bzdury o "zamierzeniach", "konkurencjach" i "fałszach". Nie wiem na podstawie czego to piszesz i po co? Przecież to Ty często używasz zwrotu, że to forum muzyczne... Tylko jak do tego się mają Twoje dwa ostatnie posty...?

Nie musisz odpowiadać, bo średnio mnie to interesuje... W końcu to forum muzyczne...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.10.2009 09:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Yoda napisał(a):Potrafiłbyś kajmanie, trzymać na liście jedną piosenkę 400 tygodni :?:
1. Myślę, że bez problemu.
aaktt napisał(a):A czy utwory, których nie ma już na innych listach, ale w tym momencie są na Twojej nie mogłyby już na niej pozostać na kolejne tygodnie?
2. Poza tym myślę, że Sebastian nadal będzie publikował swoją listę na forum Astrologa, więc nadal mógłbyś z niej korzystać.
1. Wszystkie utwory, które wymieniłem powyżej wypadły z braku wsparcia. Jeżeli ciągnąłbym te to musiałbym przywrócić tamte.
2. Zbyszu też gdzieś postuje i być może nie tylko on z byłych forumowiczów. Gdybym faworyzował listę Sebastiana to byłaby niekonsekwencja.
saferłel napisał(a):Wedle takiego rozumowania, to każdy od każdego zgapia na różnych płaszczyznach, a punktem wyjścia jest artysta, który nagrywa piosenkę
Masz rację. Ale pokazuję, że ja robię w zasadzie to samo co inni.
saferłel napisał(a):kajman napisał/a:
Gdybym nie trzymał się zasad to za tydzień miałbym pewnie top400 z Right in two, Spider's web, Zrób co możesz, Alleluiah, Bombonierką i innymi podobnymi starociami.
Niekoniecznie. Wystarczy utrzymać zasadę, że na listę nie wchodzą piosenki liczące rok i więcej.
Ale one by nie wchodziły. One by wróciły, bo według zmienionych zasad ich wypadnięcie było błędem.
Listoholik napisał(a):i to wtedy też by miało nazwę "lista przebojów tygodnia", czy to raczej już wtedy cotygodniowy top wszechczasów? Icon_eek2
Widzisz w tym zestawie Crimsonów? Więc nie jest to top wszechczasów. A te piosenki można w uproszczeniu powiedzieć, że wróciłyby z leżakowni, która okazała się pomyłką.
Listoholik napisał(a):1. o! Icon_eek2 czyli to odejście było zamierzone, dobrze obmyślone, żeby zrobić "konkurencję" dla mycharts..
2. choć bardziej chodzi chyba o własne gniazdo, bez takich osób jak ja Icon_razz
3. teraz po kolei się tam poprzenosicie? Icon_eek2
4. tylko nie rozumiem skąd ta rozpacz z powodu kolejnych odejść, przecież to fałsz w najczystszej postaci Icon_eek2
1. Piszesz w tym momencie bzdury.
2. Masz manię wielkości? Wszystko się kręci wokół Ciebie?
3. Wszyscy po kolei? A ilu naliczyłeś? Widzisz tu jakiś masowy odwrót?
4. Jeżeli przyjmiemy, że p. 1-3 byłyby prawdziwe to masz rację. Ale to tylko Twoja koncepcja nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością.
Listoholik napisał(a):to czysta prawda! jeśli tego nie widzicie, to chyba coś z Wami nie tak Icon_eek2
Jeżeli Ty coś takiego widzisz, to z Tobą jest nie tak. Sytuacja jest prosta. Pewne osoby się z pewnych powodów czuły tak źle tutaj, że postanowiły odejść, ale chcą nadal postować listy, więc postują gdzie indziej. Inne czują się źle, ale jednak chcą to robić tutaj. Jeszcze inne czują się tu dobrze i dobrze, że jeszcze takie są.
18.10.2009 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #24
 
kajman napisał(a):Wszyscy po kolei? A ilu naliczyłeś? Widzisz tu jakiś masowy odwrót?

abd3mz{zmieniono - kajman}, gary, bear... kto następny? masowy odwrót całkiem możliwy, bo już nawet Yacy pisze jak nie Yacy.. :roll:

kajman napisał(a):Pewne osoby się z pewnych powodów czuły tak źle tutaj, że postanowiły odejść, ale chcą nadal postować listy, więc postują gdzie indziej. Inne czują się źle, ale jednak chcą to robić tutaj. Jeszcze inne czują się tu dobrze i dobrze, że jeszcze takie są.

polityko! jesteś wielka Icon_razz
18.10.2009 09:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #25
 
Listoholik napisał(a):czy Wy wszystko musicie mieszać z prowokacjami?
jakie prowokacje?

to czysta prawda! jeśli tego nie widzicie, to chyba coś z Wami nie tak Icon_eek2
Po prostu nie wydaje mi się, żebyś wierzył w to co tu wypisujesz. Przynajmniej mam taką nadzieję.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.10.2009 09:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości