Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 150 (17.10.09)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Listoholik napisał(a):Future Of The Left - The Hope That House Built, u Ciebie na 15, u mnie w top 10 Icon_smile
Teraz właśnie zleciał, ale nie przewiduję drastycznego obniżenia lotów. Zawsze zresztą są inne znakomite kawałki z płyty Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.10.2009 12:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #22
 
saferłel napisał(a):Spoko Icon_wink Dlatego czekam na pełnoprawny komentarz, a nie taki w stylu Rafała. Wiesz o co mi chodzi Icon_lol
Tak jest. Czekaj, czekaj. Ja jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
17.10.2009 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #23
 
cieszy mnie debiut Norah, bo jej najnowszy singiel coraz bardziej mi się podoba Icon_mrgreen
17.10.2009 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Tomekk napisał(a):cieszy mnie debiut Norah, bo jej najnowszy singiel coraz bardziej mi się podoba Icon_mrgreen
Pisałeś to już w tylu miejscach na forum, że spodziewałem się innego komentarzu Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.10.2009 04:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #25
 
ależ riposta Icon_razz
mogę jeszcze napisać, że Akron/Family przesłuchałem i jest ok, ale za mało, żeby wejść na moją listę.
17.10.2009 04:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Albo raczej taka muzyka w ogóle nie wpisuje się w wygląd twojej listy Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.10.2009 04:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #27
 
saferłel napisał(a):spodziewałem się innego komentarzu Icon_razz2
naprawdę? a ja komentarza Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.10.2009 07:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
No ok, widzę, chyba nie czytałem tego, co pisałem Icon_wink i źle odmieniłem...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.10.2009 07:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #29
 
Nowy lider chyba i u mnie zaatakuje tylko obawiam się , że aż 2 razy. The xx też są ciekawi. Coś czuję , że dobrną do Twojego 1 miejsca.
17.10.2009 08:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #30
 
A więc poza numerem 1 i numerem 4:

W pierwszej dziesiątce cięszę się najbardziej z tego, że Grizzly Bear idą do góry. The xx z niebywałą formą. U mnie ten kawałek od wielu tygodni stara się wejść na listę. Bezskutecznie jak dotąd. Ich płyta jest niezła jako całość, jednak poszczególne kawałki jakoś nie mają takiej siły przebicia, by zrobić karierę u mnie. Posłuchałem tego singla Yello. Niby przyjemny, miły, ale to chyba dużo za mało ;P Ponoć Radiohead sobie tak średnio radzili, jak twierdziłeś, a tu proszę - już druga dziesiątka. U mnie niestety konkurencja spycha ich powoli w drugą stronę. "Dominos" szybko zaczął spadać. U mnie już raczej też nie wrócą na pierwsze. Ja wybrałem coś innego od Manic Street Preachers na drugi singiel. Może niedługo się pojawi. St Vincent fatalnie spada. lepiej zacznij mysleć o kolejnym kawałku z płyty ;] Jak tę Norah wszyscy szybko polubili. Wdzięczny kawałek.

Dodam jeszcze tylko, że "Do the Joy"przykleiło Ci się do niewłaściwej dziesiątki Icon_wink)

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
18.10.2009 07:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
furbul napisał(a):The xx z niebywałą formą.
Może uda się wylansować ''Crystalised'' na jeden z singli roku. Zobaczymy czy starczy im czasu przed 31 grudnia, by nabić wystarczająco punktów Icon_wink

furbul napisał(a):Posłuchałem tego singla Yello. Niby przyjemny, miły, ale to chyba dużo za mało ;P
Bo to jest po prostu przyjemna, relaksująca muzyka. Trzeba jej się trochę nasłuchać zanim przejdzie się do ofensywny na liście. Na mnie w każdym razie działa dobrze, ale oczywiście tylko ja i kleshko mamy ich na liście Icon_lol Polacy....

furbul napisał(a):Ponoć Radiohead sobie tak średnio radzili, jak twierdziłeś, a tu proszę - już druga dziesiątka.
Jak na Radiohead to średnio i nadal mam wrażenie, że ten utwór mógłby być wyżej - ale już raczej nie zawojuje wiele. Są zespoły od których oczekuje za każdym razem top 10, tyle.

furbul napisał(a):St Vincent fatalnie spada. lepiej zacznij mysleć o kolejnym kawałku z płyty ;]
4-5 tygodni i powinno coś się pojawić. O ile zdecyduje się posłuchać płyty Icon_razz2 i w ogóle zakatalogować ją na RYM w końcu!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.10.2009 08:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #32
 
saferłel napisał(a):O ile zdecyduje się posłuchać płyty Icon_razz2
To jeszcze nie słyszałeś?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
18.10.2009 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Coś słabo śledzisz forum. Już wiele razy pisałem, że płyty słuchałem, ale nie oceniłem, nie zakatalogowałem na RYM (tu też było to poruszone). Teraz będę musiał jeszcze raz sobie ją odtworzyć, aby przypomnieć materiał i wybrać singla Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.10.2009 10:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #34
 
Mam kilkaset nieprzeczytanych postów, a gdy przekroczę tysiąc automatycznie część zostaje usunięta. Nie śledzę forum aż tak intensywnie, by wiedzieć o każdym szczególe.
A dlaczego nie oceniłeś jeszcze na RYM?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
18.10.2009 10:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Bo nie mogłem się zdecydować co wystawić Icon_smile Przesłuchałem album z 5-6 razy i muszę jeszcze raz lub dwa Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.10.2009 10:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #36
 
Ale ogólnie jesteś na tak czy na nie? Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.10.2009 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
Oczywiście, że nie tak. Czołowa 30-tka roku do zdobycia, a różnice są tak minimalne, że może być i 30 i 15 miejsce Icon_wink Takiego równego roku jeszcze nie było....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.10.2009 11:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
do poznania nowej Noryh Jones mi nie spieszno, bo jeszcze żadna jej piosenka mi się nie spodobała. pewnie i tak będzie jej pełno dookoła, to przynajmniej poodwlekam sobie ten moment Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Dawno żaden zespół błądzący po bardziej piekielnych zakątkach muzyki rockowej
ło matko, co za określenie. i że niby Alice taka mocna?
cieszę się, że zespół u Ciebie debiutuje i mi też płyta się podoba, ale do "Death Magnetic" się nie umywa Icon_razz.
przyznam, że to wrzucanie zawsze co tydzień czterech kawałków jest cholernie sztuczne. jak nic w danym tygodniu nowego Ci się nie spodoba, to też będziesz na siłę szukać rzeczy które trzeba wepchnąć na listę?
"Got Some" tak jak pisałeś tydzień temu Icon_wink2. bardzo się cieszę.
wygląda na to, że "Fragile Tension" już wyżej nie podskoczy. przypomnisz wyniki osiągnięte przez kawałki z tej płyty?
23.10.2009 03:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Cytat:ło matko, co za określenie. i że niby Alice taka mocna?
Mocna, to na pewno. Ja się w black metal nie bawię. Mocna muzyka jest super, ale łupana już nie Icon_wink

ku3a napisał(a):"Death Magnetic" się nie umywa
Faktycznie wyszedł Metallice nadspodziewanie dobry album. Nie będę wiec się licytować co jest lepsze Icon_wink

ku3a napisał(a):rzyznam, że to wrzucanie zawsze co tydzień czterech kawałków jest cholernie sztuczne. jak nic w danym tygodniu nowego Ci się nie spodoba, to też będziesz na siłę szukać rzeczy które trzeba wepchnąć na listę?
Icon_lol Ja nie wiem dlaczego ty lubisz się tak mnie czepiać we wszystkim. Nie chcę mi się już wyjaśniać niektórych rzeczy. Problem w tym, że jest mnóstwo piosenek, które mi się podobają. Ciężko wybrać tę czwórkę najbardziej reprezentatywnych w danym tygodniu, a starsze piosenki trzymają się niezwykle dzielnie. Tak wyszło, że zawsze są 4 nowości, może podświadomie zawsze coś mi mówi, że to perfekcyjna liczba? Przecież nie obliczam jakimś wzorem liczby kawałków, które mają pojawić się na DLP. Na pewno nie wpuszczam 10-15 nowości, aby po 4 tygodniach zostało z tego 1/3 nagrań. Po prostu selekcja jest ostra.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.10.2009 03:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Cytat:wygląda na to, że "Fragile Tension" już wyżej nie podskoczy. przypomnisz wyniki osiągnięte przez kawałki z tej płyty?

Musiałem chwilę pogrzebać w danych...

Depeche Mode - Fragile Tension - 7 tyg. na liście
49 - 29 - 29 - 24 - 16 - 6 - 6 - ?

Depeche Mode - Peace - 16 tyg. na liście
59 - 47 - 32 - 27 - 20 - 14 - 11 - 12 - 15 - 23 - 42 - 50 - 33 - 33 - 35 - 35 - ?

Depeche Mode - Perfect - 21 tyg. na liście
19 - 5 - 2 - 2 - 3 - 6 - 6 - 12 - 21 - 30 - 38 - 47 - 52 - 55 - 55 - 53 - 56 - 57 - 60 - 67 - 70

Depeche Mode - Wrong - 16 tyg. na liście
51 - 40 - 40 - 41 - 36 - 28 - 24 - 24 - 12 - 20 - 39 - 46 - 54 - 57 - 61 - 66

I cóż...podejrzewam, że jeszcze grudniowy singiel powinien się trafić Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.10.2009 04:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości