Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 150 (17.10.09)
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
dzięki za statystyki Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Ja nie wiem dlaczego ty lubisz się tak mnie czepiać we wszystkim.
to wcale nie jest czepianie się, tylko wiem, że Tobie mogę szczerze napisać co myślę, potem sobie podyskutujemy i zawsze potrafimy dojść do porozumienia Icon_smile2. dla mnie to jest po prostu sztuczne, bo selekcja selekcją, ale nie wierzę, że czasem się nie zmuszasz do dodania czwartej rzeczy, a czasem na siłę czegoś nie ucinasz, tak mówi rachunek prawdopodobieństwa Icon_razz.
23.10.2009 04:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
ku3a napisał(a):potem sobie podyskutujemy i zawsze potrafimy dojść do porozumienia
A no chyba, że od tej strony.... Icon_wink2

ku3a napisał(a):ale nie wierzę, że czasem się nie zmuszasz do dodania czwartej rzeczy, a czasem na siłę czegoś nie ucinasz
Nie, nigdy nic na siłę nie dodaję. Tego akurat jestem pewny i z ręką na sercu mogę to napisać Icon_smile Natomiast ucinanie związanie jest z tym, że starsze kawałki nie pozwalają się wypchnąć z listy. Równie dobrze mógłbym wymienić całe top 75, no ok...patrząc realistyczne...około 20-30 numerów. Na tyle pozwala mi moja baza, która jest aktualizowana co tydzień. Ale jaki jest w tym sens? Lepiej się pobawić i trochę posiedzieć i pogłówkować, co tak naprawdę jest w tym momencie najciekawsze, bo lista to zabawa Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.10.2009 04:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
ale chodzi o to, żeby na liście mieć 75 piosenek najlepszych w tym tygodniu, a nie 60 najlepszych + 4 najlepsze z nowych i 11 które mogłyby z listy wypaść, ale jeszcze ich kolej na wypadnięcie będzie Icon_wink2.
23.10.2009 05:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
No też te 75 najlepszych jest. Nie wiem dlaczego próbujesz ciągle jakieś teorie podstawiać Icon_wink To nie jest wcale zagmatwane! Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.10.2009 09:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #45
 
saferłel napisał(a):I cóż...podejrzewam, że jeszcze grudniowy singiel powinien się trafić Icon_smile
Twój? Czy już wiesz co nim będzie?

[Obrazek: kleschko.png]
24.10.2009 06:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
kleschko napisał(a):Twój? Czy już wiesz co nim będzie?

Mój. DM więcej już nie wyda.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.10.2009 07:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości