Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zestawienie nieżyjących już wykonawców
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Zestawienie nieżyjących już wykonawców
Taka ot propozycja, może tutaj każdy niech wstawi zestawienie swoich ulubionych nieżyjących już wykonawców. Mogą być to również zespoły, których piosenki lubiliśmy za czasów, gdy jeszcze żył poprzedni wokalista itd.
02.11.2007 01:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Ciężko ustawiać w kolejności, ale wymienić umiem bez problemu:
Aaliyah - "Try Again" to majstersztyk. Dziś pewnie gdyby żyła, Timbaland zapewniłby jej pierwsze miejsce na wszystkich listach...
INXS
George Harrison - piękne "My Sweet Lord"...
Lisa "Left Eye" Lopes - świetny duet z Melanie C. Never be the same again...
Anna Jantar - Sama sobie zaśpiewała memento mori...
Nirvana - za wiele świetnych utworów, ale przede wszystkim za "Come As You Are"
John Lennon - rozumie się samo przez się
Scatman
02.11.2007 12:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
Marek Grechuta - Korowód
02.11.2007 01:21 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #4
 
No i dzisiaj dołączył do nich Mirosław Breguła (Universe), popełnił samobójstwo w swoim mieszkaniu w Chorzowie Icon_frown Icon_frown
A jeszcze 3 tygodnie temu gościł w Wideotece, planowali w przyszłym roku 25lecie zespołu... Icon_cry

.
02.11.2007 01:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 394
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
W sierpniu 1974 r. w katastrofie lotniczej zginęli Bill Chase, Wally John, John Emma i Walter Clark i najlepszy jazzrockowy zespół w historii przestał istnieć.
Nie żyje starsza siostra Arethy Franklin – Emma, najbardziej znana z Piece of my heart scoverowanego przez Janis Joplin.
Natasza Czarmińska w rewelacyjny sposób śpiewała wiersze, a najpiękniej w jej wykonaniu brzmieli Leśmian i Herbert. Dzięki jej interpretacji Szewczyka odkryłem twórczość mojego ulubionego poety – Leśmiana.
02.11.2007 02:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
kajman, a kiedy zmarła Emma Franklin :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
02.11.2007 02:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
stavanger napisał(a):No i dzisiaj dołączył do nich Mirosław Breguła (Universe), popełnił samobójstwo w swoim mieszkaniu w Chorzowie Icon_frown Icon_frown
A jeszcze 3 tygodnie temu gościł w Wideotece, planowali w przyszłym roku 25lecie zespołu... Icon_cry

Icon_frown Icon_frown Icon_frown Ja nie rozumiem tego ludzie mają sukces, zdrowie a i tak nie chce im się żyć. Michaela Hutchence też nie rozumiałem miał wszystko kasę sławę żonę modelkę i trzymiesięczną wtedy córeczkę. Wobec tego jak można sobie życie odbierać :roll:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
02.11.2007 02:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
Konrad napisał(a):Michaela Hutchence też nie rozumiałem miał wszystko kasę ...
no to jak zaczynasz od kasy pisząc że miał wszystko co najważniejsze ... Icon_confused2

Mirosław Breguła mówił że Mu sodówa nie uderzyła do glowy 20 lat temu i jakoś nie bardzo w to wierzyłem. Mówił też że miał kłopoty (wóda) ale już wyszedł z tego. Widać nie dał radę wyjść z tego co pozostało po tych kłopotach. Chociaż dziwne bo czytałem że to co było przyczyną jego picia minęło... Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.11.2007 03:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 394
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Konrad napisał(a):kajman, a kiedy zmarła Emma Franklin :?:
allmusic.com: Franklin passed away on September 7, 2002, after a battle with cancer.
02.11.2007 04:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
kajman napisał(a):allmusic.com: Franklin passed away on September 7, 2002, after a battle with cancer.

dzięki, być może przeoczyłem gdzieś to info. Pamiętam jak PIECE OF MY HEART było na LP3 przez reklamę Jeansów w 1993 roku. To były czasy a teraz jak włączam LP3 to jakieś takie same POKEMONY muzyczne Icon_confused Icon_cry

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
03.11.2007 03:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Yacy napisał(a):
Konrad napisał(a):Michaela Hutchence też nie rozumiałem miał wszystko kasę ...
no to jak zaczynasz od kasy pisząc że miał wszystko co najważniejsze ... Icon_confused2
no wlasnie...
widocznie wlasnie nie mial wszystkiego i nie widzial mozliwosci zdobycia tego, nie widzial mozliwosci wyjscia z jakiegos trwalego impasu zyciowego...
04.11.2007 11:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
ku3a napisał(a):no wlasnie...
widocznie wlasnie nie mial wszystkiego i nie widzial mozliwosci zdobycia tego, nie widzial mozliwosci wyjscia z jakiegos trwalego impasu zyciowego...

Faktycznie, ale wszak miał wpływ przez swój śpiew na wielu młodych ludzi. Wiele razy na prywatkach grało się TYLE CHCIAŁEM CI DAĆ. Ech jak było pieknie i romantycznie... Icon_frown

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
05.11.2007 01:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Przede wszystkim Dżem ze śp Riedlem i Bergerem i mnóstwo piosenek.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.11.2007 02:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 394
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Dzisiaj przypomniałem sobie piękną piosenkę Czas rozpalić piec śpiewaną w oryginale przez Łucję Prus i Janusza Strobla. Niestety pani Łucji nie ma już wśród nas.
Nie żyje także mój ulubiony polski wokalista Andrzej Zaucha zastrzelony przez zazdrosnego o swoją żonę Francuza.
06.11.2007 12:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Wczoraj była Szansa na Sukces z repertuarem tych, którzy odeszli. Najbardziej podobała mi się chyba Marysia Sadowska, której twórczości nie trawię, a w repertuarze takim trochę jazzującym Ludmiły Jakubczak wypadła rewelacyjnie.
06.11.2007 12:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
kajman napisał(a):Nie żyje także mój ulubiony polski wokalista Andrzej Zaucha zastrzelony przez zazdrosnego o swoją żonę Francuza.
Miałem pożyczoną płytę z Jego najlepszymi kawałkami - świetna. No a poza tym znam kilka wykonan jazzowych równiez niezłe. No i Dżamble ... Mógłby jeszcze nagrać kilka niezłych płyt Icon_frown

...
Ja jestem facet co w saksofon dmie,
taką mam pracę nienajlżejszą, nie.
Kłopoty mam w moll i w dur.
...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.11.2007 01:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #17
 
Zmarł Jan Kaczmarek, współtwórca m.in kabaretu Elita Icon_frown Icon_frown

.
14.11.2007 09:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
szkoda pana Jana. Już nie przyjdzie więcej do "młodej lekarki". Icon_frown Zresztą od dawna już nie chodził, bo chorował. Icon_frown
14.11.2007 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
Mimo że lubię również p. Szelca, to jednak jako pacjenta nie wyobrażałem sobie nidgy nikogo innego niż Pan Jan Kaczmarek.

[*][*][*]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.11.2007 10:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości