Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 149 (10.10.09)
Listoholik
Unregistered

 
Post: #21
 
Orbit, to nie jest radio, przynajmniej ja takiego radia nie słucham Icon_razz2
14.10.2009 04:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
uff, zdążyłem skomentować przed kolejnym notowaniem Icon_smile2.
wszystkie nowości ściągnąłem i będę się osłuchiwać Icon_smile2.
"Crazy In Love" już na szczycie, a mnie na wersja po tych pięciu czy iluś tam przesłuchaniach w ogóle nie przekonuje. nie wiem czy się przyznawać, ale oryginał znacznie bardziej mi się podoba Icon_razz.
no proszę, jak "Fragile Tension" wystrzeliło! u mnie nie może się przebić na listę, ale wciąż pozostaje jednym z najbardziej lubianych utworów z płyty.
"Beginner's Luck" mocno do góry, więc chyba nie szybko doczekam się TLYGTG Icon_wink2.
"Got Some" słabiutko. nie oczekiwałem co prawda u Ciebie rewelacyjnego wyniku, ale debiut w środku czwartej dziesiątki jakieś tam nadzieje dawał.
16.10.2009 01:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
ku3a napisał(a):nie wiem czy się przyznawać, ale oryginał znacznie bardziej mi się podoba
Gdzieś mi to głęboki w pamięci zostanie Icon_razz

ku3a napisał(a):no proszę, jak "Fragile Tension" wystrzeliło! u mnie nie może się przebić na listę, ale wciąż pozostaje jednym z najbardziej lubianych utworów z płyty.
To za sprawą zdobycia wersji singlowej. Ona daje jeszcze większego kopa.

ku3a napisał(a):"Beginner's Luck" mocno do góry, więc chyba nie szybko doczekam się TLYGTG Icon_wink2 .
Super-szybko pewnie nie, ale skoro mam kontrakt podpisany z Eels na co najmniej 3 single, to na pewno go wypełnię Icon_wink

ku3a napisał(a):"Got Some" słabiutko. nie oczekiwałem co prawda u Ciebie rewelacyjnego wyniku, ale debiut w środku czwartej dziesiątki jakieś tam nadzieje dawał.
:?: Przecież skoczył do góry...Jest prawie w top 30, punktuje na forumowej. A ty piszesz, że słabiutko Icon_razz2 Jakbym Ci pokazał statystyki większości piosenek, które dochodziły do ścisłej czołówki, to wiedziałbyś, że aktualny wynik ''Got Some'' może być raczej początkiem wielkiej kariery, a nie kryzysu Icon_razz2
Po za tym pisałem wielokrotnie, że środek listy jest najbardziej obciążoną częścią DLP. Jak przejdzie się miejsca 50-30, to naprawdę można bardzo szybko z tygodnia na tydzień wejść na szczyty.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.10.2009 01:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
saferłel napisał(a):Super-szybko pewnie nie, ale skoro mam kontrakt podpisany z Eels na co najmniej 3 single, to na pewno go wypełnię Icon_wink
Icon_mrgreen

no dobrze, to będę śledzić dalsze losy Pearl Jamu Icon_razz.
16.10.2009 01:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 614
Dołączył: May 2008
Post: #25
 
Wypatruję i wypatruję nowej listy cały dzień i jakoś nie mogę się jej tu doszukać Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.10.2009 06:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Widziałeś kiedyś żebym postował nową listę w temacie starej. Nie wypatruj jej tutaj.....a na pewno już ją znajdziesz Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.10.2009 07:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości