Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie 620
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #21
 
ku3a napisał(a):
tadzio3 napisał(a):W ubiegłym tygodniu kupiłem nowy mp3 player. Niby nic ciekawego, ale teraz znacznie więcej słuchałem muzyki.
skad ja to znam Icon_mrgreen
Sorka za mały OT, ale znalazłem taki artykuł: "Pokolenie MP3": http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?...Z/70413038
i taki cytacik:
"...Magda Sosnowska, 12-latka z Opola, nie wyobraża sobie, jak ludzie mogli nosić ze sobą discmany.
- Były takie wielkie - krzywi się Magda. - Empek to co innego - żadnych płyt ani kaset jak w walkmanie, a wszystko w środku. Taki malutki jest. Nieźle to ktoś wymyślił..."


Kiedyś jak sie miało takiego walkmana, to się było kimś Icon_cool2

.
09.11.2007 02:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
stavanger napisał(a):Kiedyś jak sie miało takiego walkmana, to się było kimś
oj tak, a przeciez pierwsze walkmany to byly takie male skrzyneczki Icon_razz
poki sie nie wie co jeszcze moze istniec, to wszystko jest ok. Przeciez teraz tez jakos obywamy sie bez rzeczy, ktore jeszcze nie istnieja Icon_wink2.
09.11.2007 02:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
stavanger napisał(a):Kiedyś jak sie miało takiego walkmana, to się było kimś
I to jeszcze tak niedawno. A discmana to w ogóle nie miałem. Ominęł mnie ten szał. Zatrzymałem się na walkmenie, na przenośnym małym radyjku, a potem od razu mp3.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
09.11.2007 03:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
ku3a napisał(a):zeciez teraz tez jakos obywamy sie bez rzeczy, ktore jeszcze nie istnieja .
Czyzby kiedys usłyszymy od małego dziecka- "Jak mozna było nosic takie mp3 przy sobie." :?: Icon_mrgreen

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
09.11.2007 03:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Tu jest własnie dobry fragment, kóry troche odpowiada na moje pytanie:
Dokąd to wszystko zmierza? Patrycja wyobraża sobie, że odtwarzacz MP3 będzie wmontowany w słuchawki, a dokładnie w małe słuchaweczki. Żadnych tam kabelków ani urządzeń chowanych po kieszeniach.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
09.11.2007 03:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości