Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
40 lat z polską muzyką
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #201
RE: 40 lat z polską muzyką
trochę przegapiłem końcówkę tego topu, bo miałem istny galop w pracy, a potem musiałem się wyłączyć, ale oto jestem!

dwa heye na podium to nie przelewki, w dodatku z jednej płyty!
i to chyba tej mniej kultowej (chociaż co ja tam wiem o heyu)
ja chyba jednak nie sowa niestety

"arahja" mnie cieszy (187.), choć nie tak jak "jednego serca" (137.), dołączają do nich "samotny dom" (175.) i "list" (243.)

"modlitwa" to nie mój breakout, wysłuchałem do końca, ale bardziej szanuję niż by mnie jakoś emocjonalnie czy formalnie zajęło

"gdybym", widzę, jest kultowe i całkiem świeże, choć mnie ten fenomen gdzieś ominął; ładne, niepozorne, no, może poza tym orientalnym pasażem Icon_wink

"kino" perfectu znałem dotąd bardziej z nazwy, ale nie połączyłbym tytułu z piosenką, a wcale nie zła

"ostatni" bartosiewicz usłyszałem na nowo po tym rojstowym coverze i całkiem we mnie urosło w oryginale edyty (378.); z propozycji grechuty u mnie jednak na przedzie "korowód" (291.), "spleen" lekko poza topem, ale to wciąż sekcja lubianych ponadprzeciętnie (593.), propsuję też "bracką" (107.), mniej, choć wciąż "bema" (249.), ale jego czas niestety minął dla mnie chyba bezpowrotnie

"jaskółka" mi nigdy nie imponowała, choć miałem moment, gdy mnie ta zielona płyta stana borysa całkiem brała i cztery piosenki trafiły do końcówki mojego top 1000, ale właśnie, do końcówki

"poznań" to jedna z lepszych pidżam, ale u mnie nigdzie nie weszła (choć była odsłuchiwana)

dzięki za top, na pewno poznałem trochę rzeczy, z którymi nie miałem styczności Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.01.2023 07:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #202
RE: 40 lat z polską muzyką
drugie miejsce - jestem zadowolony Icon_smile2.
kajman, gratulacje! Icon_smile2
03.01.2023 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #203
RE: 40 lat z polską muzyką
AKT! napisał(a):dzięki za top, na pewno poznałem trochę rzeczy, z którymi nie miałem styczności
Dzięki za śledzenie i komentarze, szkoda że okres był tak niesprzyjający, ale dobrze, że chociaż trochę udało Ci się być z nim bliżej Icon_smile
ku3a napisał(a):drugie miejsce - jestem zadowolony
To najważniejsze, a na pewno łatwo w znacznej mierze nie było Icon_smile
PS. Miejsce się nie zmieniło, ale punktów przybyło, bo zapomniałem wczoraj sprawdzić pewną oczywistą rzecz i okazało się, że Kazik dorównał Kasi Icon_razz2

WOLNE MEDIA!!!
04.01.2023 10:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #204
RE: 40 lat z polską muzyką
Kajman rozwalił konkurencję!

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
04.01.2023 11:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #205
RE: 40 lat z polską muzyką
Ojtu ojtam. Trochę szczęścia.
04.01.2023 05:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #206
RE: 40 lat z polską muzyką
neo01 napisał(a):punktów przybyło, bo zapomniałem wczoraj sprawdzić pewną oczywistą rzecz i okazało się, że Kazik dorównał Kasi Icon_razz
o, fajnie Icon_smile2. to szkoda, że dodatkowo nie zaistniał z Buldogiem albo El Dupą. z Yugotonem też go nie było? szkoda, że nie ma wyników w jednym poście, bo tak to ciężko szukać po kilku stronach wątku.
04.01.2023 07:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #207
RE: 40 lat z polską muzyką
neo01 napisał(a):46. Hey – Moja i twoja nadzieja
Kiedyś bardzo lubiłem ten utwór, ale to było zanim uwierzyłem, że nie warto mówić "kocham".
20.01.2023 02:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #208
RE: 40 lat z polską muzyką
ku3a napisał(a):szkoda, że dodatkowo nie zaistniał z Buldogiem albo El Dupą. z Yugotonem też go nie było? szkoda, że nie ma wyników w jednym poście, bo tak to ciężko szukać po kilku stronach wątku.
O Buldogu przyznam, że trochę zapomniałem, choć pewnie ciężko by było. A z Yugotonem nie było szans, strasznie mi obrzydł ten kawałek lata już temu.
Wyniki całościowe chętnie bym wrzucił, gdybym teraz nimi dysponował Icon_razz2 Bo zmieniałem jeszcze na poczekaniu kolejność, nie zawsze zaznaczając to w pliku (straszny ze mnie leń, wiem). Więc może jak kiedyś to ogarnę, to wrzucę, ale nie obiecuję.

WOLNE MEDIA!!!
01.02.2023 09:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości