Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dawid Podsiadło - To co masz ty
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #41
RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty
(20.10.2022 02:16 PM)neo01 napisał(a):  
EVENo napisał(a):Dla mnie to wystarczający powód, aby dać temu albumowi zero.
A teraz? Icon_twisted

Myślisz, że po tym wszystkim kliknę w jakikolwiek jego klip? Nie, promotorzy muszą mieć nauczkę za stosowanie metod, które są fuj i powinny wylądować w koszu raz na zawsze.

I piszę o tym tu, a nie w wątku o Spotify, bo Podsiadło lepiej się klika, więc więcej osób zauważy mój, hehe, POST.

Radio Epsilon
20.10.2022 02:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #42
RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty
To nie klip Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
20.10.2022 02:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #43
RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty
EVENo napisał(a):Myślisz, że po tym wszystkim kliknę w jakikolwiek jego klip? Nie, promotorzy muszą mieć nauczkę za stosowanie metod, które są fuj i powinny wylądować w koszu raz na zawsze.
mnie tego typu powiadomienia pojawiają się raz na jakiś czas w apce spotify, zawsze dotyczą muzyki, którą mam w pakiecie i nie muszę za nią płacić i nie ma ich dużo, naprawdę nie widzę problemu

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.10.2022 11:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #44
RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty
kiepska płyta, nudna jak flaki z olejem, najlepszy jest tu "post" co wiele mówi, a zobrazowaniem moich słów jest duet z sanah - "ostatnia nadzieja" brzmi melodyjnie i zapada w pamięć od razu, a ten nowy ich utwór musiałbym przesłuchać z 10 razy żeby osiągnąć podobny stan
21.10.2022 11:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #45
RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty
"Szarość i róż" na pewno ma wielki potencjał, co widać w wersji koncertowej, niestety ta płytowa aranżacja jest bardzo spłycająca. Ale i tak fajnie się nuci. Poza tym pewnie jest mniej więcej tak jak piszesz.

WOLNE MEDIA!!!
21.10.2022 11:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #46
RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty
AKT! napisał(a):mnie tego typu powiadomienia pojawiają się raz na jakiś czas w apce spotify
Mi pierwszy raz.

AKT! napisał(a):zawsze dotyczą muzyki, którą mam w pakiecie
No jak widać u mnie nie.

AKT! napisał(a):naprawdę nie widzę problemu
A ja widzę, bo zasady to zasady. Ponownie - to nie było powiadomienie, to była reklama, taka jak "Wypróbuj YouTube Premium" i z wielkim przyciskiem "SŁUCHAJ TERAZ", który nie odnosił się nawet do albumu, bo go jeszcze nie było, tylko do playlisty "This Is Dawid Podsiadło".

Radio Epsilon
21.10.2022 11:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #47
RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty
(21.10.2022 11:36 AM)neo01 napisał(a):  "Szarość i róż" na pewno ma wielki potencjał
tak, to drugi i ostatni oprócz "postu" utwór który oceniłem pozytywnie
21.10.2022 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #48
RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty
EVENo napisał(a):No jak widać u mnie nie.
w pakiecie, w sensie, że nikt cię nie naciąga, że masz zapłacić za odsłuch podsiadły, możesz go włączyć lub nie za darmo

na ile te powiadomienia są trafne, to inna kwestia

EVENo napisał(a):A ja widzę, bo zasady to zasady. Ponownie - to nie było powiadomienie, to była reklama, taka jak "Wypróbuj YouTube Premium" i z wielkim przyciskiem "SŁUCHAJ TERAZ", który nie odnosił się nawet do albumu, bo go jeszcze nie było, tylko do playlisty "This Is Dawid Podsiadło".
piszesz to trzeci raz, tak to była reklama, nadal nie rozumiem frustracji

leci sobie ten podsiadło i bardzo przejrzyście to jest sformatowane, łatwo jest oczywiście ten popik wyrzucić do kosza po jednym odsłuchu, ale ja mam tak, że czasem jakieś fajne hajlajty objawiają mi się za którymś razem, więc włączę sobie go jeszcze pewnie i wtedy zobaczę -- nie poświęcam też jakiejś szczególnej uwagi tej muzyce, bo muszę w międzyczasie robić inne rzeczy i to też jest oczywiście w tym wszystkim istotne

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.10.2022 03:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #49
RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty
AKT! napisał(a):piszesz to trzeci raz
No bo Ty ciągle powiadomienie i powiadomienie xD Powiadomienie to jest coś innego, powiadomienia można wyłączyć w ustawieniach telefonu. I jak się je ma wyłączone i nadal wyskakują, to przyznasz, że coś jest nie halo Icon_wink

Radio Epsilon
21.10.2022 03:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty
To napisz jak wyłączyć powiadamianie o możliwych burzach i wichurach.
21.10.2022 04:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #51
RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty
A można to wyłączyć? Zablokować numer? Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
21.10.2022 04:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #52
RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty
EVENo napisał(a):No bo Ty ciągle powiadomienie i powiadomienie xD Powiadomienie to jest coś innego, powiadomienia można wyłączyć w ustawieniach telefonu. I jak się je ma wyłączone i nadal wyskakują, to przyznasz, że coś jest nie halo Icon_wink
no chodzi ci o takie wyskakujące okno na wejściu, wiem, wiem Icon_wink

kajman napisał(a):To napisz jak wyłączyć powiadamianie o możliwych burzach i wichurach.
to ciekawe w sumie, bo ja jak kliknę na "alert rcb", to nie pojawia mi się opcja np. dodania do kontaktów; wydaje mi się, że te wiadomości są wysyłane na innej zasadzie i nie da się ich technicznie zablokować

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.10.2022 04:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #53
RE: Dawid Podsiadło - To co masz ty
Zdaje się że wystarczy wyłączyć lokalizację w telefonie, ale to pewnie dotyczy tylko tych lokalnych ostrzeżeń, bo ogólnopolskich już zapewne nie? Icon_twisted
No i tak zachwalaliście "Szarość i róż" że sobie przesłuchałem (żeby pozostać w temacie) i muszę przyznać, że to jest naprawdę słuchalne, takie 5,5 oczka.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
21.10.2022 05:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dawid Tyszkowski (Miuosh x Zespół Śląsk) - Zostaw neo01 1 97 23.02.2024 09:39 AM
Ostatni post: kajman
  Dawid Kwiatkowski - Co zostało mi? Szymek79 1 86 28.01.2024 09:16 AM
Ostatni post: kajman
  Dawid Kwiatkowski - Zanim Cię poznam Szymek79 1 36 03.12.2023 12:57 PM
Ostatni post: kajman
  Dawid Tyszkowski - Mój kot zaginął Szymek79 1 59 18.11.2023 10:46 AM
Ostatni post: kajman
  Sorry Boys feat. Dawid Tyszkowski - Miasto Warszawa neo01 2 113 01.11.2023 11:57 AM
Ostatni post: neo01
  Dawid Tyszkowski - Wiem, że ci ciężko Szymek79 1 82 21.10.2023 10:25 AM
Ostatni post: kajman
  Dawid Podsiadło & P.T. Adamczyk - Phantom Liberty Szymek79 4 332 02.10.2023 07:41 AM
Ostatni post: kajman
  Dawid Kwiatkowski - Taki jak Ty Szymek79 1 124 28.09.2023 05:18 PM
Ostatni post: kajman
  Lor feat. Dawid Tyszkowski - PAM PAM PAM Szymek79 1 61 30.08.2023 05:26 PM
Ostatni post: kajman
  Wiktoria Zwolińska, Dawid Tyszkowski – Skrawki Szymek79 4 417 25.06.2023 01:14 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości