Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 148 (04.09.09)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
DLP - Notowanie 148 (04.09.09)
W tym tyg. niewiele czasu (zresztą widać to po spóźnionej liście) dlatego komentarze minimalne...może kogoś zachęcą w każdym razie Icon_wink Nowe pliki znajdziecie oczywiście na chomiku.

Ah, i bym zapomniał. Przeczekałem czasy topów Michaela Jacksona, topów wszech czasów, ale dłużej nie chcę mi się stać w miejscu. Już niedługo startuje mój nowy, długo oczekiwany, top Icon_smile Czyj? Wypatrujcie uważnie!


Pearl Jam - Got Some - Na nowej płycie Pearl Jam znów ma ''jaja'', a ''Got Some'' świadczy o tym, że w archiwach istniały niewykorzystane pomysły z okresu pierwszej/drugiej płyty. Jeden z najlepszych open-riffów tego roku!

Atlas Sound & Noah Lennox - Walkabout - Jakie są dwa najbardziej zdolne i perspektywiczne ekipy z rynku elektroniki oraz niezależnego rocka? Po kolei: Animal Collective i Deerhunter (wczoraj uderzyła mnie niestety szokująca wiadomość, że na pewien czas zawieszają działalność). A co by było gdyby te dwa genialne formacje połączyć w jego super-zespół? ''Walkabout'' to kolaboracja lidera Deerhunter z liderem Animal Collective. Panowie grają pod szyldem tego pierwszego, z jego nowej solówki.

a-ha - Mother Nature Goes To Heaven - Najlepsze a-aha. Wiedziałem, że jeśli teraz się nie przełamią, to mogą już nie wpaść na DLP...a tak to może będzie kiedyś drugi singiel(?). Na razie cieszę się fantastycznym ''Mother Nature Goes To Heaven'' Tak brzmi perfekcyjny przedstawiciele synthpopu na rok 2009. Nieco DM-owa (czasy Excitera) piosenka o strachu przed skażeniem środowiska (to dosyć ogólny skrót myślowy, ale mniej więcej o to chodzi)

The Loveliers - Exceedance - Polskie Junior Boys. Po prostu. To granie bez zapamiętywalnych refrenów, mega-przejść, radiowego porządku. To muzyka rozlewająca się po głowie, głęboka (w tym wypadku aż nazbyt - szukam wersji w lepszej jakości, bez takiego power-basu), hipnotyzująca swoim minimalizmem i wciągająca. Być może już za pierwszym razem, za drugim....Fani Junior Boys wiedzą o co chodzi, innym radzę znaleźć odpowiednie warunki do słuchania. Bogactwo dźwięków, ale takie jak u mistrzów przystało - do osobistego odkrywania.

01. 01. 05. Soulsavers - Death Bells
02. 02. 04. Antony & The Johnsons - Crazy In Love
03. 03. 05. Massive Attack - Splitting The Atom
04. 25. 06. The Veils - The House She Lived
05. 09. 10. Julian Plenti - On The Esplanade
06. 04. 07. Röyksopp - You Don't Have A Clue
07. 13. 12. Future Of The Left - The Hope That House Built
08. 05. 08. The Big Pink - Dominos
09. 16. 06. Hope Sandoval & The Warm Inventions - Blanchard
10. 10. 09. PJ Harvey & John Parish - Passionless, Pointless

11. 06. 08. St. Vincent - Actor Out Of Work
12. 07. 08. The Raveonettes - Suicide
13. 27. 03. Grizzly Bear - While You Wait For The Others
14. 08. 07. Kasabian - Where Did All The Love Go?
15. 17. 06. Tiga - Beep-Beep-Beep
16. 24. 05. Depeche Mode - Fragile Tension
17. 21. 11. Animal Collective - Summertime Clothes
18. 14. 11. Patrick Wolf - Hard Times
19. 15. 13. The Flaming Lips - Silver Trembling Hands
20. 18. 14. Junior Boys - Bits & Pieces

21. 29. 03. The Horrors - Do You Remember?
22. 26. 07. Radiohead - These Are My Twisted Words
23. 11. 09. Super Furry Animals - Mt.
24. 12. 13. Arctic Monkeys - Crying Lightning
25. 23. 12. Air - Do The Joy
26. 30. 02. Eels - Beginner's Luck
27. 22. 05. Editors - Papillon
28. 20. 10. Pet Shop Boys - More Than A Dream
29. 32. 04. Manic Street Preachers - Journal For Plague Lovers
30. 19. 17. Wilco - You Never Know

31. 28. 09. Deerhunter - Rainwater Cassete Exchange
32. 37. 04. Sonic Youth - What We Know
33. 33. 14. Depeche Mode - Peace
34. 40. 02. Yello & Heidi Happy - Part Love
35. NE. 01. Pearl Jam - Got Some
36. 42. 03. Charlie Winston - Like A Hobo
37. NE. 01. Atlas Sound & Noah Lennox - Walkabout
38. 48. 02. Kings Of Convenience - The Boat Behind
39. 31. 11. Pati Yang - Supernatural
40. 34. 18. Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll

41. 41. 15. Engineers - Clean Coloured Wire
42. 36. 04. Mika - Rain
43. 35. 19. TV On The Radio - DLZ
44. NE. 01. a-ha - Mother Nature Goes To Heaven
45. NE. 01. The Loveliers - Exceedance

46. 39. 07. Sparks - This Is The Renaissance
47. 38. 16. Malcolm Middleton - Red Travellin' Socks
48. 43. 12. Japandroids - The Boys Are Leaving Town
49. 49. 04. Muse - Unnatural Selection
50. 45. 15. SPC ECO - Something Anything
51. 44. 14. múm - The Smell Of Today Is Sweet Like Breastmilk In The Wind
52. 47. 16. Yo La Tengo - Periodically Double Or Triple
53. 53. 16. Little Boots - New In Town
54. 52. 18. Passion Pit - Swimming In The Flood
55. 51. 11. Fanfarlo - Luna
56. 57. 23. Ladytron - Burning Up
57. 55. 12. Roisin Murphy & Sinéad O'Connor & Micachu - I'm Every Woman
58. 50. 10. The Prodigy - Take Me To The Hospital
59. 46. 06. The Like - You Belong To Me
60. 58. 19. Archive - Whore
61. 61. 21. Gabriela Kulka - Niejasności
62. 62. 19. Kasabian - Fire
63. 63. 17. The Verve - Valium Skies
64. 59. 13. Alice In Chains - A Looking In View
65. 54. 14. Psychocukier - The Honey Moon-The Money Soon
66. 60. 09. U2 - I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight
67. 56. 17. The Pains Of Being Pure At Heart - This Love Is Fucking Right
68. 65. 20. The Veils - The Letter
69. 64. 20. Eels - My Timing Is Off
70. 67. 08. Skunk Anansie - Tear The Place Up

Z listy wypadły:

z 66 - The Horrors - New Age Ice - po 23 tyg. (max: 16)
z 68 - Marillion - Especially True - po 17 tyg. (max: 5)
z 69 - Modest Mouse - Satellite Skin - po 15 tyg. (max: 45)
z 70 - Tori Amos - Give - po 19 tyg. (max: 7)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.10.2009 02:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #2
 
No nareszcie komentarze do nowości w formie zdatnej do czytania. Icon_smile2
Fajnie, że wychodzisz poza Foot Of The Mountain A-ha. Znaczy nie w sensie płyty tylko w sensie nagrania.
Jeśli chodzi o Pearl Jam to z 'Backspacer' ja na razie tylko 'The Fixer'.
05.10.2009 04:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #3
 
Nowości, prócz Pearl Jam - znałem wcześniej, rewelacyjne!!! Cały czas intryguje mnie Twój nr jeden. Słucham, słucham i nie mogę zrozumieć dlaczego na szczycie... Icon_smile2
05.10.2009 06:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
koszMAREK napisał(a):Nowości, prócz Pearl Jam - znałem wcześniej, rewelacyjne!!!
Cieszę się, ze znów ciekawe nowe-rzeczy są u ciebie wysoko notowane. Pewnie przełoży się to (jak zwykle) na koszmarkową Lp Icon_biggrin

koszMAREK napisał(a):Cały czas intryguje mnie Twój nr jeden. Słucham, słucham i nie mogę zrozumieć dlaczego na szczycie... Icon_smile2
A ja słucham i słucham i nie mogę zrozumieć czemu niektórzy nie mogą zrozumieć... Icon_lol Ale cóż. Gdybyś kupował z tej listy 100% materiału byłoby to nieco podejrzane. A jakieś inne Soulsavers słyszałeś?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.10.2009 07:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Paweł napisał(a):No nareszcie komentarze do nowości w formie zdatnej do czytania.

Od dzisiaj będę ograniczał się i marnował swój talent na takie komentarz...ale przynajmniej cię zadowolę Icon_razz2

Paweł napisał(a):Fajnie, że wychodzisz poza Foot Of The Mountain A-ha. Znaczy nie w sensie płyty tylko w sensie nagrania.
Hmmm, to brzmi tak jakbyś słuchał płyty (bo innych tego typu przypadków nie komentujesz), czy tak?

Paweł napisał(a):Jeśli chodzi o Pearl Jam to z 'Backspacer' ja na razie tylko 'The Fixer'.
Oby ''na razie'' Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.10.2009 08:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #6
Re: DLP - Notowanie 148 (04.09.09)
Pearl Jam oczywiście fantastyczne, znakomity reprezentant płyty, choć osobiście "Fixer" bardziej do mnie trafia. A-ha raczej niewyróżniające się moim zdaniem, to właśnie taki typowy utwór w ich stylu, choć trochę faktycznie jak DM, nie tylko tekstowo.

Płyty Atlasa chyba nie będę sprawdzał, ale nagranie już jak najbardziej, skoro jest tam jeden z panów z AC. No i polskie Junior Boys też obadam naturalnie!

saferłel napisał(a):01. 01. 05. Soulsavers - Death Bells
Nie sądziłem, że zdołają się utrzymać na pozycji lidera po takim awansie "CiL".

Cytat:04. 25. 06. The Veils - The House She Lived
To u mnie nadal na liście do przesłuchania, która ostatnio ciągle się wydłuża.

Cytat:09. 16. 06. Hope Sandoval & The Warm Inventions - Blanchard
I to także (patrz. wyżej) Icon_wink

Cytat:10. 10. 09. PJ Harvey & John Parish - Passionless, Pointless
Dzisiaj odbyłem wspaniałą sesję z "White Chalk" PJ i muszę powiedzieć, że jestem urzeczony. Czasami trochę przesadnie piszczy, ale muzycznie i wokalnie zresztą też jest znakomicie, tekstowo jeszcze się nie wgłębiałem, choć myślę, że do tego dotrę, bo na pewno będę jeszcze słuchał tej płyty na dniach Icon_smile

Cytat:11. 06. 08. St. Vincent - Actor Out Of Work
Szykujesz miejsce dla "Marrow"? Icon_cool2

Cytat:13. 27. 03. Grizzly Bear - While You Wait For The Others
Łał! I tak, tak, tak do góry Icon_smile2

Cytat:17. 21. 11. Animal Collective - Summertime Clothes
Widzę, że u Ciebie też mały rebirth Animali? Icon_smile

Cytat:38. 48. 02. Kings Of Convenience - The Boat Behind
Myślę, że mnie przekonali, pytanie na ile Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.10.2009 08:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Uwielbiam twoje obszerne komentarze ;D

aaktt napisał(a):A-ha (...) faktycznie jak DM, nie tylko tekstowo.
Akurat moim zdaniem przede wszystkim muzycznie. Tekstu pod kątem tego porównania nie rozpatrywałem.

aaktt napisał(a):Płyty Atlasa chyba nie będę sprawdzał, ale nagranie już jak najbardziej, skoro jest tam jeden z panów z AC. No i polskie Junior Boys też obadam naturalnie!
A myślałem, że lubisz na tyle Deerhunter, że i ten album sprawdzisz....a muzyka mogłaby ci się spodobać, chociaż na dobrą sprawę i Deerhunter i Atlas i Lotus kręcą się wokół podobnych brzmień. Na szczęście wciąż mają pomysł na taką muzykę.

aaktt napisał(a):Dzisiaj odbyłem wspaniałą sesję z "White Chalk" PJ i muszę powiedzieć, że jestem urzeczony.
Ja tej płycie dałem mocną czwórkę. Podoba mi się jak praktycznie wszystko, co nagrywa PJ. Jednak nadal twierdzę, że najlepsze jej krążki pochodzą z 95, 98 i 2000. To są dopiero DZIEŁA. 5/5!!!

aaktt napisał(a):Szykujesz miejsce dla "Marrow"? Icon_cool2
Nie wybrałem jeszcze. Nie mam pojęcia Icon_smile

aaktt napisał(a):Widzę, że u Ciebie też mały rebirth Animali? Icon_smile
Ano. Bardzo lubię po wielu tyg. dojść do wniosku, że dana piosenka ciągle się nie wypaliła i zasługuje na awans. Często dotyka to piosenek, które nie zrobiły O.S.Z.A.Ł.A.M.I.A.J.Ą.C.E.J kariery (SC było ''tylko'' na 8), ale po czasie brzmią najlepiej ;D W takich momentach wychodzi siła utworu. Ale niestety oznaczać to może, że SC posiedzi jakies 20 tyg. na liście Icon_lol

aaktt napisał(a):Myślę, że mnie przekonali, pytanie na ile Icon_smile2
To już wiem Icon_wink i myślę, że dobrze sobie poradzą Icon_wink

Aha, uważam też, że Hope Sandoval oraz The Veils jak najbardziej dla ciebie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.10.2009 08:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
saferłel napisał(a):
aaktt napisał(a):A-ha (...) faktycznie jak DM, nie tylko tekstowo.
Akurat moim zdaniem przede wszystkim muzycznie. Tekstu pod kątem tego porównania nie rozpatrywałem.
A, to ja czegoś nie doczytałem. W takim razie nie wiem czy tekstowo, bo myślałem, że Ty tak napisałeś Icon_razz Ale muzycznie na pewno!

Cytat:
aaktt napisał(a):Płyty Atlasa chyba nie będę sprawdzał, ale nagranie już jak najbardziej, skoro jest tam jeden z panów z AC. No i polskie Junior Boys też obadam naturalnie!
A myślałem, że lubisz na tyle Deerhunter, że i ten album sprawdzisz....a muzyka mogłaby ci się spodobać (...)
Zobaczymy jak brzmi ten utwór. W ogóle album zaskakująco dobre oceny ma na rymie, więc może, może... Icon_smile

Cytat:
aaktt napisał(a):Dzisiaj odbyłem wspaniałą sesję z "White Chalk" PJ i muszę powiedzieć, że jestem urzeczony.
Ja tej płycie dałem mocną czwórkę. Podoba mi się jak praktycznie wszystko, co nagrywa PJ. Jednak nadal twierdzę, że najlepsze jej krążki pochodzą z 95, 98 i 2000. To są dopiero DZIEŁA. 5/5!!!
Na pewno do nich dotrę Icon_smile2

Cytat:
aaktt napisał(a):Widzę, że u Ciebie też mały rebirth Animali? Icon_smile
Ano. Bardzo lubię po wielu tyg. dojść do wniosku, że dana piosenka ciągle się nie wypaliła i zasługuje na awans. Często dotyka to piosenek, które nie zrobiły O.S.Z.A.Ł.A.M.I.A.J.Ą.C.E.J kariery (SC było ''tylko'' na 8), ale po czasie brzmią najlepiej ;D W takich momentach wychodzi siła utworu. Ale niestety oznaczać to może, że SC posiedzi jakies 20 tyg. na liście Icon_lol
Tak, tak czasem bywa. Nie wiem czemu, ale mnie znowu ten numer zdrowo chwycił i w ogóle cała płyta, do tego stopnia, że podwyższyłem ocenę do 4/5 Icon_smile2

Cytat:Aha, uważam też, że Hope Sandoval oraz The Veils jak najbardziej dla ciebie.
No zobaczymy, mam za mało czasu, a za dużo rzeczy do słuchania ostatnio. W ogóle dochodzę do wniosku, że za dużo u mnie ostatnio jakiegoś folku i drone'ów. Muszę wrócić do korzeni, do czegoś zupełnie niepsychodelicznego Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.10.2009 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
aaktt napisał(a):Zobaczymy jak brzmi ten utwór. W ogóle album zaskakująco dobre oceny ma na rymie, więc może, może... Icon_smile

Wszystko co wiąże się z Deerhunterem itd. ma dobre oceny Icon_biggrin

aaktt napisał(a):Na pewno do nich dotrę
Może zgłoszę coś do topłyty Icon_wink Ale to dopiero za 2 tyg...Poznawaj w każdym razie, warto.

aaktt napisał(a):W ogóle dochodzę do wniosku, że za dużo u mnie ostatnio jakiegoś folku i drone'ów
Jak sluchałeś NSB, to nic dziwnego, że wydaję Ci się tego materiału ''dużo'' Icon_biggrin

aaktt napisał(a):Muszę wrócić do korzeni, do czegoś zupełnie niepsychodelicznego
Nie, nie wypuszczę cię z tych sideł Icon_biggrinIcon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.10.2009 09:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #10
 
saferłel napisał(a):A jakieś inne Soulsavers słyszałeś?
Niestety nie Icon_frown
05.10.2009 09:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Cytat:Niestety nie Icon_frown
To będzie pewnie jeszcze okazja. Chociażby wtedy, gdy wstawię coś nowego na swoją listę Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.10.2009 09:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #12
 
saferłel napisał(a):Hmmm, to brzmi tak jakbyś słuchał płyty (bo innych tego typu przypadków nie komentujesz), czy tak?
Paru kawałków tylko słuchałem. Chodziło mi po prostu o to, że nie kierujesz się tymi najpopularniejszymi wśród forumowiczów kawałkami i wpuszczasz mniej znane, a często nie gorsze kawałki.
saferłel napisał(a):Oby ''na razie'' Icon_wink
Płytę "Backspacer" poznałem przy układaniu audycji. Nie wiem, czy jeszcze do niej powrócę, bo nie planuję nic jeśli chodzi o ten zespół w Pulsie Muzyki. A jeśli chodzi o typowy rock to ja poza przygotowaniem do audycji nie zbyt...czasu brakuje.
06.10.2009 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Paweł napisał(a):Chodziło mi po prostu o to, że nie kierujesz się tymi najpopularniejszymi wśród forumowiczów kawałkami i wpuszczasz mniej znane, a często nie gorsze kawałki.
No tak, to już jest norma.

Paweł napisał(a):.czasu brakuje.
Przykro mi, że ciągle piszesz o braku czasu, w kółko. To naprawdę straszne, chociaż chyba trochę jest to przekoloryzowane. Ale nie będę wnikał w to głębiej.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.10.2009 05:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #14
 
Soulsavers ciągle rządzi, jak widzę. Może obok płyty roku, będą mieli u Ciebie tez singiel roku? Icon_razz2
Ten kawałek od Massive Attack aż tak mnie nie bierze, jak Ciebie. Może to się kiedyś zmieni.. U mnie ciągle tkwi w poczekalni.
Szkoda, że St. Vincent już zaczyna spadać. Też chętnie był zobaczył w przyszłości tu kolejnego reprezentanta jej płyty.
Fantastyczny skok Grizzly Bear! Coraz mocniej przekonuję się do tego nagrania.
Cieszy również awansujący "Fragile Tension".
ooo Mika chyba nie zrobi tu oszałamiającej kariery Icon_razz2
I Skunk Anansie na wylocie Icon_sad

Paweł napisał(a):No nareszcie komentarze do nowości w formie zdatnej do czytania. Icon_smile2
A ja lubię te cotygodniowe mega-długie uzewnętrznienia Saferłela ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
07.10.2009 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
furbul napisał(a):Soulsavers ciągle rządzi, jak widzę. Może obok płyty roku, będą mieli u Ciebie tez singiel roku? Icon_razz2
Kto wie, kto wie. W sumie mogą zgarnąć wszystko albo nic Icon_smile Jeszcze kilka tygodniu do końca roku zostało.

furbul napisał(a):Ten kawałek od Massive Attack aż tak mnie nie bierze, jak Ciebie.
MA to zespół kultowy, ale prawdę mówiąc nie spodziewałem się, że wydanie nowego materiału pobudzi jakoś konkretne forumiczów z mycharts i zacznie się masowa fascynacja. Tu się jednak inne muzyki słucha chyba.

furbul napisał(a):ooo Mika chyba nie zrobi tu oszałamiającej kariery Icon_razz2
Oszałamiającej raczej nie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.10.2009 07:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #16
 
saferłel napisał(a):MA to zespół kultowy
Nooo pierwszą płytę mieli bardzo dobrą Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
07.10.2009 07:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Jeden z kawałków z Twojego top 10 pojawi się u mnie jako nowość w najnowszym notowaniu Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
07.10.2009 08:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Dla mnie przede wszystkim druga i trzecia, ale wszystkie są bardzo dobre, z wyjątkiem ostatniej.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.10.2009 08:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #19
 
A ja znam pierwszą i ostatnią ;P

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
07.10.2009 08:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Jeszcze zdążysz posłuchać reszty, może nawet w NSM-ie Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.10.2009 08:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości