Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hello world!
KomendantFM Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Aug 2022
Post: #1
hello world!
Dzień dobry wszystkim!
Z racji tego, że wreszcie udało mi się podjąć tą życiową decyzję, którą była rejestracja na tym jakże zacnym forum, chciałbym się przywitać.
Nazywam się Michał, do tego forum zachęcił mnie nieco (choć pewnie o tym nie wie) kuba015, którego notowania Codziennej Utworów Listy widywałem regularnie na jednym z komunikatorów społecznościowych o nazwie zaczynającej się na D, a kończącej na iscord.
Moje gusta muzyczne były bardzo zróżnicowane na przestrzeni lat. Na początku był trance, house, electro i wszystko, co akurat pojawiało się na antenie Muzycznego Radia w piątki od 20:05 (lista DMC oczywiście). Potem przeszedłem nieco na wszystko, co można określić mianem 80's - ukierunkowałem się wtedy szczególnie na polskiego i zagranicznego rocka. Potem poprzez trafiony w którymś radiu Kraftwerk wpadłem na niemiecką muzykę, a stamtąd na mój do teraz ukochany gatunek Neue Deutsche Welle - new wave, ale po niemiecku. Nie dość że zapewniło mi to niezapomniane przeżycia dźwiękowe, to jeszcze pomogło z nauką języka Icon_biggrin
Następnie, nie pamiętam już jak, trafiłem na syntezatory i tak jak strzałą Amora w serce trafiony zostałem synthpopem i synthrockiem. To, co ma w sobie syntezatory, zawsze bliskie jest mojemu sercu tak, jak bliski jest Łodzi Zgierz Icon_lol Obecnie interesuję się wszystkim po trochu, ale jednak wygrywa tutaj rock i synthpop lat osiemdziesiątych - dekady, w której żałuję, że się nie urodziłem i nie mogłem uświadczyć tej muzyki wtedy, kiedy powstawała.
Moim planem jest stworzenie własnej listy przebojów - w zasadzie to planuję już od dobrych paru lat, ale zawsze najłatwiej było zacząć, a najtrudniej - kontynuować. Mam nadzieję, że tutaj mi się uda, jak już jestem w tak znamienitym gronie Icon_smile
28.08.2022 12:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 637
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: hello world!
Miło mi powitać nowego forumowicza, chociaż muzycznie pewnie będziemy się mocno różnić. Ale ja tak mam prawie z wszystkimi.
28.08.2022 12:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #3
RE: hello world!
Synth pop, nowa fala, trance, house, rock + elektronika, same dobre rzeczy. Icon_wink Na pewno się dogadamy. Czekam na twoje zestawienia!

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
28.08.2022 01:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 540
Dołączył: Jun 2010
Post: #4
RE: hello world!
No no muzyka klubowa u ciebie na początkowej fazie, to już jest duży plus. Witaj w forumowej rodzinie i czekam na twoją listę przebojów

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
28.08.2022 01:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kuba015 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 193
Dołączył: Mar 2016
Post: #5
RE: hello world!
Coś mnie tchnęło żeby wbić na wątek i... wspominka o mnie. Cieszę się Icon_smile

*** Codzienna Utworów Lista | 13 Wstecz ***
31.08.2022 06:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 606
Dołączył: May 2008
Post: #6
RE: hello world!
witamy, witamy, hello world!

[Obrazek: witamy.gif]

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
31.08.2022 07:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Monika Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Feb 2021
Post: #7
RE: hello world!
kuba015 napisał(a):Coś mnie tchnęło żeby wbić na wątek i... wspominka o mnie. Cieszę się Icon_smile
Potrzeba docenienia, ważna sprawa Icon_smile

Witamy.
31.08.2022 07:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wojtek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 631
Dołączył: Jan 2020
Post: #8
RE: hello world!
Również witam Icon_smile
31.08.2022 09:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: hello world!
Witamy na forum. Ja na przykład zaczynałem pisać listę mając lat 13 a dziś lista skończyła 30 lat Icon_mrgreen

KomendantFM napisał(a):ale jednak wygrywa tutaj rock i synthpop lat osiemdziesiątych - dekady, w której żałuję, że się nie urodziłem i nie mogłem uświadczyć tej muzyki wtedy, kiedy powstawała.

nie masz czego żałować. Jakbyś musiał nagrywać kawałki na kasety, przewijać i szukać gdzie sobie nagrałeś dany utwór to by Ci przeszło. Ponadto w latach 80-tych nieliczni posiadali dobry sprzęt audio, nie było sklepów, internetu i serwisów streamingowych. Dziś muzykę możesz wygodniej poznawać. Trzymamy kciuki za Twoją listę

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
06.09.2022 08:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości