Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #2481
RE: Przy muzyce o sporcie
I najlepsze było to, że w jej występie nie było widać debiutanckiej tremy (bo to i nie był jej debiut na MŚ Icon_lol), czego nie da się powiedzieć o Marcie Bassino, liderce PŚ w tej konkurencji, która nie dość że jechała na rodzimej włoskiej ziemi, to zaprezentowała się strasznie zachowawczo i wypadła gorzej od Polki o 3/4 sekundy. Icon_eek

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
18.02.2021 07:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #2482
RE: Przy muzyce o sporcie
Nie tylko nie widać tremy, ale przede wszystkim widać zabawę! Nawet po zepsutym przejeździe uśmiech nie zniknął z jej ust. Dziewczyna jest świadoma, że odwala nieziemską robotę w tym sezonie i czerpie z tego ile wlezie. I dlatego jej kibicuję Icon_smile

Radio Epsilon
18.02.2021 07:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #2483
RE: Przy muzyce o sporcie
Mała prywata z mojej strony. Dzisiaj w wieku 97 lat odszedł Murray Walker, legendarny brytyjski komentator sportów motorowych. Wiele słynnych wydarzeń z historii Formuły 1 było okraszonych właśnie jego komentarzem. Dla mnie był to idol.

I zawsze myślałem, że w dniu jego śmierci oddam mu hołd na łamach jakiegoś portalu, niezależnie czy byłaby to redakcja amatorska, czy profesjonalna. Niestety, brak motywacji sprawił, że nie ma mnie dziś ani w takiej, ani w takiej, choć siedziałem w tym przez kilka ładnych lat. I nachodzi mnie smutna refleksja. Niedawno dowiedziałem się, że Eurosport przeprowadzał jakiś casting na komentatorów, do którego każdy mógł się zgłosić. Casting, o którym dowiedziałem się po fakcie, bo nie mam fejsbuka. Tyle jednak razy korciło mnie, aby chociaż napisać jakiegoś maila do redakcji, żeby może ktoś dał mi jednak szansę wykazać się w tym, w czym moim zdaniem jestem najlepszy. A już na pewno lepszy, niż co niektórzy z telewizji. Może nie jest jeszcze za późno na spełnienie marzeń? Może warto porzucić prosty żywot pionka i spróbować coś w życiu osiągnąć?

Taka mała, spontaniczna refleksja w tym smutnym dla mnie dniu. Żegnaj Murray.

Radio Epsilon
13.03.2021 08:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #2484
RE: Przy muzyce o sporcie
tak, niedawno był jakiś konkurs. można było przysłać nagranie, na którym komentuje się chyba pojedynczy skok narciarski.
14.03.2021 07:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #2485
RE: Przy muzyce o sporcie
Ja nawet nie wiem kim był Murray Walker i zapewne nigdy go nie słyszałem. Icon_rolleyes
A dla EVENo mam małą podpowiedź, może byś założył kanał na YT i najpierw sam komentował jakieś wydarzenie sportowe? Zobaczyłbyś czy jest jakiś odzew i zainteresowanie?
Niedawno coś podobnego widziałem jak dwóch młodych ludzi komentowało Ligę Mistrzów i raczej mniej uwagi skupiali na samym meczu, którego w tym filmiku nie pokazywali (zapewne z powodu praw licencyjnych Polsatu) żeby im nie zdjęli live'a. I nawet sympatycznie się tego słuchało, tyle że ja wolałem przejść do meczu, bo mnie akurat takie pogawędki okołomeczowe nie do końca interesowały.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
15.03.2021 03:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #2486
RE: Przy muzyce o sporcie
(15.03.2021 03:58 PM)Sundrajta napisał(a):  Ja nawet nie wiem kim był Murray Walker i zapewne nigdy go nie słyszałem. Icon_rolleyes
A dla EVENo mam małą podpowiedź, może byś założył kanał na YT i najpierw sam komentował jakieś wydarzenie sportowe? Zobaczyłbyś czy jest jakiś odzew i zainteresowanie?
Niedawno coś podobnego widziałem jak dwóch młodych ludzi komentowało Ligę Mistrzów i raczej mniej uwagi skupiali na samym meczu, którego w tym filmiku nie pokazywali (zapewne z powodu praw licencyjnych Polsatu) żeby im nie zdjęli live'a. I nawet sympatycznie się tego słuchało, tyle że ja wolałem przejść do meczu, bo mnie akurat takie pogawędki okołomeczowe nie do końca interesowały.

Hah. Myślałem kiedyś o kanale "Wyprzedzam", ale wolnego czasu mało. Co innego robić coś zawodowo, a co innego poświęcać cały swój wolny czas na, może i hobbystyczną, ale nadal pracę. Właściwie tylko dlatego wróciłem do robienia listy przebojów, tutaj nakład sił dużo mniejszy, a też jest to jakieś hobby (a zasięgi podobne Icon_razz2 )

Radio Epsilon
15.03.2021 04:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #2487
RE: Przy muzyce o sporcie
Tegoroczny sezon kolarski zapowiada się dużo mniej ciekawie dla tzw. "niedzielnego kibica", czyli takiego co kibicuje tylko Polakom. Rzekłbym najmniej ciekawie od wieelu lat.

- Rafał Majka po przejściu do Team Emirates będzie pewnie głównym pomocnikiem Tadeja Pogaćara na wieloetapówkach. Niby pisał, że będzie miał wolną rękę w niektórych wyścigach, ale wśród tych wyścigów wymieniał m.in. Tirreno-Adriatico. T-A właśnie się skończyło i skoro jechał w nim Tadej, to rzecz jasna Rafał olał generalkę (podobnie w wyścigu Dookoła ZEA). Ale co się dziwić: Słoweniec wyścig wygrał, co do Majki to nie byłoby to takie pewne, kolega z drużyny jest w tej chwili jednym z dosłownie kilku najlepszych na świecie, nie ma co oczekiwać że zespół będzie jechał na Polaka.
- Michał Kwiatkowski zdaje się mieć najlepsze lata za sobą. I chociaż zaskoczył drugim miejscem na Etoile de Besseges, to potem przyplątała się kraksa i na T-A jechał raczej średnio (jak całe Ineos zresztą). Zaraz nadchodzą wiosenne klasyki, zobaczymy czy będzie liderem drużyny w nich. W zeszłym roku wiadomo - koronawirus anulował te wyścigi, 2 lata temu miał tak słabą formę, że po kilku wyścigach zajął się pomaganiem lepszym. Także dużo zależy od dyspozycji, która nie wiadomo jaka jest
- nie mamy już drużyny ani w World Tourze, ani na jego zapleczu, są co prawda Voster ATS Team oraz Mazowsze Serce Polski, ale jeżdżą w mniejszych wyścigach, nie ma co liczyć na choćby dziką kartę w wyścigach WT, co się zdarzało CCC nawet jak byli jeszcze w drugiej lidze
- niespecjalnie widać nowe twarze, a notoryczne problemy finansowe i organizacyjne PZKol sprawiają, że szkolenie w kraju leży i kwiczy

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
19.03.2021 01:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #2488
RE: Przy muzyce o sporcie
Dodam, że co do Kwiatkowskiego, to o jego formie dowiemy się już jutro: będzie to Mediolan-San Remo i patrząc na skład drużyny Polak będzie liderem. A jak pamiętamy to jedyny monument wygrany przez niego (i w ogóle Polaka) i chyba tu mu się najlepiej jeździ (poza zwycięstwem w 2017, w kolejnych latach zajmował miejsca: 11, 3, 15).

Co do Majki: on już nic nie musi, może sobie przez kolejne lata dorabiać do emerytury. I tak jest najlepszym Polakiem w historii wyścigów etapowych: 4 miejsca w Top10 Giro, 2 miejsca w 10-ce Vuelty (w tym najniższe miejsce podium), 4 etapy wygrane (3 w TdF, 1 w Vuelcie. Przy okazji: ostatnie 15 występów w GT zajmował na etapach miejsca w 10-ce!), 2 koszulki najlepszego górala (TdF). A do tego medal olimpijski. Na dokładkę wygrane wyścigi dookoła Polski Słowenii. Ale trochę za długo czeka na kolejne zwycięstwo (ostatnio etap Vuelta Espana w 2017).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.03.2021 03:16 PM przez Miszon.)
19.03.2021 03:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #2489
RE: Przy muzyce o sporcie
Cytat:Official statement.

12 football clubs today jointly announced an agreement competition, the Super League.

AC Milan, Arsenal , Atlético, Chelsea, Barcelona, Internazionale, Juventus, Liverpool, Manchester City, Manchester United, Real Madrid and Tottenham have all joined.

"Three more clubs are expected to join as Founding Clubs before the inaugural season, which is expected to start as soon as possible.

In the future, the Founding Clubs look forward to consulting with UEFA and FIFA in order to work together"

https://twitter.com/FabrizioRomano/statu...1510908938
19.04.2021 12:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 074
Dołączył: Dec 2009
Post: #2490
RE: Przy muzyce o sporcie
Czyli to już. Wiadomo, że ostatnimi laty nie było dobrze (delikatnie mówiąc), jeśli chodzi o zawartość sportu na rzecz kasy w europejskich klubowych rozgrywkach, ale ta decyzja ostatecznie pieczętuje fakt dominacji dolara nad piłką na naszym kontynencie.
Dolara, bo okazuje się, że za tym wszystkim stoi amerykański gigant ubezpieczeniowy. Ja p.......!!! Jeszcze tu będą, k...., swoje lewe byznesy robić!!! Icon_evilIcon_evilIcon_evil

WOLNE MEDIA!!!
19.04.2021 12:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #2491
RE: Przy muzyce o sporcie

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
19.04.2021 04:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 074
Dołączył: Dec 2009
Post: #2492
RE: Przy muzyce o sporcie
Śmiechu warte. Do 2024 może być już pozamiatane i żadnej LM może już nie być (oby nie).

WOLNE MEDIA!!!
19.04.2021 04:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #2493
RE: Przy muzyce o sporcie
Widzę, ze w piłce nożnej nareszcie dzieje się coś ciekawego Icon_razz2 Moim zdaniem ta Superliga nie wypali. To będzie prywatna inwestycja z samozwańczymi najlepszymi zespołami. Trochę jak w Formule 1 - dopóki Cię stać, to możesz grać, niezależnie od tego jaki poziom sportowy reprezentujesz. Problem w tym, że Formuła 1 to oficjalne mistrzostwa świata zatwierdzone przez federację. A tutaj będzie zero prestiżu, niezależnie od tego jak dużo pieniędzy w to wpompują, jak wielką oprawę medialną sobie zapewnią i jak bardzo spektakularne rozgrywki by to nie były - to nadal zabawa w mistrzostwa, a nie mistrzostwa.

Radio Epsilon
19.04.2021 04:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 074
Dołączył: Dec 2009
Post: #2494
RE: Przy muzyce o sporcie
No oby nie wypaliła, UEFA wytacza najcięższe działa włącznie z groźbą wykluczenia piłkarzy z Euro (moim zdaniem nie ma na to szans). Idą na grube zwarcie, zobaczymy. Natomiast z kasą nie byłoby najmniejszego problemu. Za sam start w tych fantastycznych rozgrywkach klub otrzymywałby 300 mln euro.

WOLNE MEDIA!!!
19.04.2021 05:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #2495
RE: Przy muzyce o sporcie
Piłkarskie szachy. Tak się kończą gry o wielkie pieniądze dla bogaczy. Nuda.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
19.04.2021 06:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #2496
RE: Przy muzyce o sporcie
NIe byłbym taki pewien, że to nie wypali. W przypadku koszykówki, duże kluby wygrały.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
19.04.2021 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #2497
RE: Przy muzyce o sporcie
W koszykówce jest reprezentowanych przynajmniej te 10 krajów, a tutaj jak nikt z Niemiec czy Francji się nie dopisze, to zrobi się taki Puchar Trzech Narodów.

.
20.04.2021 09:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #2498
RE: Przy muzyce o sporcie
Podobno jesscze 3 kluby dojdą: Bayern, RB Lipsk(Sic!) I coś jeszcze.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
20.04.2021 10:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #2499
RE: Przy muzyce o sporcie
jak dobrze, że od dawna LM mnie już nie grzeje

swoją drogą dopuszczenie do półfinału akurat Bayernu trochę byłoby niesprawiedliwe
20.04.2021 10:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 471
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2500
RE: Przy muzyce o sporcie
Bayern na pewno nie. Bardziej Benfica lub Napoli, a jeden klub z Anglii chce się jednak wypisać z zabawy. Nieoficjalnie mowa o City lub Chelsea
20.04.2021 02:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości