Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2001
RE: Przy muzyce o sporcie
Na początku - gratuluję dwutysięcznego posta w dziale!
dannar napisał(a):Jeżeli za patologie uważasz przypadkowe akcje i dziwaczne wyniki meczów, to tak. Ja właśnie dlatego lubię ją oglądać.
Raz, że jedna akcja lub nawet karny wystarczą na wygranie meczu (w siatkówce trzeba mieć co najmniej 75 punktów; ja wiem, ktoś może napisać, że ten 75 może być niezasłużony - ale wcześniej trzeba było zdobyć 74 zasłużoneIcon_exclaim), dwa - najbardziej patologiczni kibice wśród sportów komercyjnych (bo domyślam się, że przy jakichś nielegalnych zawodach w klatkach mogą być gorsi), trzy - ogromne pieniądze bardzo psują ten sport. Oczywiście w piłce nożnej mężczyzn, bo panie są niewiarygodnie dyskryminowane.
09.07.2019 06:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #2002
RE: Przy muzyce o sporcie
No to jak oceniacie: Legia straci pierwszego gola w tegorocznych pucharach i zostanie przejechana przez Rangersów w najważniejszym dla niej dwumeczu sezonu? Chytry
17.08.2019 12:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #2003
RE: Przy muzyce o sporcie
Oby !
17.08.2019 01:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #2004
RE: Przy muzyce o sporcie
hohoho, bym zapytał jaki z Ciebie patriota, ale dziwnie się ogląda tę drużynę
17.08.2019 01:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2005
RE: Przy muzyce o sporcie
A dzisiaj zawody LPG w Zakopanem w skokach.
17.08.2019 02:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #2006
RE: Przy muzyce o sporcie
Gra klub, którego wyjątkowo nie lubię z klubem, który jest jednym z moich ulubionych. Gdyby na miejscu Legii był dowolny polski klub poza Ruchem i Zawiszą to bym mu kibicował, ale tutaj moja antypatia jest większa niż moj patriotyzm.
17.08.2019 02:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2007
RE: Przy muzyce o sporcie
Jak mozna w ogole nienawidzic jakiegos klubu? No, chyba, ze ktos z niego osobiscie Cie skrzywdzil...
17.08.2019 02:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #2008
RE: Przy muzyce o sporcie
Legia z dawnych czasów, gdy był to klub wojskowy i zabierał zawodników z różnych klubów niby do służby wojskowej. Zawisza to klub wojskowy i do tego z Bydgoszczy. Ruch zbyt często stawał Górnikowi w drodze do mistrzostwa Polski.
17.08.2019 02:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #2009
RE: Przy muzyce o sporcie
Ale to chyba nie jest Glasgow Rangers tylko klub powstały na ich miejsce.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
17.08.2019 02:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #2010
RE: Przy muzyce o sporcie
To tak jak Legia! Icon_lol
17.08.2019 02:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #2011
RE: Przy muzyce o sporcie
Nie no, Legia nie upadła i nie zaczynała od jakiejś niższej ligi, tylko się właściciel zmieniał.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
17.08.2019 04:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #2012
RE: Przy muzyce o sporcie
A to co, ŁKS to też nowy twór tylko dlatego, że zaczynał od niższej ligi? Icon_rolleyes

Nie poznałem tej drużyny w tym sezonie, dlatego to dla mnie zupełnie nowy zespół. Myślę, że trudno się kibicuje też jej w tym sezonie pucharowym przeciętnemu zjadaczowi chleba, ale nie mówię, żeby od razu postępować tak jak kajman, tym bardziej, że do Rangersów żadnej sympatii nie odczuwam.
17.08.2019 04:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #2013
RE: Przy muzyce o sporcie
Ale ŁKS zawsze występował jako ŁKS.

Dlaczego Glasgow Rangers jest przedstawiany w polskich mediach jako Rangers FC? Sugerowałoby to że to inny klub.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
17.08.2019 05:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #2014
RE: Przy muzyce o sporcie
No i Legia po 0:1 w dwumeczu kończy polskie puchary AD 2019/2020. Mimo sympatii dla jej trenera denerwowało mnie to obecne w mediach ciągłe usprawiedliwianie jego poczynań. Myślę, że akurat w tym przypadku pora pożegnać pana w dresie. Wyniki Wojskowych jakie są widzicie, a potencjał chyba w tej drużynie drzemie jakiś.
31.08.2019 10:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #2015
RE: Przy muzyce o sporcie
Jakie są? Minimalnie przegrali z drużyną, która była faworytem dwumeczu.
W lidze ostatnio najpierw wygrali z Zagłębiem, a potem rezerwowym składem wygrali z ŁKSem.
Ja patrzę na progres - jak grają teraz, a jak grali miesiąc temu.
Do niczego się nie dojdzie wypierniczając trenerów co pół roku.
31.08.2019 09:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #2016
RE: Przy muzyce o sporcie
Grają całkiem nieźle, tylko... nie za bardzo kto ma tam teraz strzelać gole - i chyba głównie dlatego odpadli z tych eliminacji (pierwszy mecz należało po prostu wygrać, mając taką przewagę). Widzę tu jakieś chore zachowania trenera względem Carlitosa - rozumiem, że gość jest niesforny, że chce odejść, no ale czyż nie jest ważniejsze dobro drużyny? Wpuszczam gościa chociaż na kilkanaście minut i mówię: no to teraz mi pokaż na co cię stać. Przecież on chce się wypromować, na pewno grałby na 100%. Nie czaję tego, tym bardziej że szanuję Vuko za to jakim był zawodnikiem i teraz też widać, że zaczyna to nieźle funkcjonować, no ale nie wiem czy takimi decyzjami nie pozbawił swojego zespołu szansy na ten awans.

Piękny i szalony mecz w Turynie, gdzie Juve podejmowało Napoli. Od 3:0 dla Juve aż do '65 minuty po błyskawiczne 3:3 i w ostatniej minucie samobój Koulibalego. Szkoda mi Napoli, ale emocje niesamowite. No i 2 Polaków w akcji (rewelacyjna parada Szczęsnego i asysta Zielińskiego).

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.08.2019 10:56 PM przez neo01.)
31.08.2019 10:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #2017
RE: Przy muzyce o sporcie
Tymczasem Polska wygrała pierwszy mecz MŚ koszykarzy.
Poprzednio grała na MŚ w 1967 więc warto docenić.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
31.08.2019 11:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #2018
RE: Przy muzyce o sporcie
neo01 napisał(a):Widzę tu jakieś chore zachowania trenera względem Carlitosa
niby tak, ale nie znamy całej sytuacji. wiemy tylko, że Carlitos nie jest wpuszczany. raczej nie jest to sabotaż Vuko, więc coś jednak za tym musi się kryć.

z drugiej strony taki Nagy - rewelacyjny z ŁKSem, z Rangersami dostał swoją szansę, ale w decydującym momencie nie chciało mu się podbiec do dośrodkowującego...
co innego że nie rozumiem czemu Carlitos nie został wprowadzony choćby w tej 92. minucie, nawet na te 3 minuty. była jeszcze jedna zmiana do dyspozycji...
31.08.2019 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2019
RE: Przy muzyce o sporcie
Przyznam, że byłem zdziwiony, iż wejście do mistrzostw świata nigdy nie udało się za ery Wójcika.
Ja zaś dzisiaj czytałem o Czarnogórcach, którzy debiutują w tym roku i nastroje mają umiarkowanie, ale optymistyczne. Podobnie w przypadku debiutu na mistrzostwach Europy w siatkówce - bardzo obawiają się jedynie Polski oraz Holandii (bo gospodarze), natomiast co do reszty, to sądzą, że są w stanie grać jak równi z równym, jeśli pokażą swoją najlepszą twarz. Cóż - może to brak wielkiej presji im pomaga.

W koszykówce zaskakuje za to nieco brak Chorwacji. No i Słowenii na ostatnim miejscu w grupie w eliminacjach też bym się nie spodziewał.
31.08.2019 11:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #2020
RE: Przy muzyce o sporcie
Czego by nie myśleć, to Legia gra rzeczywiście coraz lepiej, a drużyną dowodzi trener, a nie największa gwiazda (z trzeciej ligi hiszpańskiej). Jeśli jest tam w ogóle jakiś konflikt, to popieram Vukovica. Tylko błagam, niech znajdzie jakąś alternatywę dla zawodnika z "99" na koszulce.
01.09.2019 10:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości