Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chylińska - Nie mogę cię zapomnieć
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
 
W twoim idealnym świecie nie byłoby list przebojów, nie byłoby tak zróżnicowanej muzyki, nie byłoby krytyki, pewnie całego dziennikarstwa....

Nie można wychodzić z założenia, że ktoś stracił dużo czasu i dlatego należy mu się zawsze szacunek i bezkrytyczność. To tak jakby na krytykę odpowiedź: ''spróbuj to sam nagrać''. A krytyk nie zajmuje się komponowaniem muzyki tylko ocenia sztukę. To głupie!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.10.2009 07:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
 
bezkrytyczność może nie, ale jakiś szacunek tak. safer, ty wlasnie bronisz cepkow w stylu Wojewodzkiego...
07.10.2009 07:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #63
 
prz_rulez napisał(a):safer, ty wlasnie bronisz cepkow w stylu Wojewodzkiego...
i znowu dorobiona ideologia. ja uważam tak samo jak Paweł i wcale nie uważam, że jednocześnie w jakikolwiek sposób bronię wojewódzkiego. skąd on Ci się w ogóle wziął w tym momencie? nie ogarniam

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.10.2009 07:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
bo od razu myslac o krytykach mam w glowie typkow, ktorzy nie maja nic do powiedzenia, tylko krytykuja i najlepiej, jesli jeszcze zyskaja na tym popularnosc. ale takze u ludzi pokroju marka niedzwieckiego tego nie lubilem

a wracajac do tematu, dzis dostalem smsa: "premiera roku w czasoumilaczu: Agnieszka Chylińska 'Nie mogę Cię zapomnieć' - wyslij SMS: AG na 333 (2,50 zł)
07.10.2009 07:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #65
 
Ale Wojewódzki chyba nawet nie jest krytykiem muzycznym, z tego co wiem.
A ostatnio na przykład zdarzyło mi się zobaczyć jego program z braćmi Golec i nie usłyszałem z jego strony żadnych uwag, które obrażałyby ich muzykę...

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
07.10.2009 07:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
 
prz_rulez napisał(a):bo od razu myslac o krytykach mam w glowie typkow, ktorzy nie maja nic do powiedzenia, tylko krytykuja i najlepiej, jesli jeszcze zyskaja na tym popularnosc. ale takze u ludzi pokroju marka niedzwieckiego tego nie lubilem

Czemu więc masz takie stereotypowe podejście? (o ile twoją niechęć można uznać za jakiegoś rodzaju stereotyp w ogóle). Właśnie przez to biorą się takie problemy i dyskusje.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.10.2009 07:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
 
ale ja ogolnie nie lubie muzycznej krytyki. czytaj prosze ze zrozumieniem.
07.10.2009 08:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
 
Jej, a co ma moje pytanie do czytania ze zrozumieniem. Chyba, że po prostu nie potrafisz konkretnie odpowiedzieć na ten zarzut bycia stereotypowym. Nie bo nie? Tak? Nie spodziewałem się takiej odpowiedzi, ale teraz już wiem jak jest. Będę czytał twoje NIE BO NIE ze zrozumieniem Icon_sad Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.10.2009 08:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
 
napisalem, ze nie lubie KAZDEJ muzycznej krytyki, i tej w stylu Wojewodzkiego, i tej w stylu Niedzwieckiego.o to mi chodzilo z czytaniem ze zrozumieniem.
i jeszcze razsie powtorze: lubie Britney. lubie Shazze. lubie Jonas Brothers, o! Icon_biggrin no, jeden kawałek Icon_razz2
07.10.2009 08:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #70
 
prz_rulez napisał(a):napisalem, ze nie lubie KAZDEJ muzycznej krytyki, i tej w stylu Wojewodzkiego, i tej w stylu Niedzwieckiego.o to mi chodzilo z czytaniem ze zrozumieniem.
i jeszcze razsie powtorze: lubie Britney. lubie Shazze. lubie Jonas Brothers, o! Icon_biggrin no, jeden kawałek Icon_razz2

to podziwiam. czyli totalny optymista,wszyskto lubie, swiat jest piekny kolorowy.

to pewnie tez z wypiekami na twarzy czekasz na plyty osob pokorju joli rutowicz Icon_biggrin

co do singla chyly-jzu sie przyzwyczailem do niego. rmf katuje do obrzygania. a wogole najlepszy byl moment jak poscili chyle a potem gage. w zasadzie roznic zadnych nie bylo ;/
07.10.2009 08:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
 
a wiesz, ze to moze byc ciekawe?
07.10.2009 08:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #72
 
Właśnie jestem po przesłuchaniu utworu, jestem w szoku jak wszyscy.
Tylko przytoczę, że Chylińska powiedziała o Bartosiewicz kiedy ta nie wydała płyty przez trzy czy cztery lata, że robi fanów w ch***. Na Agnieszkę czekaliśmy 5 lat. Dobrze, jakby kiedyś jakiś dziennikarz w wywiadzie to przytoczył
Mam talent nie oglądam, bo w tym czasie JOŚ, ale chyba polacy teraz kochają Chylińską, tak? Piosenka bedzie promowana, bo teraz radia przerzucają się powoli z popu na dance niestety A co do samej piosenki to mi Magnesu Reni nie przypomina, ale ogólny kierunek tak. Podobna teraz do dawnej Reni, Kukulskiej czy Mandaryny ( ad 2009 , bo nie wiem czy ktoś słuchał jej nowej płyty, która jest mimo wszystko dobra)
Narazie Chylińska trafi na moją playlistę ale tylko po nazwisku Icon_neutral2 co dalej zobaczymy, niech się osłucham

Pati Yang
07.10.2009 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #73
 
ja nie dałem rady do końca Icon_frown syf i wstyd Icon_razz

[Obrazek: kleschko.png]
09.10.2009 09:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #74
 
prz_rulez napisał(a):napisalem, ze nie lubie KAZDEJ muzycznej krytyki, i tej w stylu Wojewodzkiego, i tej w stylu Niedzwieckiego.o to mi chodzilo z czytaniem ze zrozumieniem.
i jeszcze razsie powtorze: lubie Britney. lubie Shazze. lubie Jonas Brothers, o! Icon_biggrin no, jeden kawałek Icon_razz2
ja jednak wolę szukać i wybierać to, co mi pasuje niż bezkrytycznie brać wszystko, co mi się napatoczy

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.10.2009 09:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #75
 
ja wybieram tez to, co mi pasuje Icon_wink2
09.10.2009 10:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #76
 
w końcu pokazała swoja prawdziwą twarz - DNO.W cytowanym wyżej wywiadzie nazwała też Bartosiewicz "cipą".hmmmm.
chylinska zawsze była sztuczna,nawet w o.n.a.
Podsumowywujac: wieśniacka podróba Madonny w najgorszym "polskim" stylu.
Aż dziw bierze że Nosowska ceni tą kobietęIcon_sad
13.10.2009 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #77
 
^pokaż swoja twarz, panie nie-dno.

:roll:

po przesluchaniu wiedzialem ze wielcy znawcy na tym forum zjada ja od góry do dołu.

no cóż, mnie sie podoba, robi co chce, pieniedzy pewnie jej nie jest brak wiec raczej nie zrobila tego dla kasy. Cenie, że robi coś nowego.


ale żeby zaoszczedzic sobie durnego gadania nie bede wiecej wypowiadal sie w tym temacie bo bedzie to pewnie skutowalo niepotrzebymi nerwami.

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
16.10.2009 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #78
 
jszmiles napisał(a):^pokaż swoja twarz, panie nie-dno.

:roll:

po przesluchaniu wiedzialem ze wielcy znawcy na tym forum zjada ja od góry do dołu.

no cóż, mnie sie podoba, robi co chce, pieniedzy pewnie jej nie jest brak wiec raczej nie zrobila tego dla kasy. Cenie, że robi coś nowego.


ale żeby zaoszczedzic sobie durnego gadania nie bede wiecej wypowiadal sie w tym temacie bo bedzie to pewnie skutowalo niepotrzebymi nerwami.

Zawsze ceniłem Twoje szczere wypowiedzi odczywiście w odniesieniu do muzyki. Kto według Ciebie miałby się dynerwować :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
16.10.2009 11:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #79
 
Dobrze wiesz kto Icon_smile

nie wywołuj wilka z lasu...

Ciekaw jestem jak brzmi plyta... moim zdaniem mamy drugą Reni Jusis. fajnie, bo Reni gdzies znikła... na angielskim forum przedstawiłem tę piosenkę. ciekawe jak sobie poradzi. bo standardem nie odbiega od zagranicznych standardów. I dobrze by bylo żeby oceniać ją nie pod względem tego jaka Aga była za czasów ONA ale jak brzmi teraz.

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
16.10.2009 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #80
 
Po usłyszeniu tego pierwszego gówna, myślałem, że gorzej być nie może, ale wraz z "Niebem" Chylińska wstąpiła na nowy poziom chały. Na początku uważałem, że porównania z Małgorzatą Andrzejewicz były przesadzone, ale po tym, co usłyszałem, uważam, że to idealnie ta sama muzyczna półka. A już zostawiając Chylińską, czy raczej to, co z niej zostało, najstraszniejsze, że za tym wszystkim stoi Plan B. Ten sam, który aspirował do bycia polskimi Neptunesami i zrobił coś fajnego na "Sexi Flexi" dla Kukulskiej...

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.10.2009 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Agnieszka Chylińska - Ja Ci wszystko dam Szymek79 1 65 11.11.2023 11:09 PM
Ostatni post: kajman
  Agnieszka Chylińska - Kochaj ją Szymek79 3 432 20.06.2023 07:36 PM
Ostatni post: AKT!
  Sad Smiles - Nie mogę kacper130700 0 60 18.03.2023 03:53 PM
Ostatni post: kacper130700
  Agnieszka Chylińska - Drań Szymek79 7 704 02.02.2023 07:15 AM
Ostatni post: EVENo
  Agnieszka Chylińska - Kiedyś do Ciebie wrócę Szymek79 4 625 17.09.2022 09:34 PM
Ostatni post: kajman
film Agnieszka Chylińska - Jest nas więcej kacper130700 3 431 30.07.2022 02:25 PM
Ostatni post: kajman
  Agnieszka Chylińska - Schiza Szymek79 8 745 22.01.2019 12:44 AM
Ostatni post: mike
  Agnieszka Chylińska - Mam zły dzień Szymek79 9 1 708 29.12.2018 08:02 PM
Ostatni post: kajman
  Agnieszka Chylińska - Królowa Łez Szymek79 2 959 30.09.2016 05:02 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie Tomekk 9 2 017 05.03.2014 09:52 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości