Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chylińska - Nie mogę cię zapomnieć
PaTToN Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 505
Dołączył: Sep 2009
Post: #21
 
Przesłuchałem tą piosenkę i brzmi ona FATALNIE Nie wiem jak Chylińska mogła zrobić coś takiego to kiepski pop spod znaku Gosi Andrzejewicz Icon_mad

Chomik Last.fm
01.10.2009 07:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #22
 
O nie nie nie. Tak źle, jak z Kombii nie jest z całą pewnością. Mi ta piosenka do złudzenia przypomina "Magnes" Reni Jusis. A Reni nawet kilka lat temu nie była taka znowu tragiczna.

Jasne, że jest to duużo gorsze od O.N.A czy choćby od projektu Chylińska. Poza tym album 'Modern Rocking' sygnowany jest jedynie nazwiskiem Agnieszki. Nie jest to drugi album zespołu Chylińska. Ja osobiście nie odmawiam nikomu prawa do eksperymentowania Icon_wink A porównując z innymi shitami królującymi w polskich rozgłośniach, to "Nie mogę Cię zapomnieć" jednak nie jest takim kompletnym dnem.

Nie twierdzę, że piosenka mi się podoba. Zawiodłem się srogo na niej, bo spodziewałem się czegoś w stylu jej dawnych dokonań.

A jeszcze niedawno Agnieszka zapewniała, że jej współpraca z Planem B wcale nie oznacza, że zacznie śpiewać jak Natalia Kukulska. A jednak Icon_razz

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
01.10.2009 07:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #23
 
furbul napisał(a):O nie nie nie. Tak źle, jak z Kombii nie jest z całą pewnością. Mi ta piosenka do złudzenia przypomina "Magnes" Reni Jusis. A Reni nawet kilka lat temu nie była taka znowu tragiczna.

Jasne, że jest to duużo gorsze od O.N.A czy choćby od projektu Chylińska. Poza tym album 'Modern Rocking' sygnowany jest jedynie nazwiskiem Agnieszki. Nie jest to drugi album zespołu Chylińska. Ja osobiście nie odmawiam nikomu prawa do eksperymentowania Icon_wink A porównując z innymi shitami królującymi w polskich rozgłośniach, to "Nie mogę Cię zapomnieć" jednak nie jest takim kompletnym dnem.

Nie twierdzę, że piosenka mi się podoba. Zawiodłem się srogo na niej, bo spodziewałem się czegoś w stylu jej dawnych dokonań.

A jeszcze niedawno Agnieszka zapewniała, że jej współpraca z Planem B wcale nie oznacza, że zacznie śpiewać jak Natalia Kukulska. A jednak Icon_razz

hmmm kukulska akurat umpa umpa co by nie bylo nie spiewa
01.10.2009 08:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
bugman, możesz napisać czemu cytujesz cały post? A własciwie po co cytujesz jak to jest post poprzedni? Już wiemy, ze masz lenia, ale duża prośba - TNIJ CYTATY i NIE CYTUJ POPRZEDZAJĄCYCH POSTÓW! Proszę!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.10.2009 09:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gutol Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 146
Dołączył: Sep 2009
Post: #25
 
furbul napisał(a):A jeszcze niedawno Agnieszka zapewniała, że jej współpraca z Planem B wcale nie oznacza, że zacznie śpiewać jak Natalia Kukulska. A jednak Icon_razz

Zły trop z Kukulską, jednak. Chylińska jeszcze -podkreślam: JESZCZE- nie śpiewa jak biała dziewczynka, która całe życie chciała być Murzynką Icon_wink2

Po ostatniej płycie Cornella nie dziwi mnie aż taka stylistyczna wolta kobiety, która zaczynała od "fuck you, nienawidzę was!", a jeszcze całkiem niedawno paradowała w koszulce z napisem "p*zda". Szkoda tylko, że "another one bites the dust" i że padło na jedną z bardziej wyrazistych postaci pszenno-buraczanej sceny muzycznej Bulandy...

Padło wcześniej takie zdanko:

abd3mz napisał(a):Eska, RMF, Zet i inne produkty radiopodobne będą to wałkować na okrągło.

Chylińska w "Hitach Na Czasie"?! O tempora, o mores Icon_confused2

Lista Przebojów RadioSAR.pl
01.10.2009 11:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
furbul napisał(a):A jeszcze niedawno Agnieszka zapewniała, że jej współpraca z Planem B wcale nie oznacza, że zacznie śpiewać jak Natalia Kukulska. A jednak Icon_razz
"Albo singiel jest kompletnie nie reprezentatywny dla albumu, albo Chylińska nie słyszała jak brzmi Kukulska." Icon_wink2
02.10.2009 12:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #27
 
Kukulska z Planem B była o niebo lepsza.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.10.2009 01:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #28
 
parafrazując byłego prezydenta: Chylyńska nie idź tą drogą Icon_exclaim

[Obrazek: kleschko.png]
02.10.2009 07:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
A jeszcze nie tak dawno śmiała się z Bartosiewicz, która zaśpiewała z Krawczykiem, ale to wyszło co najmniej poprawnie, dobrze, a to... Ciekawe co by teraz powiedziała, albo niech Krzysiu się wypowie Icon_wink2
kleschko napisał(a):parafrazując byłego prezydenta: Chylyńska nie idź tą drogą
Agnieszko Chylińsko i psie Sabo nie idzcie tą drogą! Icon_mrgreen

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
02.10.2009 09:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #30
 
Jaka zmiana stylu, to niepodobne do Chylińskiej. Też mi się skojarzyło z Reni Jusis.
Piosenka nie jest zła, ale Chylińską stać zdecydowanie na więcej :roll:
Na razie przeciętnie
02.10.2009 11:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
tu nie chodzi o jakość dicha, tylko o jakieś ideały i wartości którym się niby jest wiernym...
02.10.2009 11:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #32
 
Może dla Ciebie. Ja wolę oceniać muzykę niż ludzi. Ja wypowiadam się na temat tego, co słyszę, a nie na temat pobudek Chylińskiej.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
02.10.2009 11:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Jednakże muzyki nie tworzy maszyna a człowiek i on jest istotny. Po za tym fani Chylińskiej nie tego oczekiwali, widać tutaj po naszych postach.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
02.10.2009 01:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Każdy ma prawo zmienić ideologie kiedy chce. Gdyby udało jej się nagrać diametralnie inny utwór od swojej stylisty, ale udany, to na pewno nie byłoby tu takich emocji. To naturalne. To dobrze, że ktoś próbuje wymykać się z bardzo statycznych środowisk, experymentować - jak słychać nie zawsze to jednak dobrze wychodzi.

tadzio3 napisał(a):Jednakże muzyki nie tworzy maszyna a człowiek i on jest istotny.
Człowiek może zaprogramować maszynę Icon_wink Nawet tradycjonaliście - swoją drogą - używają nowoczesnej techniki...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.10.2009 01:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #35
 
saferłel napisał(a):Każdy ma prawo zmienić ideologie kiedy chce. Gdyby udało jej się nagrać diametralnie inny utwór od swojej stylisty, ale udany, to na pewno nie byłoby tu takich emocji. To naturalne. To dobrze, że ktoś próbuje wymykać się z bardzo statycznych środowisk, experymentować - jak słychać nie zawsze to jednak dobrze wychodzi.
Dokładnie, chodzi tylko o kiepską jakość tego nagrania, mogłoby nawet być elektroniczne, ale nie na poziomie Kate Ryan.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.10.2009 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #36
 
a ja jak mowilem hicior juz jest. w rmfie dzis z 3 razy slyszalem w ciagu 5 h a podejrzewam do 24h to jeszcze z 10 razy poleci. bedzie grane do obrzyganie. umpa umpa. jeeeeee.
02.10.2009 03:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #37
 
mi się podoba, fakt ze za pierwszym przesłuchaniem myślałem ze to remix Uniting Nations czy cus, a nie wersja albumowa. wokal super, muzyka, mogłoby być bardziej już elektronicznie niż dance'owo, słowa - ok. na pewno pojawi się u mnie na playliście.

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
02.10.2009 04:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #38
 
Nie wiem czy to dobrze, ale mi się coraz bardziej podoba.
Chylińska w wywiadach tłumaczy swą przemianę i ja jej wierzę.
02.10.2009 08:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Empire Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Sep 2009
Post: #39
 
dla mnie to jest okrutne, raz udalo mi sie przesluchac, i na tym koniec.
to nie dla mnie i tyle :/ plyty zapewne nie kupie.
02.10.2009 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #40
 
Tomekk napisał(a):Chylińska w wywiadach tłumaczy swą przemianę i ja jej wierzę.
tylko winni się tłumaczą Icon_razz Icon_razz
02.10.2009 09:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Agnieszka Chylińska - Ja Ci wszystko dam Szymek79 1 64 11.11.2023 11:09 PM
Ostatni post: kajman
  Agnieszka Chylińska - Kochaj ją Szymek79 3 385 20.06.2023 07:36 PM
Ostatni post: AKT!
  Sad Smiles - Nie mogę kacper130700 0 54 18.03.2023 03:53 PM
Ostatni post: kacper130700
  Agnieszka Chylińska - Drań Szymek79 7 656 02.02.2023 07:15 AM
Ostatni post: EVENo
  Agnieszka Chylińska - Kiedyś do Ciebie wrócę Szymek79 4 578 17.09.2022 09:34 PM
Ostatni post: kajman
film Agnieszka Chylińska - Jest nas więcej kacper130700 3 414 30.07.2022 02:25 PM
Ostatni post: kajman
  Agnieszka Chylińska - Schiza Szymek79 8 728 22.01.2019 12:44 AM
Ostatni post: mike
  Agnieszka Chylińska - Mam zły dzień Szymek79 9 1 702 29.12.2018 08:02 PM
Ostatni post: kajman
  Agnieszka Chylińska - Królowa Łez Szymek79 2 932 30.09.2016 05:02 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie Tomekk 9 2 007 05.03.2014 09:52 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości