Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
happysad - Mów mi dobrze
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
jestem po drugim przesłuchaniu i już bardziej mi się podoba Icon_wink2.
15.10.2009 12:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
To dobry znak. Liczę na debiut w top 10 płyt Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
15.10.2009 01:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #23
 
tadzio3 napisał(a):Ja jeszcze nie mam, ale zapewne będzie mi się podobać Icon_smile2

Fajny optymizm Icon_biggrin3
Mi za pierwszym razem rzadko co się podoba Icon_razz
Ale słuchałem sobie kilku kawałków w Esce Rock i jak najbardziej Icon_wink2
A ponoć płyta jest świetnie wydana? Coś szczególnego zauważyliście?
Ja niestety będę miał dopiero w poniedziałek.
15.10.2009 01:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
całkowicie zwyczajny digipack i zupełnie normalna książeczka z tekstami Icon_razz.
choć w porównaniu do tragicznego wydania "Podróży z i pod prąd" z pudełkiem, w którym ząbki wyłamały się przy pierwszym wyjęciu płyty to faktycznie skok o kilka klas Icon_razz.
(no dobrze, nazwa zespołu jest wytłoczona)
15.10.2009 02:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #25
 
ku3a napisał(a):całkowicie zwyczajny digipack i zupełnie normalna książeczka z tekstami Icon_razz.
choć w porównaniu do tragicznego wydania "Podróży z i pod prąd" z pudełkiem, w którym ząbki wyłamały się przy pierwszym wyjęciu płyty to faktycznie skok o kilka klas Icon_razz.
(no dobrze, nazwa zespołu jest wytłoczona)

Aha Icon_wink2 Noo, moje ulubione 'Podróże...' są tragicznie wydane. A pytałem, bo Pegaz w Esce Rock powiedział coś takiego, że "śmiało może startować w najlepiej wydanej płycie
tego roku' - ale on często przesadza Icon_razz
15.10.2009 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #26
 
mam już płytkę Icon_biggrin3 I jestem pozytywnie zaskoczony Icon_biggrin3 uważam, że chłopaki się rozwijają, jest bogato instrumentalnie - podoba mi się ta trąbka Icon_smile2 Fajnie, że i kobieta śpiewa. Mimo, że płyta mniej gitarowa, to uważam, że równie dobra. 'My się nie chcemy bić' świetne po prostu, ciągle w uszach brzmi Icon_biggrin tekstowo też na plus. Bardzo polecam i idę słuchać drugi raz Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 A jutro po bilety do graffiti Icon_biggrin3
16.10.2009 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Zaraz się biorę do przesłuchania tej epokowej płyty polskiego rocka regresywnego Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.10.2009 10:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #28
 
saferłel napisał(a):Zaraz się biorę do przesłuchania tej epokowej płyty polskiego rocka regresywnego Icon_wink

Nikt tak tej płyty nie nazwał :>

Po 4 przesłuchaniach, śmiało mogę powiedzieć, że to jedna z moich ulubionych, polskich płyt tego roku Icon_smile2
17.10.2009 11:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
mateusz91 napisał(a):Nikt tak tej płyty nie nazwał :>

Sam zespół tak się określił Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.10.2009 12:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #30
 
saferłel napisał(a):
mateusz91 napisał(a):Nikt tak tej płyty nie nazwał :>

Sam zespół tak się określił Icon_razz2

Chodziło mi o 'epokowa płyta' :]
17.10.2009 12:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #31
 
saferłel napisał(a):Zaraz się biorę do przesłuchania tej epokowej płyty polskiego rocka regresywnego Icon_wink

I jak po przesłuchaniu?
Ja już znam prawie wszystkie teksty na pamięć, a mam płytę od piątkowego wieczoru :]
18.10.2009 06:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Nadspodziewanie udana jak na ten zespół. Bezapelacyjnie ich najlepsza w karierze.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.10.2009 06:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #33
 
saferłel napisał(a):Nadspodziewanie udana jak na ten zespół. Bezapelacyjnie ich najlepsza w karierze.
To dlatego nic nie pisaleś? Icon_razz
Ale totalnie się z tym zgadzam. 'Lęki i fobie', Taką wodą być', 'My się nie chcemy bić', 'W piwnicy u dziadka' nooo miazga Icon_biggrin3
18.10.2009 06:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Bo nie ma się w sumie czym chwalić Icon_wink Nie przepadam za Happysad. Ciągle twierdzę, że to taki typowy polorock, czyli lekkie granie z użyciem dużej gamy instrumentów pokroju trąbki, akordeon, kotrabas....takie typowo polski wymysł. Nie wiem, może gdzie indziej też regionalne pop/rockowe bandy tak właśnie grają. Płyta ma kilka ciekawych tekstów, dobre melodie w kilku miejscach (Made In China, U Dziadka, singiel)...ale nadal mnie nie powalają. Jest jednakże lepiej niż kiedyś Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.10.2009 07:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #35
 
Słuchałem dziś kilka razy i rzuciły mi się głównie znane wcześniej 2 kawałki, poza tym to co puszczał w sobotę drwycior (czyli "Nie ma nieba") i jakaś ballada pod koniec płyty ("Lęki i fobie"?). Mam natomiast taki zarzut, że dodanie trąbki sprawiło, że momentami brzmią za bardzo "Kultowo".

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
20.10.2009 04:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Miszon napisał(a):momentami brzmią za bardzo "Kultowo".

No, kolejny zespół wpisujący się w nurt polo-rocka Icon_wink Tak jak pisałem.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.10.2009 04:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
ku3a napisał(a):"My się nie chcemy bić" - znakomity numer na zakończeniu koncertu Icon_razz .
no i jak w mordę strzelił - było na zakończenie koncertu Icon_mrgreen
23.10.2009 12:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #38
 
Drugim singlem z płyty jest 'Taką wodą być'. Lubię ten utwór, ale uważam, że na płycie są lepsze do promowania, dlatego średnio jestem zadowolony z tego wyboru.
22.12.2009 09:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Happysad - Odrzutowce i kowery neo01 13 570 09.10.2021 02:05 PM
Ostatni post: neo01
  Happysad - Nieprzygoda Paweł 14 3 141 07.10.2007 04:51 PM
Ostatni post: stavanger

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości