Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20
Lp. Poprz. Ilość Tyg. Wykonawca i Utwór

01. 01. 05. Muse - Uprising
02. 02. 03. Coldplay - Strawberry Swing
03. 06. 03. Alexander Rybak - Roll With The Wind
04. 03. 07. Media Orkiestra - Lato Nasze Lato
05. 05. 05. Agnieszka Chrzanowska - Nie Znajdziesz Mnie
06. 03. 06. Madonna - Celebration
07. 08. 10. A-Ha - Foot Of The Mountain
08. 13. 02. Placebo - Ashtray Heart
09. 09. 04. Lenka - Trouble Is A Friend
10. NE. 01. Hockey - Song Away

11. 07. 08. U2 - I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight
12. 19. 02. Bon Jovi - We Weren't Born To Follow
13. 11. 03. Mika - We Are Golden
14. 10. 06. Soyka Sextet + - Każdy Kochać Się Chce
15. NE. 01. Trail - Prism
16. 12. 07. Maleo Reggae Rockers - Reggae Radio
17. NE. 01. Natalia Lesz - Coś Za Coś
18. 15. 02. Alex Swings Oscar Sings! - Puttin On The Ritz
19. 18. 04. Katerine - Treat Me Like A Lady
20. 17. 05. Pustki - Wiersz O Szukaniu


WYPADLI:
Urszula - Wstaje Nowy Dzień
Green Day - 21 Guns
Sasha - To Nic Kiedy Płyną Łzy
25.09.2009 02:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
"Coś za coś" jest najlepszym do tej pory utworem Lesz Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.09.2009 03:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
cieszą mnie skoki Placebo i Bon Jovi Icon_smile2
25.09.2009 03:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #4
 
Paweł napisał(a):10. NE. 01. Hockey - Song Away
15. NE. 01. Trail - Prism
tego się nie spodziewałem Icon_eek2 Icon_razz ale bardzo fajnie, że się pojawiły Icon_biggrin3
lider wyśmienity Icon_wink2
25.09.2009 04:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Na moje oko, to ta lista nie oddaje w ogóle klimatu twojej audycji. Dziwne to trochę. Albo niedługo będzie znów bardziej wyważony program, albo w ciągu kilku tyg. na chart wejdzie kilka rockowych bomb. Nadal czekam, aż ktoś mi podeśle Bon Jovi i czekam, i czekam..... Icon_wink Coldplay tradycyjnie dochodzi do podium Icon_razz2 To chyba najbardziej zasłużony artysta w dziejach tej listy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.09.2009 01:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
11. 07. 08. U2 - I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight jak na fana grupy i zarazem uczestnika ich koncertu to coś słaba nota

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.09.2009 01:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #7
 
michal91d napisał(a):tego się nie spodziewałem
Dzięki Tobie. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Na moje oko, to ta lista nie oddaje w ogóle klimatu twojej audycji. Dziwne to trochę. Albo niedługo będzie znów bardziej wyważony program, albo w ciągu kilku tyg. na chart wejdzie kilka rockowych bomb.
A nie mogę lubić jednocześnie popu i rocka? Czemu?
saferłel napisał(a):Nadal czekam, aż ktoś mi podeśle Bon Jovi i czekam, i czekam
A nie możesz sam sobie ściągnąć? Icon_eek2
saferłel napisał(a):Coldplay tradycyjnie dochodzi do podium Icon_razz2 To chyba najbardziej zasłużony artysta w dziejach tej listy.
No może troszkę przesadzone, ale fakt... jeden z czołowych artystów. Icon_wink2
Konrad napisał(a):11. 07. 08. U2 - I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight jak na fana grupy i zarazem uczestnika ich koncertu to coś słaba nota
Powiedziałbym, że duża rywalizacja, przez co U2 jakoś tak po cichutku sobie spada bokiem. Nie to, że mi się mniej podoba, tylko głośniej przygrywają inne nagrania, przez co U2 jakoś pozostaje z boku.
26.09.2009 07:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Paweł napisał(a):A nie możesz sam sobie ściągnąć?

Widocznie nie mogłem znaleźć, ale są na tym forum osoby o złotym sercu (nie takie jak ty Icon_razz2) i mi pomogły. Wielkie dzięki Sam Wiesz Kto Icon_wink

Paweł napisał(a):A nie mogę lubić jednocześnie popu i rocka? Czemu?

A czy ja coś takie napisałem Icon_razz2? Zauważyłem tylko, że w programie puszczasz muzykę zupełnie inną niż to co jest na liście. I dziwi mnie czemu to się nie przenika nawzajem. Tyle.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.09.2009 12:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #9
 
aaktt napisał(a):"Coś za coś" jest najlepszym do tej pory utworem Lesz Icon_smile2

i ma fajnego clipa
27.09.2009 01:27 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #10
 
Z ta listą mam wspólne trzy punkty - Muse, Madonna i U2 Icon_wink2

aaktt napisał(a):"Coś za coś" jest najlepszym do tej pory utworem Lesz Icon_smile2
Nie. Jest paskudnie przesłodzony.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
27.09.2009 01:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
saferłel napisał(a):A czy ja coś takie napisałem Icon_razz2? Zauważyłem tylko, że w programie puszczasz muzykę zupełnie inną niż to co jest na liście. I dziwi mnie czemu to się nie przenika nawzajem. Tyle.
Bo moja audycja to nie jest prezentowanie muzyki jaką lubię tylko prezentowanie nowości na rynku muzyki rockowej. Lista to kawałki, które lubię. Nie zamykam się na dany rodzaj muzyki.
27.09.2009 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Paweł napisał(a):Bo moja audycja to nie jest prezentowanie muzyki jaką lubię

Icon_frown

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.09.2009 11:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
O jezu spać mi się chcę a tutaj jeszcze muszę tłumaczyć nierozumnemu Saferłelowi...

MOJA AUDYCJA TO NIE JEST LISTA PRZEBOJÓW PAWEŁ TOP 20!!!!!!!!!!!!! Czy mam to na czole napisać? Na więcej słów nie mam siły, dobranoc.
27.09.2009 11:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Cytat:O jezu spać mi się chcę a tutaj jeszcze muszę tłumaczyć nierozumnemu Saferłelowi...
Wypraszam sobie gówniarzu Icon_lol

Paweł napisał(a):MOJA AUDYCJA TO NIE JEST LISTA PRZEBOJÓW PAWEŁ TOP 20!!!!!!!!!!!!! Czy mam to na czole napisać? Na więcej słów nie mam siły, dobranoc.
Oj Pawle, Pawle, przecież nie po to taką emotę tam wstawiłem, by wyjść na ten temat. Twój post zabrzmiał jak zabrzmiał, cóż...

Znów popadłeś w swoją skrajność. Nie pisałem nic, że dziwię się dlaczego twoja audycja to nie Paweł Top 20. Przeczytaj wszystko na spokojnie i zastanów się jeszcze raz.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.09.2009 11:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
saferłel napisał(a):Wypraszam sobie gówniarzu Icon_lol
Brawo... pogratulować słownictwa moderatorowi.
29.09.2009 02:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Icon_wink Oczywiście tylko to zauważyłeś w mojej ostatniej wypowiedzi. Rzecz, która jest najmniej istotna i najmniej poważna. Ale nic, ja nie chcę już dyskutować o tym.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.09.2009 02:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
saferłel, Ja Ci to wytłumaczę. Otóż Paweł w swej audycji gra zapewne pod gust swoich licznych, jak sądzę, fanek Icon_wink2 . Natomiast swoją listę traktuje jako prywatne zestawienie.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
29.09.2009 07:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #18
 
Konrad napisał(a):Paweł w swej audycji gra zapewne pod gust swoich licznych, jak sądzę, fanek Icon_wink2
Cóż... jak ktoś nie chce czegoś zrozumieć, to niech rozumie to jak chce.
Konrad napisał(a):Natomiast swoją listę traktuje jako prywatne zestawienie.
A z tym się akurat zgodzę... Icon_mrgreen
30.09.2009 03:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości