Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 661
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 459
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 661
[Obrazek: 1e6875e0.jpg]

EDYCJA 21 NOTOWANIE 661 DATA 20-09-2009

[glow=blue] L /02/06 EVLENMELIYIZ - Hadise[/glow]

01/ L /16 EVACUATE THE DANCEFLOOR - Cascada
02/NE/01 DANGEROUS - Cascada
03/01/04 ROLL WITH THE WIND - Alexander Rybak
04/07/04 SHE WOLF - Shakira
05/03/12 CICHO - Ewa Farna


06/06/18 HEARTBREAK (MAKE ME A DANCER) - Sophie Ellis Bextor feat. Freemasons
07/04/10 GIVE - Shaun Baker
08/NE/01 HOTEL ROOM SERVICE - Pitbull
09/NE/01 ÇA M'ENERVE - Helmut Fritz
10/10/07 I GOTTA FEELIN - Black Eyed Peas


11/09/03 TROUBLE IS A FRIEND - Lenka
12/05/05 TAKE ME AWAY (2009) - 4 Strings
13/11/02 DO YOU REALLY WANNA KNOW - Verona
14/08/15 FIRE BURNING ON THE DANCEFLOOR - Sean Kingston
15/12/08 ON AND ON - Agnes


Ostatnie notowanie lata pod znakiem dużych zmian w czołówce, w tym na najważniejszej pozycji. Jednak nie Alexander Rybak a Hadise! EVLENMELIYIZ długo się tułał w dolnych rejonach, tabeli zanim się w zeszłym tygodniu przebił do czołówki. Jest to zarazem drugi utwór tej tureckiej piosenkarki mieszkającej w Belgii na czele listy. Hadise detronizuje Cascadę, która ma w tym tygodniu dwa kawałki na liście, w tym najwyższą nowość w zestawieniu, którą jest jej najnowszy singiel DANGEROUS. Obydwa jej kawałki są zresztą obok siebie. Rybak spada aż o dwie pozycje, ale jeszcze chyba nie powiedział ostatniego słowa. Do czołówki awansuje Shakira, a wypadają z niej chyba już definitywnie Shaun Baker i 4 Strings.
W tym tygodniu aż trzy nowości. O najwyższej z nich już była wyżej mowa, pora więc na pozostałe. Na ósmej lokacie kolejny przebój Pitbulla HOTEL ROOM SERVICE. Jego poprzedni singiel I KNOW YOU WANT ME (CALLE OCHO) pożegnał się bowiem w tym tygodniu z listą. Trzecia nowość to Helmut Fritz z kawałkiem ÇA M'ENERVE. Wszystkie nowości w tym tygodniu znajdują się w czołowej dziesiątce.
Ostatnie zagadki tegorocznego lata zostały wyjaśnione, choć kwestia najważniejszego tytułu rozstrzygnęła się już tydzień temu. We wtorek notowanie podsumowujące cały letni okres - wtedy też ujawnię kto zdobył ten tytuł. Od przyszłego roku lato na LPGP będzie nieco dłuższe niż dotychczas - będzie trwać do końca września.
Na zakończenie (i pocieszenie) mogę powiedzieć, że na tej liście na pewno nie pojawi się najnowszy Rammstein Icon_wink2 .

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
20.09.2009 07:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #2
 
kolej_grzesiek napisał(a):że na tej liście na pewno nie pojawi się najnowszy Rammstein Icon_wink2 .
To będzie wstrząs. Icon_razz
W Pulsie Muzyki o nim jeszcze będę wspominał a propo nowej płyty.
Ten Dangerous to znam, ale takie średnie. Z braku laku jednak lepsze to niż niejeden dance'owy komercyjny kawałek.

Edit: Przesłuchałem sobie teraz i stwierdzam, że chyba jednak nie znam. Icon_lol
20.09.2009 11:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wiczynp1 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 546
Dołączył: Sep 2009
Post: #3
 
a dlaczego Rammstein sie nie pojawi?
23.09.2009 01:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 459
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #4
 
To trochę za ostre klimaty jak na mnie. Owszem lubię rocka, ale np coś w stylu Roxette, Queen lub Def Leppard. Te formacje kiedyś u mnie były na liście. Zwłaszcza ceniłem sobie tę pierwszą formację. Niestety, choroba Marie Fredriksson przerwała karierę zespołu, ale wiem że wokalistka wróciła do zdrowia i nadal nagrywa, tyle że solo. Owszem jak każdy fan chciałbym, żeby znowu zagrali razem z Perem jakąś większą trasę, ale z uwagi na zdrowie Marie jest to praktycznie niemożliwe. Na razie trzeba zadowolić się czymś takim jak trasa koncertowa z orkiestrą symfoniczną, w trakcie której podczas każdego występu zagrają 5 lub 6 utworów.
Wiem że Queen nadal istnieje, ale obecny wokalista to niestety nie Freddie Mercury. On miał charyzmę i niepowtarzalny głos, ale śmierć zatrzymała jego karierę. Wiem, że pewnych rzeczy nie da się cofnąć. Choć w przypadku Dżemu po śmierci Ryszarda Riedla zespół nadal z powodzeniem występuje, ale jeśli chodzi o Queen to już na pewno z nowym wokalistą to już nie jest to samo.
Co do Def Leppard to przyznam się bez bicia, że trochę o nich zapomniałem Icon_redface2 . Ostatni raz gościli u mnie w 1997 roku, więc upłynął spory czas. W pierwszej wolnej chwili muszę nadrobić zaległości.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
24.09.2009 12:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości