Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ralph Kaminski - Bal u Rafała
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 034
Dołączył: May 2021
Post: #21
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
dla mnie męczące jest to ciągłe nawijanie o tolerancji szczerze mówiąc, ja sobie zdaję sprawę, że te humory jak powyżej to są humory niskich lotów, ale cały czas humory
i zdaję też sobie sprawę, że ludzie są tak przewrażliwieni na punkcie swojej wyjątkowości, nietykalności i wydumanej poprawności politycznej, że już to olewam po prostu

Karpie zjem!
22.05.2022 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #22
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
santosz napisał(a):dla mnie męczące jest to ciągłe nawijanie o tolerancji szczerze mówiąc, ja sobie zdaję sprawę, że te humory jak powyżej to są humory niskich lotów, ale cały czas humory
i zdaję też sobie sprawę, że ludzie są tak przewrażliwieni na punkcie swojej wyjątkowości, nietykalności i wydumanej poprawności politycznej, że już to olewam po prostu
Aż mi się przypomniało jak raz dostałem ostrzeżenie, bo ktoś zgłosił mój post, w którym nazwałem kogoś pedałem i też było tam coś o tolerancji i LGBT, a ja miałem takie WTF? Nigdy nie nazwałem żadnego geja pedałem. Tego gościa, co śpiewał Ona tańczy dla mnie owszem i tego gościa, co mówił Siemanko, witam w mojej kuchni też. Ale oni obaj są żonaci. A mimo to są pedałami xD

Radio Epsilon
22.05.2022 08:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #23
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
(22.05.2022 08:24 PM)EVENo napisał(a):  
(22.05.2022 08:10 PM)Monika napisał(a):  Miałam wrażenie, że z powodu jednej z użytkowniczek mieliśmy całkiem świeżą dyskusję o tolerancji etc... W TYM konkretnym temacie.

Szczerze mówiąc nie bardzo widzę związku. Tym bardziej, że, podkreślam to po raz trzeci (!), nie odbieram Ralfowi człowieczeństwa. Nie mam takiego prawa. A nawet gdybym miał, to bym z niego nie skorzystał. I wszystko, co piszę na jego temat specjalnie piszę tutaj, a nie na jego fejsbukowym profilu lub osobiście w twarz. Gdzieś się wyżyć muszę, a Rafałek raczej tutaj nie zagląda.

Więc to, że chce mi się na jego widok rzygać nie oznacza, że będę kazał mu się zabić. Czy coś w ten deseń Icon_wink
Mógł byś się jednakże wstrzymać z takimi tekstami w ramach tego wyżywania?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
22.05.2022 10:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #24
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
(22.05.2022 08:24 PM)EVENo napisał(a):  nie odbieram Ralfowi człowieczeństwa.
No tak, ty tylko nazywasz go katastrofą. To taka duża różnica, że aż poczułam ulgę, w końcu co złego jest w byciu "katastrofą"? A nie, czekaj...

Może ja też wg ciebie jestem katastrofą?

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
22.05.2022 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
Pozwolę sobie zgodzić się z Tobą, że przeszarżował i takich określeń używać nie powinien.
22.05.2022 11:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #26
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
Noemi napisał(a):Może ja też wg ciebie jestem katastrofą?
A skąd ja to mam wiedzieć? Dla mnie jesteś tylko avatarem z niezatytułowaną grą o gęsi. Nawet nie wiem czy wiesz, że Twój avatar pochodzi z niezatytułowanej gry o gęsi, bo nigdy o tym nie mówiłaś.

Ralf natomiast bardzo lubi eksponować siebie tu i ówdzie, więc z przyjemnością sprowadzam go na ziemię.

Poza tym, słyszałem w życiu gorsze obelgi.

Radio Epsilon
23.05.2022 12:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #27
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
Swoją drogą, komentarz pod tym videoklipem, polubiony przez samego Ralfa (a przynajmniej kogoś, kto zarządza jego kanałem):

Nie wiem, z jakiej planety jest Ralph, ale chciałabym tam kiedyś dotrzeć.

Więc nie tylko ja uznaję go za kosmitę.

Radio Epsilon
23.05.2022 01:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #28
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
Gość jest dziwny, to prawda, tylko co to ma za znaczenie przy ocenianiu piosenki, a poza tym dziwność w sztuce jest można rzec pożądana. Wreszcie, może to tylko taki image.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.05.2022 01:07 AM przez Miszon.)
23.05.2022 01:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #29
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
Miszon napisał(a):Wreszcie, może to tylko taki image.

Cóż, Gordon Ramsay ma image bycia dupkiem, choć w rzeczywistości prawdopodobnie jest spoko. Sam jednak fakt, że wybrał ścieżkę kariery, która każe mu udawać dupka nie jest godny pochwalenia. Polski odpowiednik Magda Gesler to samo. Nie znam jej osobiście, nie wiem jaka ona jest, ale uznała, że będzie siebie promować jako złośliwą, chamską zdzirę, więc nie widzę powodu, aby nie traktować jej jako złośliwą, chamską zdzirę. Tak siebie prezentuje w telewizji.

Wchodzi też kwestia gustu. Elton John też jest dziwolągiem. A mimo to, lubię Eltona. Bawią mnie jego przebieranki. Potrafię czerpać z tego radość.
A Ralf mnie zwyczajnie irytuje. Tak już jest. Nie wiem dlaczego.
Więc dla własnej swobody i dla własnego spokoju muszę się z niego naśmiewać. Tylko w ten sposób będę sobą. Jeśli tego nie zrobię, będę czuł się źle. A ja nie chcę czuć się źle. Chcę czuć się dobrze. Więc wyśmiewam Ralfa Kamińskiego. Sam dla siebie.

Radio Epsilon
23.05.2022 01:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #30
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
Magda Gessler była gościem audycji kulinarnej w 357 w sobotę wielkanocną. I gdybym nie znał tego programu o restauracjach, to bym powiedział, że jest uroczą osobą.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.05.2022 08:15 AM przez Miszon.)
23.05.2022 08:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #31
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
to ja wrócę do samego nagrania i klipu
pewnie, że to jest kiczowe w opór, rafał zajmuje w tym wszystkim pozycję jakiejś duchologicznej diwy, ale robi ten wołging na sali gimnastycznej robotę totalnie, a i samą piosenkę, lecącą na podobnym elektrobicie jak w "nic nie może wiecznie trwać", ale refrenem uciekającą w stronę dziwacznych wokaliz a la "wuthering heights", totalnie da się obronić
myślałem, że znowu zrobił coś żadnego, a tymczasem wreszcie nagrał coś superwyrazistego

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.05.2022 08:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #32
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
Mam wrażenie, że sporo jego piosenek cierpi raczej na nadmiar wyrazistości.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
23.05.2022 09:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #33
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
Znów jakieś dziwne dyskusje, chyba trochę niepotrzebne, no ale pewnie rzeczywiście lepiej tu niż gdzie indziej...
Ja gościa nie trawię, ale nie zamierzam mu wymyślać, po prostu staram się go ignorować.
A ten kawałek wyłączyłem chyba po 5 sekundach. Czegoś tak niestawnego dawno nie słyszałem, szkoda, mimo wszystko, że poszedł w aż taką stronę (jednak niektórych kawałków nie za często dało się jakoś słuchać).

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.05.2022 11:23 AM przez neo01.)
23.05.2022 11:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #34
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
mocna opinia jak na pięć sekund słuchania, bardziej merytoryczna tylko dlatego, że nie odmawiasz kamińskiemu człowieczeństwa xd

Miszon napisał(a):Mam wrażenie, że sporo jego piosenek cierpi raczej na nadmiar wyrazistości.
prześpiewane, udziwnione czy przesadnie dramatycznie nie znaczy tyle, co wyraziste, a tutaj po wyłączeniu przez kilka dobrych minut nadal słyszałem ten refren

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.05.2022 02:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #35
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
Rzeczywiście, to może po prostu rozpaczliwe szukanie wyrazistości, które się objawia w wyżej wymienione przez ciebie sposoby.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
23.05.2022 02:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #36
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
AKT! napisał(a):tutaj po wyłączeniu przez kilka dobrych minut nadal słyszałem ten refren
Uznajmy, że jest to dla mnie zasłużona kara, bo i ja mimowolnie nucę to od rana.
A że jeden z moich najlepszych ziomków ma na imię Rafał, to pewnie będziemy cisnęli z tego bekę jeszcze przez długie miesiące Icon_twisted

Radio Epsilon
23.05.2022 03:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #37
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
to jest zabawne, jak wyłącznie na bazie estetyki, której nie lubicie lub rozumiecie, traktujecie totalnie przebojowe refreny jak karę za grzechy; tymczasem okazuje się, że zadziałało i mały earwarm drąży już swój tunelik w waszych mózgach Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.05.2022 03:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #38
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
Gwoli śisłości, włączając wtedy od razu przesunąłem trochę dalej, tam gdzie zaczyna się bit i tego naprawdę nie jestem w stanie dłużej słuchać, sorry.

WOLNE MEDIA!!!
23.05.2022 04:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 806
Dołączył: May 2012
Post: #39
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
Jego wizerunek to mnie nie interesuje, to jest po prostu mega słabe.
23.05.2022 08:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #40
RE: Ralph Kaminski - Bal u Rafała
neo01 napisał(a):Gwoli śisłości, włączając wtedy od razu przesunąłem trochę dalej, tam gdzie zaczyna się bit i tego naprawdę nie jestem w stanie dłużej słuchać, sorry.
to jest totalnie zabawne, że 40 lat później ludzie nadal mają problem z elektro jako kategorią estetyczną Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.05.2022 10:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ralph Kaminski - Ale mi smutno Szymek79 2 240 07.01.2024 11:36 PM
Ostatni post: Konrad
  Zakopower & Ralph Kaminski - Wołosi Szymek79 1 76 23.11.2023 09:23 PM
Ostatni post: kajman
  IGO, Mrozu, Kaśka Sochacka, Brodka, Bedoes, Sokół, Ralph Kaminski & Artur Rojek - Cał Szymek79 11 686 19.11.2023 01:38 PM
Ostatni post: kajman
  Mateusz Pospieszalski feat. Ralph Kaminski - Do NN__ Szymek79 3 107 11.10.2023 08:45 PM
Ostatni post: kajman
  Ralph Kaminski i przyjaciele - Ponad wszystko, mimo wszystko Szymek79 2 85 28.09.2023 05:48 PM
Ostatni post: kajman
  Ralph Kaminski - Małe serce Szymek79 2 161 07.09.2023 06:41 PM
Ostatni post: Miszon
  Ralph Kaminski - Pies Szymek79 8 631 25.04.2023 02:18 PM
Ostatni post: thestranglers
  Ralph Kaminski - Planeta i ja Szymek79 2 239 09.08.2022 11:41 AM
Ostatni post: AKT!
  Ralph Kaminski - Krystyna Szymek79 1 334 27.06.2022 08:16 PM
Ostatni post: kajman
  Ralph Kaminski - Duchy Szymek79 3 509 01.06.2022 05:00 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości