Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 146 (20.09.09)
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #41
 
saferłel napisał(a):Ciekawe czy gdyby chodziło o coś innego też byś się przyczepił Icon_smile2
Jasne. Gdybym tylko znał dany tytuł to na pewno zwróciłbym Ci na to uwagę ;P
saferłel napisał(a):Teraz patrzę jeszcze raz na albumy i tak na logikę sądzę, że po pierwszej części tytuły płyty Kelly Family powinien być apostrof, bo jest bez ''g''.
Tego akurat nie znam i chyba nie chcę poznawać, ale czerpiąc ze znajomości angielskiego języka, powinno być tak jak twierdzisz Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
21.09.2009 05:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
furbul napisał(a):Tego akurat nie znam i chyba nie chcę poznawać

Icon_lol

Są słabi, kiepscy, ale mówiąc prawdę, to spodziewałem się jakiegoś totalnego odjazdu. Naprawdę są dużo bardziej ''sprawni muzycznie'' od wielu innych artystów, chociażby tych współczesnych. Nie zmienia to jednak mojej opinii, że masz chyba rację. Nie warto tracić czasu Icon_smile Ja też już nie będę.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.09.2009 05:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #43
 
Ja znam 6, 7 i 2, którego zresztą teraz słucham.
4 leciało chyba u Ciebie w audycji w całości, czy tak?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.09.2009 06:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Zgadza się.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.09.2009 06:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 127
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #45
 
bear napisał(a):ja myślę, że upchałbym ten album w swojej pięćdziesiątce płyt wszech czasów
ja chyba nie musiałbym upychać... po prostu by tam był Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.09.2009 07:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #46
 
saferłel napisał(a):05 - Grzegorz Ciechowski - Tak! Tak! (1988)
Ta płyta wyszła jako album Obywatela

Zaraz i ja sobie sprawdzę to Crazy, chociaż chyba w Trójce już słyszałem i mnie nie zachwyciło.
22.09.2009 07:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Wiem Icon_smile Znam ją od lat!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.09.2009 07:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #48
 
To nie jarzę dlaczego piszesz błędnie.
22.09.2009 12:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
Odpisałem już furbolowi, który wytknął mi użycie słowa ''heavy'' zamiast ''heavi''. Szybko/ręcznie wklepałem listę płyt, bo i tak była spóźniona. Akurat nagrywałem jeszcze fragmenty o Grześku do jutrzejszej audycji i z rozpędu wpisałem jego własne imię i nazwisko Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.09.2009 02:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 535
Dołączył: Nov 2008
Post: #50
 
Yacy napisał(a):bear napisał/a:
ja myślę, że upchałbym ten album w swojej pięćdziesiątce płyt wszech czasów
ja chyba nie musiałbym upychać... po prostu by tam był Icon_smile2
to "upychanie" wynikało z kontekstu - Saferłel pisał że musiał "zapchać" dziesiątkę płyt Icon_wink2
22.09.2009 02:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
bear napisał(a):"zapchać"

Ale powtórzę się, że nawet jeśli Pendragon jest zapychadłem i to bardzo udanym zapychadłem Icon_biggrin Zwykle tylko ocenione płyty lądują na liście albumów, oni jeszcze nie zostali zaszufladkowani pod tym względem.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.09.2009 02:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
 
saferłel napisał(a):Poszedł jeden, drugi, trzeci....no ok, ciężki orzech do zgryzienia
twardy Icon_wink2

z tymi nowościami których jeszcze nie znam, postaram się zapoznać. ale narobiło się zaległości, a następne 2, jak nie 3, weekendy całkowicie zajęte i nadrobić nie będzie kiedy...
"Crying Lightning" wciąż wyżej u Ciebie niż u mnie Icon_wink2. ale u mnie chyba będzie już tylko walka o utrzymanie w dziesiątce. ale siódme miejsce to i tak niezły wynik.
"Fragile Tension" myślałem, że więcej osiągnie. generalnie to wyniki utworów z tej płyty nie powalają Icon_wink2.
U2 2 bardzo ładne wyniki w tym tygodniu Icon_mrgreen . i Killersi wypadli, pięknie Icon_razz.
25.09.2009 10:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości