Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hey - Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #61
 
PIERSI CWIERC

mistrzostwo swiata!!!! HEY gra RADIOHEAD!!!!!!!!!!!
21.10.2009 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #62
 
Zaraz wrzucę materiał reklamowy do płyty załączony do gazetki empikowej. Jest tam ciekawe zdanie (mam nadzieję, że znajdziecie je Icon_wink2 ).

O tu jest:
http://img14.imageshack.us/img14/6827/heyqq.jpg

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
21.10.2009 04:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #63
 
bugman napisał(a):no i plyta juz jest :]
W streamie, czy jako plik?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
21.10.2009 05:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #64
 
Na razie leży na półce, wieczorkiem ją z niej ściągnę, zaniosę do kasy, a jutro rano przesłucham Icon_smile2.
Oczywiście wersja z DVD (a na okładce dopisek: "uwaga. fim zawiera niecenzuralne treści" Icon_biggrin3 ).
Zastanawiam się tylko, który kolor na wierzchu wybrać. Krążę w regionach żółty-zielony-fioletowy Icon_wink2.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
23.10.2009 02:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
 
a ja mam już w plecaku Icon_smile2. ale pewnie posłucham dopiero po lpmn.
a kolor mogę Ci powiedzieć, że zupełnie wszystko jedno który weźmiesz Icon_smile2.
i jeszcze jedno - możesz mi powiedzieć z jakiej racji jak płaciłem kartą, to babka mi potem powiedziała "dziękujemy, panie Jakubie"?! po pierwsze wcale sobie tego nie życzę, po drugie wcale mnie to emocjonalnie do Empiku nie zbliża, wręcz przeciwnie, po trzecie ja imienia tej babki nie znam, a po czwarte co na to ustawa o ochronie danych osobowych?!
23.10.2009 03:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #66
 
ja dziś widziałem płytkę w empiku, ale jej jeszcze nie kupiłem.
co do zawartości to jak Kasia mówi w wywiadach, ma być zupełnie inaczej niż na poprzednich albumach, więcej elektroniki itp. ja na razie słyszałem tylko singiel, ciekawe czy cały krążek jest do niego podobny...
23.10.2009 03:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #67
 
ku3a napisał(a):a ja mam już w plecaku Icon_smile2. ale pewnie posłucham dopiero po lpmn.
a kolor mogę Ci powiedzieć, że zupełnie wszystko jedno który weźmiesz Icon_smile2.
i jeszcze jedno - możesz mi powiedzieć z jakiej racji jak płaciłem kartą, to babka mi potem powiedziała "dziękujemy, panie Jakubie"?! po pierwsze wcale sobie tego nie życzę, po drugie wcale mnie to emocjonalnie do Empiku nie zbliża, wręcz przeciwnie, po trzecie ja imienia tej babki nie znam, a po czwarte co na to ustawa o ochronie danych osobowych?!
JA też już mam i też po 22 posłucham.
Z kolorem wiem, ale jednak wybrałem różowy na wierzchu na początek. Icon_mrgreen
Co do karty - bo spojrzała na kartę, na której jest twoje imię. Co do reszty - zgadzam się z tobą, zareagowałbym tak samo. I nie wiem, kto to wymyślił, od roku już nie oni mi płacą pensję i nie bywam na zebraniach. Natomiast wiem, że mają tak w swoim standardzie obsługi i gdyby kasjer tak nie zrobił przy badaniu obsługi, to by odjęli mu punkty.

W skrócie - głupie to i irytujące :roll:

(a ustawa o ochronie danych osobowych mówi, że imię i nazwisko nie są danymi wrażliwymi Icon_wink2 )

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
23.10.2009 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #68
 

[Obrazek: kleschko.png]
23.10.2009 05:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #69
 
W nawiązaniu do postu powyżej - coś z bardziej tradycyjnych kanałów dystrybucji:
http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,92327,...miere.html
Platyna. Gratulacje! Icon_smile2

I jeszcze coś:
Cytat:Album "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" w wersji winylowej będzie dostępny około 20 listopada. O szczegółach będziemy informowali na bieżąco
O! I to jest nius! Icon_biggrin3

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
23.10.2009 05:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #70
 
Ja tym bym się tą empikową grzecznością nie przejmował. Czym tu się denerwować. Taki zwyczaj. I tak pewnie mają nas w dupie i cieszą się, że ktoś kupił nowy artykuł. My też mamy ich w dupie, bo nie lubimy guzdrać się przy kasie i słuchać takiego paplania. Pod tym względem mógłbym twoją opinię zrozumieć. Icon_wink2

...ale można też uwierzyć w naprawdę dobre intencje. To osobista sprawa.

Ok, wracająca do tematu....

Byłem dzisiaj w Empiku i cholera....nie kupiłem, a już miałem w rękach. Miałem te 40 zł w łapie. Był piękny niebieski, ciemniejszy odcień, wersja DVD. Nie, nie...znów złapałem się na tym, że ''stracę pieniądze''. ''Nie zbieram ich płyt, więc po co mam kupować'' Icon_sad
Jestem przerażony sobą.....może następnym razem...Teraz słucham z mp3 :/

EDIT: A tak precyzyjnie mówiąc, to nie mogę wyjść poza ''Vanitas''. Jest tak świetne, że nie mogę przewinąć do drugiego kawałka.
A i jeszcze jedno - mam nadzieję, że ludzie chociaż wykupią tyle kopii ile faktycznie trzeba na platynę :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.10.2009 09:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #71
 
Idę już spać, ale na razie przesłuchałem 7 kawałków i nie podobały mi się tylko 2. Ale wszystkie były lepsze od singla.

Ładnie.

I jeszcze 2 uwagi:
- szkoda, że znowu Jacek nie ma żadnego swojego utworu na płycie. Tyle wcześniej super rzeczy zrobił
- teksty - główny temat: przemijanie, odchodzenie, śmierć. Takie odniosłem wrażenie po lekturze (na sucho, zanim jeszcze słuchałem).

edit:
Po przesłuchaniu pozostałych 3 kawałków zaznaczyłem sobie tylko jeszcze singla do tych słabych. Czyli nieźle - 7/10.

Ogólnie - co prawda nie takie środki wykonawcze, nie takie aranże, ale klimat taki, jaki sobie wyobrażałem. Tytuł absolutnie nie pasuje do płyty (lepiej pasowałby "Ballads" Icon_wink2 ), ale to szczegół.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
24.10.2009 01:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #72
 
Hey panuje! Zawsze! Płyta jest rewelacyjna.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
24.10.2009 12:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
 
saferłel napisał(a):znów złapałem się na tym, że ''stracę pieniądze''. ''Nie zbieram ich płyt, więc po co mam kupować'' Icon_sad
to przerażające jakie pokolenie rośnie. bo jeśli tacy pasjonaci muzyki dobrych płyt nie kupują, to co się potem dziwić, że Feel jest pół roku na pierwszym na Olisie albo jakieś nic nie warte składanki.

ale jest iskierka nadziei:
saferłel napisał(a):Jestem przerażony sobą...
Icon_wink2
24.10.2009 01:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 606
Dołączył: May 2008
Post: #74
 
Ja chyba załapałem się jeszcze na szczęście do poprzedniej generacji słuchaczy, bo nie wyobrażam sobie nie kupować i nie mieć płyt Icon_surprised Cały ból to decydowanie, co kupić, bo z każdym miesiącem lista płyt, które bym chciał robi się coraz dłuższa Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.10.2009 02:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #75
 
Wszystko kręci się wokół pieniądza i na tym polega problem.

Ja po kilku przesłuchaniach mam swoich faworytów. Wyjdą na jaw, gdy ułożę listę. Jedyny kawałek, którego bym się pozbył to ''Nic więcej...''

Płyta może nie rewelacyjna, ale potwierdza to, że Hey jest moim ulubionym zespołem (z takich co jeszcze nagrywają). I przy okazji jedynym, którego lubi wiele osób Icon_razz

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.10.2009 03:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #76
 
Miszon napisał(a):Z kolorem wiem, ale jednak wybrałem różowy na wierzchu na początek.
a ja jasno zielony Icon_wink2 zastanawiałem się jak to rozwiazali, ale na ten prosty sposób chyba bym nie wpadł Icon_smile2
Płytę mam od kilkunastu minut, więc ... jeszcze nic nie wiem o muzycznej zawartości...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.10.2009 04:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #77
 
Eno, "Nic więcej..." spoko jest! Jeszcze jakby jakąś minisolóweczkę na gitarce tam sieknęli, to by było totalne miodzio!

U mnie na razie odstają: "Faza delta", tytułowy i singiel. Reszta trzyma poziom. Jeden z nich nawet dziś rano wszedł mi w głowę jak się obudziłem (nie wiem który, bo sam motyw syntezatorowo-rytmiczny. Takie coś w stylu Massive Attack).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
24.10.2009 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #78
 
Yacy napisał(a):zastanawiałem się jak to rozwiazali, ale na ten prosty sposób chyba bym nie wpadł Icon_smile2
Akurat ja się nie musiałem zastanawiać, bo jak przeczytałem, że będą różne kolory, to od razu było napisane, w jaki sposób.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
24.10.2009 04:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
 
Cytat:Eno, "Nic więcej..." spoko jest! Jeszcze jakby jakąś minisolóweczkę na gitarce tam sieknęli, to by było totalne miodzio!

To taki dziwny gospelowy-Hey (jak słyszę te chórki.....kojarzą mi się z nagraniami Kayah, nie wiem dlaczego). Nie pasuje mi do klimatu płyty. A tak na dobrą sprawę, to przecież lepiej sprawdziłby się ten numer w stylistyce płyty "Osiecka''

Miszon napisał(a):U mnie na razie odstają: "Faza delta", tytułowy i singiel. Reszta trzyma poziom.
Ja ''Fazę'' bardzo lubię, najwięcej tanecznych rytmów ma w sobie. A singiel faktycznie wydaje się być jednym z trzech ''najsłabszych nagrań''.

Miszon napisał(a):Takie coś w stylu Massive Attack).
Pewnie masz na myśli ''Piersi Ćwierć''.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.10.2009 04:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #80
 
Nie mam pojęcia, co wtedy miałem na myśli, bo jeszcze się budziłem i teraz nie pamiętam. Icon_wink2 Oprócz tego co wymieniłeś wchodzą jeszcze w grę kawałki: pierwszy i umieraj stąd.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
24.10.2009 04:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Organek - Ocali Nas Miłość Szymek79 13 368 05.09.2022 08:01 PM
Ostatni post: neo01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości