Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hey - Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #81
 
Fakt, końcówka ''Vanitas'' mocno naszpikowana syntezatorami, szkoda, że nie pociągnęli tego jeszcze trochę....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.10.2009 04:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #82
 
kolejny idealny album Heya.
24.10.2009 06:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #83
 
a ja trochę przerwę tę serię okrzyków zachwytu, bo według mnie to całkiem przeciętny album z jednym dobrym utworem, który może trafić na moją listę
24.10.2009 07:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #84
 
Co to za diament?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.10.2009 07:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #85
 
Marek napisał(a):kolejny idealny album Heya.

i zgadzam sie. zawsze mi sie podobalo to ze hey od samego poczxatku trzyma rowny poziom. nie nagrali zlej, slabej plyty. owszem sa lepsze i gorsze ale ponmizej (dajmy to skali szkolnej 1-6) ponizej 4 nie zeszli ;]

a murp-jeszcze sie osluchac musze ale cos czuje ze to bedzie dlam nie ich najlepsza rzecz
24.10.2009 07:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #86
 
saferłel napisał(a):Co to za diament?
"Stygnę", niezły jest też "Umieraj Stąd" i "Boję Się O Nas"
24.10.2009 07:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #87
 
Jeden z tych trzech jest moim numerem 1 z płyty Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.10.2009 08:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #88
 
Ja właśnie przesłuchałem i na razie bez rewelacji.
Po kolejnych może się uda coś wycisnąć z tego materiału . Zobaczy się.
24.10.2009 08:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #89
 
Ja mam już 2 diamenciki.

Zaś żona powiedziała, że to zupełnie inna płyta, taka trochę wylansiona, trochę na haju. Ja dodam, że bardzo stonowana, z wieloma warstwami i smaczkami. Jestem tylko bardzo ciekaw, jak to będzie na koncertach, bo chyba sporo zmian trzeba będzie zrobić w aranżach.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
25.10.2009 10:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #90
 
Miszon napisał(a):Ja mam już 2 diamenciki.

Zaś żona powiedziała, że to zupełnie inna płyta, taka trochę wylansiona, trochę na haju. Ja dodam, że bardzo stonowana, z wieloma warstwami i smaczkami. Jestem tylko bardzo ciekaw, jak to będzie na koncertach, bo chyba sporo zmian trzeba będzie zrobić w aranżach.

bedzie znakomicie

slyszalem nowa wersje np zazdrosci

kopia dupe az milo Icon_biggrin
25.10.2009 03:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #91
 
Ja "Zazdrości" słyszałem już wiele nowych wersji (ostatnio w czerwcu), także nie wiem, czy ta nowa jest nowsza, czy jednak nie Icon_razz .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
25.10.2009 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #92
 
Krotko after 1st time: sluchajac pierwszego, drugiego, trzeciego, czwartego... mysle sobie nooo... zeby tu nie bylo 10/10 ! Ale potem niestety coraz gorzej oprocz znanej 9-tki. Tak sobie wyobrazilem kurcze... gdyby mi ktos puscil ta plyte w takim 1994 roku ze to jest nowy Hey, to bym chyba powiedzial - kompletnie nic nie rozumiem !?? Na szczescie jest 2009 Icon_wink. Wiec narazie ~ 6/10.

https://radio-orbit.pl/
26.10.2009 03:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #93
 
drwycior napisał(a):Tak sobie wyobrazilem kurcze... gdyby mi ktos puscil ta plyte w takim 1994 roku ze to jest nowy Hey, to bym chyba powiedzial - kompletnie nic nie rozumiem !??
Ja bym powiedział, że nawet w 1999 roku tam bym powiedział Icon_smile2.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
26.10.2009 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #94
 
zdentronizowali tragiczną chylinska i są na 1 miejscuIcon_smile 20.ooo plyt sprzedanych to super wynik jak na Polski rynek i Polskie guściki:)gratuluje!!Icon_smile
07.11.2009 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #95
 
No, spora promocja, dziś nawet w ARkadii słyszałem reklamę ( Icon_eek2 ).
Wczoraj obejrzałem sobie film dołączony do płyty. Długi, ponad godzinę. Parę zdań na jego temat zawarłem w temacie Na Mojej Orbicie, drugi raz nie będę tu wklejał, można zajrzeć jeśli ktoś chce.
W każdym razie - polecam wersję z DVD Icon_smile2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
07.11.2009 11:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #96
 
ku3a napisał(a):i jeszcze jedno - możesz mi powiedzieć z jakiej racji jak płaciłem kartą, to babka mi potem powiedziała "dziękujemy, panie Jakubie"?! po pierwsze wcale sobie tego nie życzę, po drugie wcale mnie to emocjonalnie do Empiku nie zbliża, wręcz przeciwnie, po trzecie ja imienia tej babki nie znam, a po czwarte co na to ustawa o ochronie danych osobowych?!
Właśnie dziś przeczytałem, że całe szczęście w tym miesiącu zrezygnowali z tego durnego pomysłu, który wprowadzany od początku roku, oczywiście się nie przyjął (ani u klientów, ani u pracowników) i już nie ma takiego obowiązku obsługi. Ulżyło mi szczerze.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
22.12.2009 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #97
 
uff, to mi też Icon_smile2.
22.12.2009 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Organek - Ocali Nas Miłość Szymek79 13 362 05.09.2022 08:01 PM
Ostatni post: neo01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości