Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hey - Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #1
Hey - Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!
Uwaga! Info!

Cytat:Znamy już tytuły piosenek, które znajdą się na najnowszym albumie Hey "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!". Płyta ukaże się 23 października. Za brzmienie albumu odpowiada Marcin Bors, który ostatnio współpracował z Katarzyną Nosowską przy produkcji płyt "Osiecka" oraz "UniSexBlues".

1. Vanitas
2. Umieraj stąd
3. Faza delta
4. Piersi ćwierć
5. Chiński urzędnik państwowy
6. Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!
7. Stygnę
8. Boję się o nas
9. Kto tam? Kto jest w środku?
10. Nie więcej...

Płyta ukaże się w dwóch wersjach CD oraz CD+DVD, czyli wraz z filmem prezentującym kulisy powstawania nowego krążka.
Jak dla mnie - coś mało kawałków. Ale może to oznacza, że trafi się jakiś nieco dłuższy? Coś więcej poza schemat zwrotka-refren? Może jakaś solóweczka?
Co do tytułu... hmm... mam mieszane uczucia... Przypomina mi to roboczy tytuł "Echosystemu", czyli "To jest szał, to jest rock, to jest to!", który ostatecznie został odrzucony. Na szczęście jak dla mnie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
14.09.2009 05:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
 
nieważny tytuł, ważna muzyka, która (jak przewiduję) będzie na pewno świetna
Hey nigdy nie zawiódł i mam nadzieję, że i tym razem nie zawiedzie Icon_wink2
14.09.2009 10:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
14.09.2009 11:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #4
 
Listoholik napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=F8LwLcvYKBM
Thanks Icon_smile2
Miszon napisał(a):Co do tytułu... hmm... mam mieszane uczucia... Przypomina mi to roboczy tytuł "Echosystemu", czyli "To jest szał, to jest rock, to jest to!", który ostatecznie został odrzucony. Na szczęście jak dla mnie.
Równie kiepski tytuł ma najnowszy album Kultu Icon_wink2

.
14.09.2009 11:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Nie lubię słuchać live'ów, ale się skusiłem Icon_smile I przyznam, że to jest bardzo udane. Chciałbym już mp3 Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.09.2009 11:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
Wątpię, żeby przebili "Echosystem" w moim odczuciu, ale czekam na album i na pewno sprawdzę. Tytuł faktycznie nieciekawy.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.09.2009 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #7
 
Listoholiku - przyznam szczerze, że długo się wahałem, czy zajrzeć w ten link, ale w końcu się przemogłem. Wnioski? Średnie... Pierwsze 2:30 to w ogóle lekka poracha, w stylu Zespołów, Których Nazw Nie Pamiętam, A Których Ostatnio Za Dużo Na LPP3. Później lepiej, ale ogólnie trochę się wystraszyłem. A sekcji rytmicznej grającej tak ciekawie jak dawniej to od lat się nie mogę doczekać...

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
15.09.2009 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Ale narzekacie. Jej Icon_biggrin Ta nazwa jest według bardzo dobra! Piosenka też bardzo dobra! To pewnie będzie najlepsza polska płyta roku Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.09.2009 08:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #9
 
saferłel napisał(a):To pewnie będzie najlepsza polska płyta roku Icon_razz2
mam nadzieje ze już nie , bo to miejsce mam zarezerwowane, ale o tym sie dowiem za kilka tygodni Icon_lol
stavanger napisał(a):Równie kiepski tytuł ma najnowszy album Kultu
Walic tytuły Icon_mrgreen najwazniejsze dla mnie jest to jaki materiał znajdzie sie na płycie .
A w przypadku i jednych i drugich jestem jakos spokojny. Icon_wink2
15.09.2009 08:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Aro napisał(a):mam nadzieje ze już nie , bo to miejsce mam zarezerwowane, ale o tym sie dowiem za kilka tygodni Icon_lol

Kult będzie ok, ale swoje złote lata mają chyba za sobą. Hey jest bardziej modernistyczny i to im się chwali.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.09.2009 03:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
aaktt napisał(a):Wątpię, żeby przebili "Echosystem" w moim odczuciu, ale czekam na album i na pewno sprawdzę. Tytuł faktycznie nieciekawy.
Jak sobie tak nisko postawią poprzeczkę (w porównaniu do wcześniejszych płyt), to ja nie chcę tej płyty poznawać. Icon_wink2
15.09.2009 03:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #12
 
Ja nie znam starego Heya, więc nie mam punktu odniesienia. Znam dwie ostatnie i Unplugged i z tej trójki lubię wszystkie, aczkolwiek "Echosystem" wydaje mi się najlepszy Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.09.2009 04:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #13
 
No ja przychylam się do zdania Gary'ego. Jak sporo ludzi zresztą na forum Hey. Co nie oznacza, że niektórzy z fanów nie uważają "Echosystemu" za ulubioną płytę. I to sporo ich.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
15.09.2009 04:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
ja "Echosystem" uwielbiam.
żeby była ulubioną ich płytą to nie, ale w ścisłej czołówce to na pewno.
15.09.2009 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #15
 
Tzn. ja lubię, ale nie cenię Icon_razz . A już szczególnie na koncertach. Trochę nuda (poza "Leżę tu", "Mimo wszystko", "Luli lali", czyli najlepszymi kawałkami, także na płycie zresztą).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
15.09.2009 08:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #16
 
echosystem plyta dobra ale takiego zespolu jak hey oczekuje sier wiecej

zeecydowanie najlepsza plyta to SIC

dalej bardzo lubie hey, karme, ?
15.09.2009 08:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #17
 
Ja akurat do płyty "Hey" najrzadziej powracam. To chyba nawet jedyna, z której nie znam na pamięć tekstów.
PS. Heh, zanim zacznie się dyskusja o płycie, to przerobimy całą historię zespołu do tego 23 października Icon_mrgreen . Aczkolwiek zapewne koło 1-ego wejdzie singiel, to będzie o czym gadać.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
15.09.2009 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #18
 
Miszon napisał(a):Ja akurat do płyty "Hey" najrzadziej powracam. To chyba nawet jedyna, z której nie znam na pamięć tekstów.
PS. Heh, zanim zacznie się dyskusja o płycie, to przerobimy całą historię zespołu do tego 23 października Icon_mrgreen . Aczkolwiek zapewne koło 1-ego wejdzie singiel, to będzie o czym gadać.

ja licze ze chyocby onet jak wiele weile innych plytt zaprezwntuje cala plyte tak mozena tydzien przed premieora.

co do heya obok chylinskiej najbardziej oczekiwana polska premiera tego roku dla mnie
15.09.2009 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Miszon napisał(a):poza "Leżę tu", "Mimo wszystko", "Luli lali", czyli najlepszymi kawałkami, także na płycie zresztą
z tej trójki tylko 1 jest w mojej pierwszej trójce Icon_smile2
15.09.2009 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 506
Dołączył: Aug 2008
Post: #20
 
Dlatego mamy o niej odrębne zdanie Icon_smile2. Jeszcze "byłabym" lubiłem bardzo, ale mi się przejadło od częstego słuchania. Zresztą na koncertach różnie wypada. Na tych na powietrzu słabiej.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
16.09.2009 12:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Organek - Ocali Nas Miłość Szymek79 13 372 05.09.2022 08:01 PM
Ostatni post: neo01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości