Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
455 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
455 MOJA LISTA
Notowanie 455 z 2009-09-14

[ Icon_mrgreen SPONSOROWANE PRZEZ LITERKĘ â€œG” Icon_mrgreen ]

01 . 02 . 15 . GHOST - Depeche Mode
02 . 03 . 18 . GOD HELP THE GIRL - God Help The Girl
03 . 04 . 11 . COME UNDONE - Placebo
04 . 01 . 09 . EMILY (C.O.X. Remix) - Clan Of Xymox
05 . 06 . 12 . WITH TWILIGHT AS MY GUIDE - The Mars Volta
06 . 05 . 06 . TUSAN HOMICHI TUVOTA - Indukti
07 . 07 . 09 . CRYING LIGHTNING - Arctic Monkeys
08 . 09 . 21 . PEACE - Depeche Mode
09 . 20 . 02 . BORDER REIVER - Mark Knopfler
10 . 08 . 12 . SAY IT - Blue October

11 . 10 . 31 . THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
12 . 15 . 04 . SKELETON - Dolores O'Riordan
13 . 12 . 66 . ONE CARESS - Depeche Mode
14 . 13 . 07 . BE SOMEBODY - Kings Of Leon
15 . 11 . 10 . SINCE WE'VE BEEN WRONG - The Mars Volta
16 . 18 . 05 . MIŁOŚĆ BEZ JUTRA - Karolina Cicha
17 . 17 . 21 . NIEJASNOŚCI - Gaba Kulka
18 . 22 . 03 . DLACZEGO JA - Strachy Na Lachy
19 . 16 . 05 . THE COURT OF THE CRIMSON KING - Crimson Jazz Trio
20 . 19 . 33 . THIS I LOVE - Guns N' Roses

21 . 14 . 08 . MOJA MAŁA - Żywiołak
22 . 26 . 03 . FALL AGAIN - Michael Jackson
23 . 21 . 26 . THE WAY IT USED TO BE - Pet Shop Boys
24 . 24 . 04 . CHILDREN - Amuse Me
25 . 27 . 02 . HORSES FROM SHELLVILLE - Hatifnats
26 . NN . 01 . THE END - After
27 . NN . 01 . IN MY TIME - Europe

28 . 23 . 09 . STUPID - Dolores O'Riordan
29 . 30 . 02 . GREAT WHITE BEAR - Dear Reader
30 . 28 . 04 . BLANCHARD - Hope Sandoval & The Warm Inventions

Statystyka TOP30:
Nowości: 2 Skoki: 12 Spadki: 13 Pozostało: 3


Moje wypadki z TOP30:
z 25 po 19 tyg. CZEKAŁEM - Cieplarnia
z 29 po 06 tyg. COSMIC LOVE - Florence + The Machine


MOJA POCZEKALNIA


poz . ub . UTWÓR – Wykonawca

31 . 32 . HAT, MEET RABBIT - Gaba Kulka
32 . 31 . THE FIXER - Pearl Jam
33 . 36 . RESTLESS HEART SYNDROME - Green Day
34 . 33 . TRUJĄCE KWIATY - Lenny Valentino
35 . -- . MÓJ DOM SIĘ PALI - Kult
36 . 39 . AUFLöSEN - Die Toten Hosen & Birgit Minichmayr
37 . 35 . SWIMMER'S CHANT - Mew
38 . 41 . WHEN I'M BORED - The Barlights
39 . 34 . BLAME IT ON THE SUMMER - Basia
40 . 37 . ASHAMED OF THE STORY I TOLD - The National

41 . 42 . BDB+ - Orchid
42 . 40 . FOOT OF THE MOUNTAIN - a-ha
43 . 38 . UPRISING - Muse
44 . -- . JUDAS - Clan Of Xymox
45 . -- . WE WEREN'T BORN TO FOLLOW - Bon Jovi

46 . 48 . LITTLE LOOK - Eleanor McEvoy & Banana Boat
47 . 43 . HARSH THE HERALD ANGELS SING - Casiotone For the Painfully Alone
48 . -- . NIGHT OF THE LIVING DEAD - Julia Marcell
49 . 44 . DARE - The Mary Onettes
50 . 45 . DISTANT EARTHS – Blindead

Moje wypadki poczekalni:
z 46 . SICK OF IT - Evans Blue
z 47 . PEACEMAKER - Green Day
z 49 . DANIEL - Bat For Lashes
z 50 . FIRST TRAIN HOME - Imogen Heap


Polska Piosenka Tygodnia
Stare Dobre Małżeństwo – Pożegnanie
( „...partyzanci, partyzanci mruczą...”)

Płyta ciągle w odtwarzaczu... Ale tydzień temu pomyliłem utwory Icon_redface2 , bo partyzanci, panowie itd. udzielają się tylko w Pożegnaniu... jeszcze przez 13 tygodni mógłbym podawać moje kolejne przeboje tygodnia z tej płyty!!!

Zagraniczna Piosenka Tygodnia
Mark Knopfler – Silvertown blues


Dzisiaj przesłuchałem płytę, z której pochodzi ten utwór... Jak ja bym chciał, żeby nowa choć w części była jak ta...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.09.2009 10:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Nowe, nowsze i najnowsze...

Julia – już była u mnie na liście, ale bez większych sukcesów...

Jon Bon Jovi Icon_wink2 – nie jestem jakimś ich wielkim fanem... mieli kilka przyjemnych utworów i to wszystko... Ten jest kolejnym przyjemnym Icon_razz

COX – płytę osłuchuję i właśnie to wyciągnąłem jako kolejnego singla [TO NIE JEST COVER ZNANEGO ZESPŁU Icon_mrgreen]

Nie-Marysia – singel muzycznie mi się podoba, tekstowo po prostu nie! Ale na singlu ukazały się jeszcze dwa inne utwory i to właśnie jeden z nich! Chociaż chciałem już tu wrzucić nagą Marysię ... instrumentalną znaczy się... Icon_wink2 A u mnie w Empiku cisza Icon_frown Knopflera też brak Icon_evil

Jurop – to największa niespodzianka, a nawet sensacja ML... Ale na szczęście to nie jest lista nazw zespołów, ani żadnych etykietek... Gdybym nie wiedział, że to oni to pomyślałbym, że jacyś bluesowi wyjadacze Icon_razz Świetne zakończenie całkiem fajnej płyty!!!

Po
– to też utwór kończący płytę... Ile razy ja jej słuchałem... Ale dopiero Grzegorz Zambrowski mi uzmysłowił, że to świetny utwór!!! I fakt ściągnąłem płytę ... z półki Icon_razz przesłuchałem i jest!!!

Chomik nakarmiony!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.09.2009 10:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #3
 
Yacy napisał(a):[ Icon_mrgreen SPONSOROWANE PRZEZ LITERKĘ â€œG” Icon_mrgreen ]
dobre!!! nawet bardzo dobre!!! Icon_lol Icon_lol
Yacy napisał(a):01 . 02 . 15 . GHOST - Depeche Mode
suppper wynik! Icon_smile2 nie musze chyba pisać że bardzo bardzo ogromnie mi sie podoba?
może nie musze ale napisze Icon_mrgreen PIĘKNE MIEJSCE PIERWSZE!!! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):TUSAN HOMICHI TUVOTA
a cóż to znaczy? [że tak zapytam z ciekawości :-> ]
Yacy napisał(a):Jak ja bym chciał, żeby nowa choć w części była jak ta...
nowa już chyba prawie do zdobycia w sklepach muz.? Icon_wink2 będzie można szybciutko sie przekonać czy jest podobna do "Sailing..."

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
12.09.2009 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
Lilian napisał(a):nie musze chyba pisać że bardzo bardzo ogromnie mi sie podoba?
MUSISZ! dzięki Icon_razz

Lilian napisał(a):a cóż to znaczy?TUSAN HOMICHI TUVOTA - przypis. Yacy

może abd3mz nam na to odpowie...? audycji z Indukti słuchałem z odtworzenia i muszę w odpowiednim temacie na odpowiednim forum pogratulować Sebastianowi audycji! Tym bardziej, że być może w tej chwili jest właśnie na ich koncercie Icon_smile2

Lilian napisał(a):nowa już chyba prawie do zdobycia w sklepach muz.?
w Elblągu nie Icon_confused2 i dlatego udaję się do Pana Merlina [w Empiku mi powiedzieli, że będą 3 sztuki, tylko polskie wydanie i BYĆ MOŻE we wtorek... A polskie wydania są coraz gorsze... Na płycie Mars Volty wyrażenie "zagraniczna płyta, polska cena" jest wokól zdjęcia na okładce!!! napisane kilka razy... Icon_confused ]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.09.2009 10:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):"zagraniczna płyta, polska cena"
ale to raczej miało znaczyć w opini sprzedającego sklepu, że to zaleta tej płyty. Ze mniej kosztuje zagraniczne wydanie Icon_wink2
zapytam czysto hipotetycznie - czym różni sie zagraniczna płyta kupiona w Polsce od zagran. płyty kupionej np. w UK?

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
12.09.2009 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
różni się tym, że przeważnie to jest "książeczka" dwustronicowa. do tej pory było tak, że napis POLSKA CENA była to naklejka, potem był już napis.... A teraz to chyba bedzie tak, ze wokół zdjęcia na okładce będzie ohydny napis... Wyobraź sobie wokół zdjęć na okładkach DM napis/nadruk! ...
np. /zrobione w 5 minut i nie oddaje tego co widziałem... Icon_wink2]
[Obrazek: 2ef7b4d54f5cafd8m.jpg]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.09.2009 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
O kurcze, powariowali zupełnie. Przecież tyle kontrowersji było wokół tego, że jest to oszpecenie albumu. A oni nic. Oskalpowali cover jeszcze bardziej!

Lider bardzo dobry, na poziomie tego sprzed tygodnia. Ciągle czekam jednak na coś świeżego do DM. Knopfler robi karierę i pewnie połowa forum go łyknie (nawet wyobrażam sobie jakie listy zostaną nim zarażone Icon_biggrin) To Indukti z top 10, to moje top 3 na płycie jak się okazało Icon_wink Nowości w stylu Bon Jovi czy Europe mało zachęcają mnie swoimi nazwami, nie to co Kult, którego jestem dosyć ciekawy.
Szkoda, że nie słuchałeś ostatnia mojego programu. Dowiedziałbyś się co moim singlem CoX powinno być Icon_razz2 A ''Judas'' - no wątpię czy faktycznie wzięliby się za coverowanie całkiem świeżego przecież The Verve Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.09.2009 10:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #8
 
saferłel napisał(a):O kurcze, powariowali zupełnie. Przecież tyle kontrowersji było wokół tego, że jest to oszpecenie albumu. A oni nic. Oskalpowali cover jeszcze bardziej!
safer, nie bierz tego do siebie. Jacek zmontował to zdjęcie żeby nam pokazac jak ohydnie wyglądaja takie płyty! Icon_wink2 Icon_lol A więc pełen luzik! nie ma takiej płyty DM na półce w sklepie! Icon_smile2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
12.09.2009 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
saferłel napisał(a):Nowości w stylu Bon Jovi czy Europe mało zachęcają mnie swoimi nazwami
no ale
Yacy napisał(a):Ale na szczęście to nie jest lista nazw zespołów, ani żadnych etykietek...
i tyle w tym temacie... Icon_smile2

saferłel napisał(a):Ciągle czekam jednak na coś świeżego do DM.
tzn.? FRAGILE? IN CHAINS? PERFECT? raczej bedzeiciężko... zresztą są trzy Depesze na liście... może wystarczy na jakis czas... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.09.2009 11:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Lilian napisał(a):nie ma takiej płyty DM na półce w sklepie!
dokładnie takiej nie, ale skoro jest Mars Volta to pewnie i podobne "obwódki" maja inne płyty... Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.09.2009 11:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Cytat:safer, nie bierz tego do siebie. Jacek zmontował to zdjęcie żeby nam pokazac jak ohydnie wyglądaja takie płyty! Icon_wink2 Icon_lol A więc pełen luzik! nie ma takiej płyty DM na półce w sklepie! Icon_smile2
Nie przesadzajmy. Już tak na punkcie DM nie zwariowałem Icon_razz2 Oczywiście chodzi mi o ogół. Mars Volta pewnie pociągnie ze sobą inne tego rodzaju produkcje, a DM nie zostało chyba w taki sposób zgwałcone, bo EMI trochę inną ma politykę. Pewnie było tak jak u PSB, bo to sama firma, a wiem że u nich była wersja książeczki skrócona, ale przynajmniej bez żadnych nadruków w stylu ''Polskie wydanie''.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.09.2009 11:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Yacy napisał(a):tzn.? FRAGILE? IN CHAINS? PERFECT? raczej bedzeiciężko... zresztą są trzy Depesze na liście... może wystarczy na jakis czas... Icon_wink2

Ale ''Peace'' to już staruszek, ''One Caress'' się nie liczy (chociaż mógłbyś go wymienić na ''I Feel You'' chociażby Icon_razz2, ''Ghost'' też dobiega sędziwego wieku.
I już nawet nie mam na myśli w/w trójki. Jeszcze lubię kilka innych kawałków z tego albumu Icon_razz2
Yacy napisał(a):Ale na szczęście to nie jest lista nazw zespołów, ani żadnych etykietek...
I ok. Dlatego napisałem tylko, że nie zachęca mnie to do poznania. Pewnie jakoś się obije o uszy Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.09.2009 11:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaTToN Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 505
Dołączył: Sep 2009
Post: #13
 
Jest Gaba są strachy gunsi i... singlowy Kult ciekawe jak sobie poradzi dalej Icon_smile2

Chomik Last.fm
13.09.2009 11:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #14
 
A mi się bardzo podoba nowe nagranie Bon Jovi. Co prawda nie jest rewelacyjne, no i mam wrażenie, że nic nowego tym kawałkiem nie wnieśli. Ale jednak miło się słucha. Icon_wink2
Europe mi się i tak zawsze będzie kojarzył z The Final Countdown, chociaż bardziej lubię Carrie. Icon_wink2
W pierwszej dziesiątce cieszy mnie najbardziej Blue October.
14.09.2009 12:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #15
Re: 455 MOJA LISTA
Yacy napisał(a):Mark Knopfler – Silvertown blues[/b]
Dzisiaj przesłuchałem płytę, z której pochodzi ten utwór... Jak ja bym chciał, żeby nowa choć w części była jak ta...
Ta nowa płyta jest wg mnie świetna. Bardzo mi pasują te folkowo-bluesowe klimaty. A tamtej szczerze mówiąc nigdy nie slyszałem
14.09.2009 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
o, "The End" u mnie zadebiutowało tydzień temu Icon_smile2. ale nie w wykonaniu After Icon_wink2.
"In My Time" bardzo mi się podoba! to na razie mój ulubiony utwór z tej płyty, poza "New Love In Town".
a "Mój dom się pali" akurat najmniej mi się podoba z trzech utworów z singla Icon_smile2. ale i tak się cieszę, że u Ciebie się pojawił.
cieszę się z debiutu Bon Jovi.
też bym chciał, żeby nowa płyta Marka była taka jak STP...
15.09.2009 11:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #17
 
Yacy napisał(a):29 . 30 . 02 . GREAT WHITE BEAR - Dear Reader
Dear Reader coś nieśmiało... Icon_wink2
z nowości najbardziej podoba mi się Bon Jovi Icon_biggrin3
15.09.2009 05:16 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #18
 
Yacy napisał(a):może abd3mz nam na to odpowie...?
Jak słuchałeś to wiesz. Icon_mrgreen Icon_lol
A tak na poważnie to może jeszcze to wykorzystam, więc na razie milczę. Icon_wink2
Yacy napisał(a):audycji z Indukti słuchałem z odtworzenia i muszę w odpowiednim temacie na odpowiednim forum pogratulować Sebastianowi audycji! Tym bardziej, że być może w tej chwili jest właśnie na ich koncercie Icon_smile2
Jestem cierpliwy. Icon_wink2
O 22 Hackett zaczął grać. Icon_smile2

Są jakieś szanse, że więcej utworów Indukti tu się pojawi?
16.09.2009 02:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
27 . NN . 01 . IN MY TIME - Europe - super nowość Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
16.09.2009 08:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Yacy napisał(a):27 . NN . 01 . IN MY TIME - Europe
Właśnie wybrzmiewa płyta i to albo utwór kilka pozycji wcześniej - to mój faworyt. Icon_wink2
16.09.2009 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości