Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 145 (12.09.09)
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
saferłel napisał(a):Przy czym konkretnie opadają?
a choćby właśnie SS Icon_wink2. bo 2 fajne piosenki to jeszcze "trochę" za mało, żeby być lepszym od SOAD Icon_razz.
17.09.2009 08:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
Dla ciebie 2 fajne piosenki, dla mnie 7-8 fajnych. I tak samo z SOAD, ja znalazłem dwie fajne piosenki, ale reszta raczej marna.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.09.2009 08:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #43
 
saferłel napisał(a):01. 34. 02. Soulsavers - Death Bells
ależ skok. Tydzień temu się nie zapowiadało , co???
Intryguje mnie w/w wykonawca więc biorę się za płytę i już.
Alicja pikuje mocno w dół . Ale przyznam się ze z tym utworem u Ciebie osiągnęła zdecydowanie lepszy wynik niż u mnie. czas wybrać nowego singla
http://rapidshare.com/files/281807921/Al...o_Blue.rar Icon_wink2

I bardzo podoba mi się ten nowy Muse. dobry wybór. Czy najlepszy, tego jeszcze nie wiem, ale jest u mnie w czołówce.
18.09.2009 05:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Dzięki za link Icon_wink Właśnie widziałem, że wyciekła i miałem brać się za zgrywanie Icon_biggrin Niestety ''Check My Brain'' jak już Ci pisałem nie podoba mi się na tyle, by dołączyć do zestawu, więc TRZEBA zajrzeć na płytę.

Soulsavers chyba nie tyle było zaskoczeniem, co po prostu dosyć nisko (34 miejsce) jak na swoje możliwości zaczęła. Stąd ten skok Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.09.2009 05:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości