Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #15
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
neo01 napisał(a):A z zagramanicy to oczywiście wspomniany Justyn Bimber, ale na szczęście nie mam z nim zbyt wiele styczności, tylko dziwi mnie jak ktoś kto robi tak marne rzeczy może robić aż taką karierę.
mnie dziwi, jak ktoś może trwać od 10 lat w tych samych uprzedzeniach i nie zauważać sensownej ewolucji brzmienia, które zaszła w muzyce byłego idola nastolatków; ok, nowa płyta jest marna, ale akurat bieber serio miał kilka znakomitych radiowych singli z poprzednich trzech płyt i demonizowanie go na tle wielu znacznie gorszych radiowych tworów z usa i europy niczego w tym zakresie nie zmieni Icon_smile

EVENo napisał(a):Mam siedzieć w domu i... siedzieć w domu?! Jechać do pracy z zamkniętymi oczami? Powiedz mi proszę, jak mam unikać Roxie Węgiel, bo ja nie wiem.
lepiej urządzić sobie w internecie zlot czarownic, by powetować własną niemoc? radzę na początek wyluzować Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.03.2020 12:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury - AKT! - 04.03.2020 12:54 PM
[] - Konrad - 10.09.2009, 03:17 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najciekawsze i najbardziej oryginalne utwory świąteczne prz_rulez 5 1 442 22.07.2019 11:24 AM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości