Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 129
Dołączył: Dec 2009
Post: #13
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
A co to za przedpotopowy wątek odkopany Icon_smile
Mnie teraz chyba najbardziej wkurza generalnie to, że się dp wpuszcza na salony i wmawia, że to po prostu taka muzyka jak każda inna. W związku z tym wkurza mnie Zenek Martyniuk, Marcin Miller i ten gość z Bayer Full, ale ten ostatni to już szczególnie, za jego wypowiedzi na temat gejów i to, jak traktuje swoje zwierzęta (konie). Do tego strasznie wnerwia Mnie Norbi i odrobinę mniej, ale jednak niejaki Brzozowski, choć oni od dawna już nie są kojarzeni z muzyką, ale jednak jak zobaczyłem tego ostatniego promującego swoją płytę z kolędami chyba w "JTM" to odpadłem.
A z zagramanicy to oczywiście wspomniany Justyn Bimber, ale na szczęście nie mam z nim zbyt wiele styczności, tylko dziwi mnie jak ktoś kto robi tak marne rzeczy może robić aż taką karierę.
Irytują mnie też przebrzmiałe gwiazdy, jadące przez lata na swojej popularności z dawnych czasów, nie mające teraz nic do zaproponowania, a biorące niebotyczne stawki za koncerty, jak Bon Jovi (na naszym podwórku np. Bajm, choć nie wiem jakie stawki biorą).
To na razie chyba tyle Icon_razz2

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.03.2020 11:48 AM przez neo01.)
04.03.2020 11:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury - neo01 - 04.03.2020 11:47 AM
[] - Konrad - 10.09.2009, 03:17 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najciekawsze i najbardziej oryginalne utwory świąteczne prz_rulez 5 1 442 22.07.2019 11:24 AM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości