Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #21
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
Nie wiem co wy macie do Janowskiego, mnie z czasem zaczął irytować sam program, ale jego akurat zawsze pozytywnie odbierałem. Na pewno natomiast nie lansował się tak chamsko jak Brzozowski.
A tak na marginesie, jeśli nie zwracamy się do kogoś bezpośrednio albo nie wyrażamy jakiegoś specjalnego szacunku, to zaimki typu "niego", "jego", "jemu" itd. piszemy z małej litery.

WOLNE MEDIA!!!
04.03.2020 06:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #22
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
(03.03.2020 08:26 PM)thestranglers napisał(a):  Piękni i Młodzi - Kings And Queens And Presidents
Ale o co chodzi? O zestawienie wymienionego utworu do tego, co oni reprezentują od ładnych paru lat? Oczywiście na niekorzyść czasów współczesnych? Icon_wink
Bo ten kawałek - z czasów, gdy mnie jeszcze nie było - jest naprawdę niezły. Oczywiście trochę jedzie starocią, ale na tle obecnych disco-polowych kawałków brzmi znakomicie. Icon_wink
Edit - Wikipedia podaje, że zespół o nazwie Piękni i Młodzi (formacja discopolowa) występuje od 2012 roku, więc bardzo możliwe, że to co było na początku lat 90., to była całkowicie inna formacja, zupełnie niespokrewniona z obecną.
(04.03.2020 06:48 PM)neo01 napisał(a):  Nie wiem co wy macie do Janowskiego, mnie z czasem zaczął irytować sam program, ale jego akurat zawsze pozytywnie odbierałem. Na pewno natomiast nie lansował się tak chamsko jak Brzozowski.
A pomyśl, co było, jak był Norbi przez rok czasu. Oczywiście Brzozowski jako prowadzący Melodii nie ma nawet startu do Janowskiego, ale i tak zdaje się lepiej to prowadzić niż Norbi.
Poza tym wydaje mi się, że formuła programu powoli się wyczerpuje. Za bardzo się wszystko obecnie rozwinęło i jak dobrze pójdzie, to za parę lat ten program można zamknąć w trumnie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.03.2020 08:52 PM przez inżynierek.)
04.03.2020 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #23
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
wypatruję tego dnia! mogliby też zwinąć przy okazji telewizję publiczną Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.03.2020 10:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #24
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
Chciałem przypomnieć wszem i wobec, że nazwa Piękni i Młodzi może mieć jednak pozytywne konotacje. To formacja założona, a właściwie projekt przez Rafała Olbrychskiego znanego z The Reds. I nie grali dp.
04.03.2020 11:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #25
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
inżynierek napisał(a):A pomyśl, co było, jak był Norbi przez rok czasu.
Widziałem chyba jeden odcinek z nim i mi wystarczy (jeszcze wepchnął wtedy swoją siostrę przed fortepian, massakra). Czasem też zdarza mi się włączyć Koło Fortuny, ale tego to już się kompletnie z nim nie da oglądać.

WOLNE MEDIA!!!
05.03.2020 11:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #26
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
(05.03.2020 11:05 AM)neo01 napisał(a):  Czasem też zdarza mi się włączyć Koło Fortuny, ale tego to już się kompletnie z nim nie da oglądać.
Serio? Zdaje się lepiej nadawać do Koła Fortuny niż do JTM. Icon_wink
05.03.2020 01:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #27
RE: Najbardziej... wkurzające ;) gwiazdy popkultury
Nie wiem gdzie się lepiej nadaje, ale jego styl prowadzenia jest przemasakryczny jak dla mnie. Z Brzozowskim ten program jeszcze dało się oglądać.

WOLNE MEDIA!!!
05.03.2020 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najciekawsze i najbardziej oryginalne utwory świąteczne prz_rulez 5 1 396 22.07.2019 11:24 AM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości