Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPF - Notowanie 40
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #41
 
Składam od wołanie od wyroku w takim razie Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.09.2009 04:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #42
 
Wyrok był prawomocny, został wykonany a okres przysługujący na złożenie odwołania dawno już minął. Żadne protesty nie pomogą Icon_mrgreen
08.09.2009 04:08 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #43
 
Nie gadam z Tobą w tym dziwnym języku Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.09.2009 04:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #44
 
vingoe napisał(a):U aaktta nawet bym nie zauważył tego znaczącego awansu, bo byłoby to dla mnie oczywiste, ale na Twojej liście to pierwsza rzecz, która rzuciła mi się w oczy. Kto by pomyślał, że Saadiq tak się wbije w top 10? Ja nie. Jednakże lubię takie niespodzianki, oj lubię :->
Już to kiedyś gdzieś pisałem, że 'Let's Take a Walk' jest chyba moim ulubionym utworem z płyty Saadiq'a, a skoro wychodzi na singlu to się świetnie złożyło i bez problemu wszedł do zestawienia. Teraz już stopniowo skacze do góry Icon_wink Nie przestaje mi się podobać.
A ja zaskakiwać lubię, oj lubię :->
aaktt napisał(a):Czuję się przejrzany, a moja lista odarta z elementu zaskoczenia Icon_razz
Twoja lista jest już przeciętna i przewidywalna Icon_razz
aaktt napisał(a):A tak na poważnie u mnie nadal rządzi "Never Give You Up", które Wy, obydwaj (...) potraktowaliście tak niesprawiedliwie Icon_razz
Ja się nie załapałem na singlowanie tego utworu, czyli nie znałem go, gdy wychodził na singlu. Ale i tak jest mocno przeciętny z tego co pamiętam...
aaktt napisał(a):nazwisk nie znam Icon_mrgreen
I bardzo dobrze, że nie znasz Icon_biggrin3

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
08.09.2009 04:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #45
 
furbul napisał(a):
aaktt napisał(a):A tak na poważnie u mnie nadal rządzi "Never Give You Up", które Wy, obydwaj (...) potraktowaliście tak niesprawiedliwie Icon_razz
Ja się nie załapałem na singlowanie tego utworu, czyli nie znałem go, gdy wychodził na singlu. Ale i tak jest mocno przeciętny z tego co pamiętam...
Pfff... nawet nie pamiętasz. I o czym my tu rozmawiamy Icon_razz

W mojej opinii to najlepszy utwór Saadiqa, ze wszystkich wydanych przez niego płyt solowych (choć ta ostatnia jest najlepsza). Bardzo w stylu Steviego jest Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.09.2009 04:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #46
 
świetnie radzi sobie Kasabian, bardziej kibicuję temu młodszemu, ale wydaje mi się, że to tylko kwestia czasu, a będzie na szczycie Icon_razz
szkoda, że Mando Diao i The Script wypadli... (ale i tak TS - BFTW nie wspominam miło (oczywiście nie muzycznie))
z "Na odsłuchu" kibicuję tym kawałkom, które są na mojej liście Icon_razz Icon_razz
08.09.2009 04:38 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #47
 
aaktt napisał(a):Pfff... nawet nie pamiętasz. I o czym my tu rozmawiamy Icon_razz
Pamiętam, pamiętam. Czy ja napisałem, że nie pamiętam? Właśnie sobie przypominam Icon_biggrin3 Trochę zbyt soulowy (tak?) dla mnie..
michal91d napisał(a):to tylko kwestia czasu, a będzie na szczycie Icon_razz
prorok? Icon_razz
michal91d napisał(a):z "Na odsłuchu" kibicuję tym kawałkom, które są na mojej liście Icon_razz Icon_razz
...rzecz jasnaIcon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
08.09.2009 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości