Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 50 z 26.10.07
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Jopkolog napisał(a):
kajman napisał(a):1234 - Feist
O, jakie to miłe! Spodobało mi się od pierwszego usłyszenia, a potem, jak zobaczyłem teledysk to już wiedziałem, że dojdzie u mnie do pierwszego miejsca. Świetna choreografia! Icon_smile2
Ja teledysku nie widziałem, ale nawet gdyby tak było, to nie ma to dla mnie znaczenia. Dla mnie liczy się tylko muzyka.
31.10.2007 12:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Gary napisał(a):1. Właściwie jedyny plus z mojej perspektywy to Placebo.
2. Pozostałe "moje" utwory doznały mniejszych lub większych spadków.
3. Byłem przekonany, że skoro w orbicie Twoich zainteresowań znalazło się "Hunting for Witches" to tym bardziej znajdzie się będące na mojej liście "Song for Clay".
1. Chociaż i to dobre. Tylko że u Ciebie coraz niżej.
2. Nawet nie kojarzę o jakie utwory chodzi. Ale jak to bywa u mnie nie wiadomo czy nie wrócą.
3. Akurat tylko Hunting przekonało mnie do siebie z tego co znam z tej płyty. Song to mój numer 2, ale przynajmniej na razie się nie łapie.
31.10.2007 12:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
mrsap napisał(a):Bardzo cieszy mnie debiut FFDP. Poza tym widzę niewiele pozycji z mojej listy...
Pamięć ludzka jest jednak zawodna. Wydawało mi się, że także FTM jest u Ciebie (chociaż znacznie niżej niż u mnie).
31.10.2007 12:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #24
 
kajman napisał(a):
Paweł napisał(a):Nie licząc Placebo, które średnio lubię, pierwszy kawałek który znam i lubię pojawia się dopiero na miejscu 28. Icon_eek2
Przyznam się, że mnie tym zaskoczyłeś. Akurat taka muzyka z Tobą mi się raczej nie kojarzy, a poza tym są utwory moim zdaniem w podobnym stylu wyżej na mojej liście.
Tzn. może powiem tak. Z Tych "Twoich" stylów polubiłem jedynie ten utwór na 28-ym i dlatego. Wyższe kawałki nawet z tych bliższych mi wykonawców to akurat tych kawałków nie znam.
31.10.2007 06:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Paweł napisał(a):
kajman napisał(a):
Paweł napisał(a):Nie licząc Placebo, które średnio lubię, pierwszy kawałek który znam i lubię pojawia się dopiero na miejscu 28. Icon_eek2
Przyznam się, że mnie tym zaskoczyłeś. Akurat taka muzyka z Tobą mi się raczej nie kojarzy, a poza tym są utwory moim zdaniem w podobnym stylu wyżej na mojej liście.
Tzn. może powiem tak. Z Tych "Twoich" stylów polubiłem jedynie ten utwór na 28-ym i dlatego. Wyższe kawałki nawet z tych bliższych mi wykonawców to akurat tych kawałków nie znam.
No fakt! Nie pomyślałem, że możesz nie znać Californii, Recoila i Antimattera, a te utwory (szczególnie ten ostatni) wydają mi się bliskie LUBiĘPOCiĄGOM.
31.10.2007 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości