Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 850 - 24.06.2007
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 850 - 24.06.2007
Dzis notowanie troche spokojniejsze, ale i tak sa ciekawe rzeczy do opisania. No skoro zmienia sie lider, to chyba jest o czym pisac, prawda? Ano tak, po pieciu tygodniach z piedestalu schodzi "Surrender". A co go zepchnelo? Cos co robi blyskawiczna kariere - 2 tygodnie temu na 15. miejscu, a dzis na pierwszym - "Map Of The Problematique"! Czy matka mogla byc gorsza, skoro dziecko osiaga taki sukces? Nie! W plytach na pierwszym rowniez zmiana - "Black Holes And Revelations"! Powrot na pierwsze po 33 tygodniach Icon_exclaim W sumie 8. raz na pierwszym. No i potwierdzenie aspiracji do walki o tytul plyty roku w podsumowaniu mojej listy.

Druga najwazniejsza rzecz dzisiaj - wejscie na liste w piorunujacym tempie Marilyna Mansona. Tydzien temu prawie w trzydziestce, ale jednak sie nie udalo, a dzisiaj juz odbija to sobie z wielka nawiazka i debiutuje na liscie na miejscu... piatym Icon_exclaim Jak wiec poradzi sobie za tydzien? Widze kilka scenariuszy - albo wciaz bedzie sie piac do gory, albo nie da rady sie przedrzec, bo ci ktorzy sa wyzej nie pozwola sie wyprzedzic, albo nastapi kryzys, bo zbyt szybko piosenke sie spodobala. Mysle jednak, ze trzecia opcja nie bedzie miala miejsca, bo ta piosenka nie spodobala mi sie tak nagle i od razu, przeciez przynajmniej przez 2 tygodnie nie robila na mnie wrazenia. No coz, naprawde sam jestem ciekaw jak to bedzie.

No ale niektorzy sa bardzo ciekawi jak poradzilo sobie The White Stripes. Jesli chodzi o liste piosenek, to... chyba bede w tym tygodniu jedynym u ktorego "Icky Thump" spada na liscie. Nie jest to jednak spowodowane tym, ze zaczyna mi sie juz nudzic, tylko tym, ze nie dalo rady nikogo wyprzedzic, a wejscie "Heart-Shaped Glasses" bylo naprawde niewiarygodnie mocne. Natomiast w plytach jest niezle - od razu w pierwszym tygodniu miejsce szoste. Bodajze cztery przesluchania zrobily swoje. Niespodzianka jest jednak to, ze druga plyta ktora dzis debiutuje znajduje sie wyzej. Jest to "Because Of The Times" - Kings Of Leon. Tak chwalona w wielu miejscach, ze postanowilem sie z nia zaznajomic. Na poczatku nie zrobila wrazenia, ale przeciez nie chodzi o to, zeby sie podobac od pierwszego przesluchania. Bylo drugie przesluchanie, trzecie i bylo coraz lepiej, a co najwazniejsze jest wielki apetyt na kolejne przesluchania. Mam tez juz swoich kandydatow ktorzy byc moze zdolaja sie przedrzec w nastepnych tygodniach na liscie piosenek. Zreszta w przypadku White Stripes jest tak samo.

Jednym ze zwyciezcow dzisiejszego notowania jest tez Arcade Fire. Do tej pory tylko "Black Mirror" bylo na mojej liscie i to zaledwie raz w trzydziestce. Tydzien temu nadzieje na to, ze bedzie lepiej dalo debiutujace "Intervention". Dzisiaj idzie o 4 do gory, co oczywiscie w szczegolnosci oznacza, ze nie spadlo z mojej listy i jest najdluzej utrzymujaca sie ich piosenka na mojej liscie Icon_wink2. No i jest jeszcze "No Cars Go", o ktorym sporo pisaliscie. Sciagnalem to sobie, przesluchalem i pomyslalem "nie no, teraz to przesadziliscie, przeciez to calkowity sredniak". Poszloby do kosza, gdyby nie to, ze na poczatku tygodnia obejrzalem sobie koncertowe wykonanie. Ciekawe jednak, ze wcale nie bylo tak, ze nagle szczeka mi opadla i dostrzeglem cos czego nie widzialem wczesniej. Przesluchalem, skonczylo sie i dobra. I dopiero po kilku godzinach uswiadomilem sobie, ze to mi ciagle chodzi po glowie, to wspolgranie wielu instrumentow, hipnotyzujace wokale i ze mam wielka ochote znowu tego posluchac. I posluchalem. A potem jeszcze z 5 razy w ciagu tygodnia. Efekt? Debiut na 19. miejscu. Moze byc niezle! Juz teraz jest wyzej niz "Intervention", a wiec jest to najwyzsza pozycja Arcade Fire na mojej liscie w historii.

No ale na kazdej liscie ktos musi spasc o kilka oczek. Dzis przede wszystkim trzeba wspomniec o wypadnieciu z dziesiatki po wielu tygodniach "Alinki". Trzymalo sie dlugo, a jak spada to juz z hukiem - o 16 oczek! Poza tym drugi raz pod rzad o 9 miejsc zsuwa sie Bjork. Za to kolejne dobre notowanie zaliczaja Manic Street Preachers. Zadna z ich piosenek dzis nie spadla, a jedna weszla do dziesiatki. W dodatku kolejna byla bardzo blisko trzydziestki i za tydzien moze byc jeszcze lepiej, tym bardziej, ze... Ale o tym juz w nastepnym odcinku.

Notowanie 850:

01. 03. 02. 02. Map Of The Problematique - Muse
02. 01. 07. 07. Surrender - Billy Talent
03. 02. 03. 03. Running Up That Hill - Placebo
04. 04. 05. 05. 2000000 głosów - L Dópa
05. NN. 01. 01. Heart-Shaped Glasses - Marilyn Manson
06. 05. 06. 06. In The Morning - Razorlight
07. 06. 02. 02. Icky Thump - The White Stripes
08. 07. 04. 04. Era retuszera - Nosowska
09. 08. 14. 14. The 80's - Robbie Williams
10. 11. 01. 01. Imperial Bodybags - Manic Street Preachers

11. 12. 04. Rendition - Manic Street Preachers
12. 09. 21. Before I Fall To Pieces - Razorlight
13. 14. 10. Your Love Alone Is Not Enough - Manic Street Preachers
14. 16. 03. Tarantula - The Smashing Pumpkins
15. 17. 03. One Man Revolution - The Nightwatchman
16. 20. 02. Thru The Glass - Thirteen Senses
17. 21. 02. Elizabeth - XIII. Stoleti
18. 13. 02. What I've Done - Linkin Park
19. NN. 01. No Cars Go - Arcade Fire
20. 19. 16. Summer Wine - Ville Valo & Natalia Avelon
21. 15. 04. She Builds Quick Machines - Velvet Revolver
22. 23. 02. Zamyślone głowy - Dzioło
23. 24. 07. Somewhere Over The Rainbow - Katie Melua & Eva Cassidy
24. 28. 01. Intervention - Arcade Fire
25. 25. 07. Underdogs - Manic Street Preachers
26. 10. 13. Alinka - Pogodno
27. 18. 08. Earth Intruders - Bjork
28. 29. 39. Martyr - Depeche Mode
29. 30. 18. Ruby - Kaiser Chiefs
30. 22. 07. Flathead - The Fratellis

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

26. 12. Brianstorm - Arctic Monkeys
27. 13. Open Your Eyes - Snow Patrol

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Druga i trzecia dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w trzydziestce.

Lista płyt. Notowanie 838:

01. 03. 45. 45. Black Holes And Revelations - Muse
02. 04. 07. 07. Razorlight - Razorlight
03. 01. 05. 05. Billy Talent II - Billy Talent
04. 02. 04. 02. Hybrid Theory - Linkin Park
05. NN. 01. 01. Because Of The Times - Kings Of Leon
06. NN. 01. 01. Icky Thump - The White Stripes
07. 05. 06. 06. Gra? - L Dópa
08. NN. 02. 01. City Of Evil - Avenged Sevenfold
09. 06. 06. 06. Costello Music - The Fratellis
10. 08. 07. 07. Ten Thousand Fists - Disturbed
24.06.2007 11:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 656
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
Re: notowanie 850 - 24.06.2007
Skoro się Twoja lista pojawiła to już robię z niej swojąlistę:
1. Earth Intruders - Bjork
2. Icky Thump - The White Stripes
3. Running Up That Hill - Placebo
4. Underdogs - Manic Street Preachers
5. Somewhere Over The Rainbow - Katie Melua & Eva Cassidy
6. Era retuszera - Nosowska
7. Alinka - Pogodno
8.Heart-Shaped Glasses - Marylin Manson
9. Ruby - Kaiser Chiefs
10. Map Of The Problematique - Muse
11. Tarantula - The Smashing Pumpkins
12. What I've Done - Linkin Park
13. Your Love Alone Is Not Enough - Manic Street Preachers
14. No Cars Go - Arcade Fire
15. One Man Revolution - The Nightwatchman
16. Thru The Glass - Thirteen Senses
17. Surrender - Billy Talent
18. She Builds Quick Machines - Velvet Revolver
19. Zamyślone głowy - Dzioło
20. Before I Fall To Pieces - Razorlight
21. Intervention - Arcade Fire
22. Summer Wine - Ville Valo & Natalia Avelon
23. 2000000 głosów - L Dópa
24. Martyr - Depeche Mode
25. Elizabeth - XIII. Stoleti
No cóż, okazało się, że znam aż 25 utworów z twojej listy.
24.06.2007 11:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
Zacznę od płyt - Icky Thump - The White Stripes debiutuje na 6, sam jestem ciekawy na którym u mnie??? ale to pewnie w piątek dopiero się okaże. Pozostałych dwóch nowych płyt nie znam. Bardziej interesuje mnie "druga 6" Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):06. NN. 01. 01. City Of Evil - Avenged Sevenfold
Icon_mrgreen

Jak sam piszesz zmiany w "10" spowodowane sa pojawieniem się Marilyna Mansona więc można uznać że poza tym raczej stabilna 10. No z Alinką to nieładnie postąpiłeś Icon_smile2 A jeśli chodzi o MM to właśnie zaraz wyruszam na poszukiwania. Ale raczej nic z tego nie będzie . 2-3 lata temu dostałem płytę z Teraz Rock za udział w ankiecie i był to właśnie MM. Przesłuchałem tą płytę tylko raz, zaraz jak dostałem i od tej pory stoi jako "półkownik" Icon_smile2

Cieszy mnie kilka malutkich awansów - Dzioło, Smashing, The Nightwatchman, ale jeden - Ruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuby mi się bardzo nie podoba Icon_smile2 A No cars u mnie musi poczekać aż wyszaleją sie Interention i Keep..., wystarczy ze mam Snow Patrol 3x!!!

A i jeszcze - co się stało z LINKIN PARK?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.06.2007 12:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Yacy napisał(a):Bardziej interesuje mnie "druga 6" Icon_mrgreen
to juz poprawilem zanim napisales Icon_smile2.
Yacy napisał(a):spowodowane sa pojawieniem się Marilyna Mansona
no tak, dzieki, poprawione!
Yacy napisał(a):Przesłuchałem tą płytę tylko raz
oj, po jednym przesluchaniu to ja w ogromnej liczbie przypadkow zupelnie inne zdanie niz pozniej, kiedy to zdanie sie ugruntuje po wielu przesluchaniach. No chocby teraz z tym "No Cars Go".
Yacy napisał(a):A i jeszcze - co się stało z LINKIN PARK?
gdy nie ma juz takich emocji zwiazanych z przygotowaniami do koncertu, z samym koncertem, a potem z jego wspominaniem na goraco, okazalo sie, ze spadek o kilka oczek byl nieunikniony. Do pierwszej dziesiatki to raczej nie trafi. A w plytach i tak radza sobie dobrze. Przypomne moze, ze "Meds" po powrocie na drugie po koncercie potem spadlo od razu na osme.
25.06.2007 12:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Wreszcie masz lidera z prawdziwego zdarzenia Icon_wink Runnin Up...nadspodziewanie wysoko. Nie udało się tej piosence u mnie nawet wejśc do poczekalnie. Nie wiem dlaczego Icon_sad
Cieszy Marilyn Manson. Tak bardzo jak go nie znoszę, to tak bardzo lubię nowy jego utwór - totalny pozytywny szok. In The Morning gruuuubo spóźnione, ale oczywiście na +. A kiedy pojawi się nowy ich singiel Hold ON?
Do miejsca 16 lecisz samymi dobrymi piosenkami...potem nie znam 2. Fajnie że AF debiutują. Martyr ma jeszcze pośmiertelne drgawki i wskoczył na 28 Icon_wink
Muszę zapoznać się z płytą City Of Evil bo to jedyna której nie znam z twojego zestawienia....bo Distburded mnie kompletnie nie ciekawi

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.06.2007 10:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
saferłel napisał(a):Tak bardzo jak go nie znoszę, to tak bardzo lubię nowy jego utwór - totalny pozytywny szok
ja tez nie lubie Mansona Icon_smile2. Do tej pory tylko "Tainted Love" bylo u mnie na liscie.
saferłel napisał(a):A kiedy pojawi się nowy ich singiel Hold ON?
wtedy kiedy sie na tyle mocno spodoba, zeby wyprzedzic innych Icon_wink2
saferłel napisał(a):Martyr ma jeszcze pośmiertelne drgawki i wskoczył na 28 Icon_wink
przedsmiertne jesli juz Icon_wink2. Nie wiem czy to juz nie ostatni tydzien...
25.06.2007 10:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Jeszcze tylko 1 tyg brakuje do 40 tyg ;P Nie rób mi przykrości Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.06.2007 02:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Hmm. muszę sie zapoznac z kawałkiem Mansona. Skoro tak wysoko u Ciebie jest, musi byc dobry. Aż 3 nowości w plytach. Wypadła Kobranocka, ale pojawił się The White Stripes, który na razie wstepnie osłuchuję.
"martyr" nie pozwala o sobie zapomniec i wciąż trzyma się usilnie ostatnich miejsc listy. emocje poLinkinParkowe już opadają skoro album i singielek spadają. Gdyby nie to pewnie nie byłoby nawet debiutu (powrotu) na obu listach.
Velvet Revolver spada, więc troche mnie zniechęca do zapoznania się z tym utworem.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
25.06.2007 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
tadzio3 napisał(a):Wypadła Kobranocka
mam nadzieje, ze tylko na tydzien, poniewaz dzisiaj w koncu bede miec ten krazek Icon_smile2. Do tej pory sluchalem tylko mp3, a wiec praktycznie tylko w drodze do pracy albo z pracy. W domu raczej nie slucham plyt w mp3 tylko CD lub mp3 ale pojedynczych piosenek, no albo radia. Nie moglem na to trafic w zadnym sklepie, wiec w koncu zamowilem na Merlinie i po kilka dniach oczekiwania bede mogl dzis odebrac paczuszke. Razem z Kobranocka singiel Riverside oraz... Icon_cool2 Okaze sie w nastepna niedziele. Przewidywany debiut - wysoki Icon_mrgreen . A wlasnie, musze pamietac, zeby dzis oblukac tego Saturna w Zlotych Tarasach.
tadzio3 napisał(a):Velvet Revolver spada, więc troche mnie zniechęca do zapoznania się z tym utworem.
a ja wlasnie bede zamawiac plytke. Mam nadzieje, ze odebrac bede mogl juz w przyszly poniedzialek.
25.06.2007 03:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Przed tym notowaniem miałem spory komfort, bo cokolwiek by się wydarzyło jeśli chodzi o pozycję 1 to byłbym zadowolony. Gdyby Billy się utrzymał to byłoby OK, gdyby Icky zaskoczył na tyle byłoby super. Icon_mrgreen El - Dopa wydawało się, że stracili szansę tydzień temu, jakoś nie mogłem sobie wyobrazić na tej pozycji Razorlight. Tak naprawdę to na 90% byłem przekonany, że będę się cieszył z prowadzenia w tym tygodniu Placebo, a tak bardzo się cieszę z 1 miejsca "Map of the Problematique"! Icon_biggrin3 U mnie póki co to chyba biorą rozpęd, aby zaatakować 1 miejsce, bo raz idą w górę, raz idą w dół. Icon_wink2

Spadek "Ickiego" jest trochę niepokojący, ale faktycznie dał się wyprzedzić tylko MM. Właśnie w tej chwili odsłuchuję to sobie na YouTube i już wiem! Icon_mrgreen To przez te gary Ci się tak to spodobało Icon_razz Icon_wink2 Oczywiście jeśli dobrej piosenki słucham. Nawet przypominają trochę grę tego gostka co grał "Map". Icon_smile2 Jeśli to ta piosenka to muszę uruchomić jakieś urządzenie z mezozoiku.

Fajnie, że debiutuje "No cars go" i tak samo jak u mnie od razu wyprzedza "Intervention". Akurat mi dodatkowych bodźców nie trzeba było. To koncertowe wykonanie to na "YouTube jest dostępne czy w TV gdzieś widziałeś? ja to dodatkowych bodźców to potrzebuję na "Black Mirror" i jeszcze nie znalazłem. Icon_wink2

Z pozostłych wyników: Maniki trzymają się nadal dobrze, "Tarantula" też do góry. Dobrze radzą sobie piosenki z konkursu. U mnie w tym tygodniu coś powinno się przebić, choć gdybym od razu brał je pod uwagę to na pewno byłoby im dużo łatwiej. Bjork u Ciebie już blisko wypadnięcia, a u mnie dopiero zaczyna swoją przygodę.

"Martyr" jeszcze oczko w górę, a myślałem, że zastąpi go inny "Martyr" Icon_wink2 Tym sposobem przeszedłem do listy płyt i z radością widzę tam White Stripes.6 miejsce "Icky Thump" to dobre miejsce jak na debiut. Oczywiście bardzo cieszy też numer 1 wśród płyt. To naprawdę piękny wyczyn. Icon_smile2
25.06.2007 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #11
 
850 notowań, bardzo dobry wynik Icon_biggrin3
XIII Stoleti i Thirteen Senses zgodnie o 4 oczka do góry Icon_razz

.
25.06.2007 05:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #12
 
Gary napisał(a):Właśnie w tej chwili odsłuchuję to sobie na YouTube i już wiem! To przez te gary Ci się tak to spodobało
Icon_biggrin3 calkiem mozliwe. W sumie to nie analizowalem przez co Icon_smile2.
Gary napisał(a):Nawet przypominają trochę grę tego gostka co grał "Map".
ej, rzeczywiscie! Icon_biggrin3 Kurcze, jakos wczesniej tego nie slyszalem Icon_smile2
Gary napisał(a):Jeśli to ta piosenka to muszę uruchomić jakieś urządzenie z mezozoiku.
ja tez wciaz uzywam tego mezozoicznego narzedzia Icon_razz.
Gary napisał(a):To koncertowe wykonanie to na "YouTube jest dostępne czy w TV gdzieś widziałeś?
na YouTube. To bylo to wykonanie. Jakos bardzo mi sie spodobalo.
Gary napisał(a):"Martyr" jeszcze oczko w górę, a myślałem, że zastąpi go inny "Martyr"
Icon_mrgreen poki co wyglada na to, ze raczej inna piosenka ma szanse podbic liste Icon_smile2
stavanger napisał(a):850 notowań, bardzo dobry wynik
Icon_mrgreen

czy mi sie wydaje czy kiedys jak sie robilo szybkie cytowanie to buzki sie lapaly? Chyba ze znowu nie wiem o jakiejs sztuczce, typu ze buzki sie lapia tylko w sekundach podzielnych przez 7 Icon_wink2
25.06.2007 05:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
ten gosciu to ja, of coz. Wylogowalo mnie w trakcie pisania postu.
25.06.2007 05:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Gość napisał(a):Gary napisał/a:
To koncertowe wykonanie to na "YouTube jest dostępne czy w TV gdzieś widziałeś?

na YouTube. To bylo to wykonanie. Jakos bardzo mi sie spodobalo.
Icon_smile2 wcale mnie to nie dziwi, bo choć płytowa wersja bardzo mi się podoba, to ta koncertowa wywarła na mnie piorunujące wrażenie i zaraz inne urządzenie z mezozoiku, czyli "Audacity" pójdzie w ruch. Icon_wink2 Ja bym powiedział, że w tym szybszym tempie piosenka jest jeszcze lepsza. Przy okazji zwróciłem uwagę na ten werbelek. Momentami "Wieża radości, Wieża samotności" mi się przypominała. Wcześniej jakoś tego nie zauważałem, chyba przez ten akordeon, którym do tej pory się zachwycałem. Icon_smile2
Mało pokazywana jest publika, ale wyobrażam sobie co się działo pod samą sceną.
25.06.2007 06:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Gary napisał(a):wcale mnie to nie dziwi, bo choć płytowa wersja bardzo mi się podoba, to ta koncertowa wywarła na mnie piorunujące wrażenie
super, mi podoba sie znacznie bardziej niz plytowa. Juz teraz bardzo jestem ciekaw niektorych wynikow na mojej liscie za tydzien.
25.06.2007 08:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Z zapowiedzi szykowało się ciekawe notowanie, ale nie sądziłem że aż tak ciekawe Icon_smile2 Manson od razu na piątym czyli nawet wyżej niż u mnie! Icon_wink2 Poza tym cieszy zmiana lidera i awans Tarantuli (chociaż trochę za mały Icon_wink2 ) Natomiast zaskakująco słabo radzi sobie nowy VRevolver...

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
26.06.2007 10:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 656
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
p.u.r.h. napisał(a):Natomiast zaskakująco słabo radzi sobie nowy VRevolver...
Przyznam się, że to akurat mnie nie dziwi.
26.06.2007 06:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
p.u.r.h. napisał(a):Natomiast zaskakująco słabo radzi sobie nowy VRevolver...
rzeczywiscie ostatnie 2 tygodnie mieli nie za dobre, ale mysle, ze jak przetrwaja ten tydzien, to od 02.07 bedzie juz troche lepiej. Mam nadzieje...
26.06.2007 07:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
ku3a napisał(a):A wlasnie, musze pamietac, zeby dzis oblukac tego Saturna w Zlotych Tarasach.
no wiec bylem i pierwsze wrazenie bardzo pozytywne! Oprocz tego o czym pisaliscie, wrazenie jest tak dobre z takiego powodu, ze mialem zamiar kupic plyte Kings Of Leon (bo wczesniej mialem tylko w mp3). Mialem to juz w koszyku w Merlinie, ale pomyslalem, ze zanim zloze zamowienie, zobacze czy to jest w Saturnie i ew. po ile, skoro i tak tam ide. No wiec poszedlem i nie dosc, ze znalazlem, to jeszcze o 3 zl mniej niz w Merlinie. Male a cieszy Icon_smile2.
I jesli chodzi o ta plyte to musze powiedziec, ze powoli zaczynam byc wrecz zachwycony! Na pewno pojdzie do gory na mojej liscie plyt, a na ktore?...
26.06.2007 11:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Zmiana lidera mimo wszystko mnie cieszy, bo w końcu u mnie też Muse już przeskoczył Billy Talent.
Debiut Mansona zaskakująco wysoki. Ciekawe jak sobie będzie dalej radził... Wolałbym, żeby nie wmieszał się do walki o pierwsze miejsce...
Tutaj też debiutuje "No Cars Go", a więc chyba w końcu się skuszę, żeby zacząć słuchać ten utwór nieco częściej...
Zgodnie z przewidywaniami spada Linkin Park. Spada też nowy i słaby Velvet Revolver Icon_biggrin3 Oczywiście będę się jeszcze do tego przekonywać, ale nie wróżę nic dobrego...
Bardzo cieszy mnie powrót Avenged Sevenfold na listę płyt.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
30.06.2007 01:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości