Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Warsaw Festival 2009
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
ku3a napisał(a):ja jadę. metrem Icon_razz .
tylko na Razorlight.
Icon_surprised
Dziwię się, jak można nie iść na cały taki festiwal, jeśli jest za darmo... (pomijam sytuacje, gdy nie można iść z przyczyn niezaleznych, ktoś się źle czuje itd.)
04.09.2009 02:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #22
 
aaktt napisał(a):To co, ktoś jedzie na festiwal? Icon_wink2

Darmowy festiwal, 35 minut tramwajem od mojego miejsca zamieszkania, na którym występują Razorlight, MGMT i Groove Armada, na którym mam szansę usłyszeć trochę muzyki, której nie znam.

...czy jadę? Też pytanie Icon_razz

Moja prywatna galeria
04.09.2009 02:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
prz_rulez napisał(a):Dziwię się, jak można nie iść na cały taki festiwal, jeśli jest za darmo
Muzycznie koszmar, a poza tym nie przepadam za darmowymi imprezami.
04.09.2009 02:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
abd3mz napisał(a):Muzycznie koszmar, a poza tym nie przepadam za darmowymi imprezami.
Lubisz przepłacać?
A koszmar to, jak wiadomo (a może nie wiadomo), rzecz subiektywna Icon_cool2
04.09.2009 02:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #25
 
Pojechałbym... 20 min ode mnie. Ale interesuje mnie raczej tylko Razorlight i to o 23.15... więc odpada. No i mam już inne plany.
04.09.2009 02:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
prz_rulez napisał(a):Lubisz przepłacać?
A kto tu mówi o przepłacaniu? Jak jest za darmo to przychodzi masę ludzi, którzy sobie pomyśleli "super! jest coś za darmo to nie będę oglądał kolejnego odcinka M jak Masło tylko se wyjdę". oczywiście nie wszyscy są tacy, ale przypadkowi ludzie potrafią skutecznie popsuć odbiór koncertu. poza tym dochodzą jeszcze inne czynniki jak, najtańsza ochrona itd.
prz_rulez napisał(a):A koszmar to, jak wiadomo (a może nie wiadomo), rzecz subiektywna Icon_cool2
no i? bo nie jarzę.
04.09.2009 02:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #27
 
Paweł napisał(a):i to o 23.15... więc odpada
I co w związku z tym, że o 23.15?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
04.09.2009 02:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
prz_rulez napisał(a):Dziwię się, jak można nie iść na cały taki festiwal, jeśli jest za darmo
proste - pozostali wykonawcy kompletnie mnie nie interesują.
i w tym czasie mam o wiele ciekawsze rzeczy do roboty.

a o darmowych imprezach mam podobne zdanie co kajman.
a akurat ta Razorlight poszedłbym nawet jakby był płatny, więc po prostu idę na nich, a nie na darmową imprezę Icon_wink2.
04.09.2009 03:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
abd3mz napisał(a):no i? bo nie jarzę.
Na przykład dla mnie ten zestaw artystów jest nawet ciekawy.
Co do tego, co napisałeś powyżej - faktycznie, trochę jest w tym racji. Denerwuje mnie dzikie pogo, ale na to jest sposób - stanąć sobie trochę dalej. Co do ochrony, to byłem na dwóch takich plenerowych festiwalach w dwóch miejscach Polski i ochrona raczej była dobra (akurat u mnie w mieście nie musieli specjalnie interweniować, w Lwówku były takie sytuacje, ale ochrona akurat była wg mnie bardzo profesjonalna i szybko wyłapywała niebezpieczne momenty). Nie wiem, może w dużych miastach, takich jak Warszawa czy Kraków, na tych koncertach jest często bardzo nieciekawa atmosfera. Ale... Czy płatny koncert zawsze gwarantuje idealną atmosferę na trybunach?
04.09.2009 03:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #30
 
Ja gdybym mieszkał bliżej to na pewno bym był na większości wykonawców Icon_frown
Sebastianie, ale może byś zobaczył czy na pewno taki koszmar, a nie z góry zakładał, że będzie beznadziejnie. Może Goryli czy Kasi Groniec nie będzie, ale to nie znaczy, że będzie koszmar Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.09.2009 03:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #31
 
ku3a napisał(a):a o darmowych imprezach mam podobne zdanie co kajman.
abd3mz? Icon_wink2
prz_rulez napisał(a):Na przykład dla mnie ten zestaw artystów jest nawet ciekawy.
no i ok. ja nie piszę "wiesz, ciekawy to rzecz subiektywna", bo to byłby idiotyczny komentarz. przecież jasne, że piszesz o swoich odczuciach.
prz_rulez napisał(a):Czy płatny koncert zawsze gwarantuje idealną atmosferę na trybunach?
Nie mam pojęcia, bo jeszcze nigdy nie byłem na trybunach. Icon_razz

Pewnie, że nie gwarantuje. Np. Lao Che w Proximie podobało misie mniej niż na Starym Rynku w Płocku.
04.09.2009 03:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #32
 
aaktt napisał(a):Sebastianie, ale może byś zobaczył czy na pewno taki koszmar, a nie z góry zakładał, że będzie beznadziejnie.
Nie wiem ile Ty masz czasu, ale ja niezbyt wiele. Naprawdę jest mnóstwo ciekawych rzeczy do zrobienia.
04.09.2009 03:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Celna riposta! (ta aaktta Icon_wink2 )
abd3mz napisał(a):Naprawdę jest mnóstwo ciekawych rzeczy do zrobienia.
To musisz mieć naprawdę dużo CIEKAWYCH RZECZY. Ja bym chętnie poszedł na jakiś koncert w P-ślu Icon_smile2
04.09.2009 03:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #34
 
Cytat:Celna riposta! (ta aaktta Icon_wink2 )
Nie za bardzo. Icon_wink2
aaktt napisał(a):1. Sebastianie, ale może byś zobaczył czy na pewno taki koszmar, a nie z góry zakładał, że będzie beznadziejnie. 2. Może Goryli czy Kasi Groniec nie będzie, ale to nie znaczy, że będzie koszmar Icon_smile2
1. Nie do końca jest tak, że zakładam z góry.

4 WRZEŚNIA – MAIN STAGE
19:00 Maria Sadowska - zaczynała słabiutko, ale jej ostatnia jest nawet niezła.
20:15 Ja Confetti - nie znam. gdzieś o tej godzinie pewnie będę w domu.
21:30 Smolik – Project Big Band - Smolika lubię wybiórczo.
23:15 Razorlight - bardzo słabe single z ostatniej płyty nie zachęcają mnie, żeby tak spędzić wieczór.

5 WRZEŚNIA - MAIN STAGE - cały dzień odpada, ale gdyby nie.
17:45 Afromental - nie pamiętam co słyszałem, ale było okropne.
19:00 June - nie znam.
20:15 The Crystal Method - nie znam.
21:45 N.E.R.D - to co znam jest beznadziejne.
23:30 Groove Armada Live - jak wyżej, no może bardzo słabe.

5 WRZEŚNIA - YOUNG STAGE
17:45 Orange Passion - nie znam.
18:00 Out of Tune - znam kilka utworów. nie podobają misie.
19:00 Skinny Patrini - nie znam.
20:00 Plastic - bardzo słabe utwory.
21:15 Calvin Harris - nie znam.
22:45 MGMT - Kids i Electric Feel to jedne z najgorszych utworów jakie słyszałem w ciągu ostatnich dwóch lat.

jak widać to, czego nie znam jest przeplatane przez... muzykę, której nie lubię. szkoda czasu. to lepiej zajrzę sobie na myspace nieznanych wykonawców.

2. Groniec to ja tak bardzo nie uwielbiam, ale ma jeden genialny utwór więc jest u mnie na liście. Sam nie wiem czy chciałbym zobaczyć Goryle na takim festiwalu, ale żeby zobaczyć ich w dobrym klubie to mógłbym zapłacić naprawdę sporo.
prz_rulez napisał(a):To musisz mieć naprawdę dużo CIEKAWYCH RZECZY.
Jasne. Z samej muzyki jest sporo. Wyszukiwanie nieznanych dźwięków i nawiązywanie kontaktów z zespołami.: http://www.radioastrolog.pl/?m=6 , przygotowywanie audycji itp. A przecież nie interesuje się tylko muzyką. Icon_smile2
04.09.2009 03:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
O... No brawa, brawa. Ale pewnie z tymi zespołami to bardzo wybiórczo. I szkoda, że odszedłeś z Radia Orbit.
Właśnie mówili w Jedynce o festiwalu. Ma być kontrofensywą w walce o stolicę kultury 2016. A na koncercie Smolika będzie mało elektroniki i 27 osób na scenie!
04.09.2009 03:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #36
 
prz_rulez napisał(a):Ale pewnie z tymi zespołami to bardzo wybiórczo.
:?:
04.09.2009 03:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
No cóż, raczej jesteś bardzo subiektywny w ich wyborze... Czy się mylę?
04.09.2009 03:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #38
 
Śmiać mi się chce, kiedy czytam takie arbitralne stwierdzenia, że coś jest okropne, koszmarne, druzgocące i koniec kropka - nic tego nie zmieni.
Nawet ja w stosunku do najbardziej nielubianych przeze mnie wykonawców jak Queen czy PSB, staram się być powściągliwy w używaniu takich wyrażeń. To, że mi się coś nie podoba, to jeszcze nie koniec świata i nie muszę tego tak podkreślać. I to jest, drogi Sebastianie, kolejna cecha, która pokazuje, że jednak trochę jesteś "was", bo niczyje wypowiedzi na forum poza Twoimi i kajmana, w takie określenia nie obfitują Icon_wink2
No nieważne, nie zamierzam Cię nawracać na moje myślenie, tylko od jakiegoś czasu miałem to napisać - zbyt bezwzględnie i powszechnie krytykujecie to, co Wam się nie podoba i to jest w dużym stopniu odpychające niestety Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.09.2009 03:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
prz_rulez napisał(a):Denerwuje mnie dzikie pogo
ależ mi wcale nie chodzi o pogo.
chodzi mi o to, że stoisz sobie, chcesz się wczuć w koncert, a tu okazuje się, że 3 metry obok stanęła sobie grupa która musi sobie wykrzyczeć wydarzenia ostatniego tygodnia i zagłusza muzykę, a potem chyba opowiadają sobie setki dowcipów, bo śmieją się jakby oglądali najlepsze komedie. bo przecież nie muszą słuchać muzyki, co to ich obchodzi, nie zapłacili przecież ani złotówki, to i straty nie będzie.
abd3mz napisał(a):abd3mz? Icon_wink2
Icon_redface2
przepraszam...
pierwszy raz mi się to zdarzyło. wcześniej jak ktoś napisał, że pomylił kogoś z kajmanem, bo nick stał się zielony to się uśmiechnąłem pod nosem, a teraz sam z tego samego powodu pomyliłem Icon_redface2 . spojrzałem kątek oka - o, zielone; o, 6 liter; dobra - kajman Icon_wink2.
04.09.2009 04:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #40
 
prz_rulez napisał(a):No cóż, raczej jesteś bardzo subiektywny w ich wyborze... Czy się mylę?
Nie mylisz się, ale dziwi mnie Twoje pytanie.
aaktt napisał(a):Śmiać mi się chce, kiedy czytam takie arbitralne stwierdzenia, że coś jest okropne, koszmarne, druzgocące i koniec kropka - nic tego nie zmieni.
Czym się różnią te stwierdzenie od tego: http://www.mycharts.pl/forum/viewtopic.p...3346#93346
http://www.mycharts.pl/forum/viewtopic.p...3319#93319
?
aaktt napisał(a):Nawet ja w stosunku do najbardziej nielubianych przeze mnie wykonawców jak Queen czy PSB, staram się być powściągliwy w używaniu takich wyrażeń.
Widzisz, bo ja bardzo rzadko oceniam artystów. Głównie muzykę, którą tworzą.
aaktt napisał(a):zbyt bezwzględnie i powszechnie krytykujecie to, co Wam się nie podoba i to jest w dużym stopniu odpychające niestety Icon_smile
Ja odpowiem za siebie: 2/3 krytyki nie materializuje się w postaci posta. Widziałeś ile list komentuje? Krytykuję tylko tam, gdy jest dość dużo tego co lubię. A poza listami to też bardzo rzadko: np. Eurowizję sobie darowałem.
ku3a napisał(a):pierwszy raz mi się to zdarzyło. wcześniej jak ktoś napisał, że pomylił kogoś z kajmanem, bo nick stał się zielony to się uśmiechnąłem pod nosem, a teraz sam z tego samego powodu pomyliłem Icon_redface2 .
hehe. spoko. Icon_smile2
04.09.2009 04:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Open'er Festival 2017 prz_rulez 16 3 616 06.07.2020 06:46 PM
Ostatni post: thestranglers
  TOP of The TOP Sopot Festival 2019 prz_rulez 10 1 249 16.08.2019 12:38 AM
Ostatni post: prz_rulez
  Halfway Festival 2016 prz_rulez 0 1 231 19.06.2016 01:09 AM
Ostatni post: prz_rulez
  Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 2016 kleschko 4 1 850 15.02.2016 01:52 PM
Ostatni post: kleschko
  OFF Festival 2016 kleschko 8 2 716 09.02.2016 11:23 PM
Ostatni post: AKT!
  12.12.15 - Defqon.1 Festival Chille - Centros De Eventos Munich TuneHunterz 1 1 399 30.09.2015 06:54 PM
Ostatni post: TuneHunterz
  Orange Warsaw Festival 2015 prz_rulez 6 2 004 17.06.2015 08:55 PM
Ostatni post: thestranglers
  OFF Festival 2014 saferłel 5 2 398 17.08.2014 12:03 AM
Ostatni post: Kordian
  Pink Music Festival prz_rulez 4 2 044 20.04.2014 12:41 AM
Ostatni post: prz_rulez
  Free Form Festival adik 303 0 1 324 13.02.2014 09:29 PM
Ostatni post: adik 303

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości