Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie 619
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Fajnie, że Travis na 1 miejscu. Coraz bardziej mnie przekonuje i być może niedługo uda mu się zadebiutować u mnie.
Świetnie jak na Twoją listę radzi sobie Placebo. 7 miejsce i 14 tydzień na liście to świetny wynik. Icon_smile2
Bardzo ładny skok Plain White T's. U mnie trochę wolniej się przebija.
Widzę, że sięgnąłeś po Archive z ostatniej płyty. Będę musiał go sobie przypomnieć. Icon_smile2
No i Big Day w mojej ich ulubionej piosence. Znakomita wersja znakomitej piosenki.
I na koniec znakomite zwieńczenie tego pysznego dania, czyli najlepsza moim zdaniem piosenka z ostatniej płyty Coldplay! Icon_smile2 Choć dalej równie ciekawe wydarzenia jak np. debiut starych kochanków.
31.10.2007 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 392
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Gary napisał(a):I na koniec znakomite zwieńczenie tego pysznego dania, czyli najlepsza moim zdaniem piosenka z ostatniej płyty Coldplay!
Przyznam się, że mam podobne odczucia, chociaż pierwsze skojarzenie to było, że to skrzyżowanie Long and winding road z Abbey Road. Ale to akurat dla mnie pozytyw.
31.10.2007 09:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości