Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maxwell - BLACKsummers'night
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #41
 
Ja też widzę i nie podoba mi się to ;]]
Mam nadzieję, że chociaż "Love You" będzie wyżej od "Pretty Wiongs", ale z tego, co widzę w typach, marne szanse są na to... Icon_wink2

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
15.09.2009 07:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #42
 
Prędzej "Help Somebody" (choć jeszcze nie liczyłem, ale zaraz się zabiorę Icon_smile2 )

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.09.2009 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #43
 
Tak, tylko ja nie przewidywałem, co może wygrać, tylko co chciałbym widzieć na pierwszym Icon_wink2

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
15.09.2009 09:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #44
 
Tak czy owak "Love You" jednak o punkt wyżej od "Help Somebody", ale nadal nie na szczycie Icon_smile

[Obrazek: Maxwell-BLACKsummersnight.jpg]
SCOREBOARD:
1. [8,25] [52] "Pretty Wings"
2. [7,14] [45] "Love You"
3. [6,98] [44] "Help Somebody"
4. [6,03] [38] "Bad Habits"
5. [5,87] [37] "Cold"
6. [5,40] [34] "Stop the World"
7. [3,97] [25] "Phoenix Rise"
8. [3,65] [23] "Fistful of Tears"
9. [2,70] [17] "Playing Possum"

I szczegółowe wyniki:
[Obrazek: toplyta3.jpg]

Za głosy dziękuję furbulowi, vingoe, Yacy'emu, Aro, michal91d i saferłelowi Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.09.2009 09:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #45
 
I jednak ten gorszy singiel wyfrał Icon_lol Szczerze mówiąc, wątpię aby tak się stało, gdyby nie był singlem. Szkoda. Ale bardzo mnie cieszą: drugie miejsce dla mojego numeru 1 i to, że instrumentalny "Phoenix Rise" nie jest ostatni Icon_smile2

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
15.09.2009 10:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #46
 
furbul napisał(a):I jednak ten gorszy singiel wyfrał Icon_lol Szczerze mówiąc, wątpię aby tak się stało, gdyby nie był singlem.
Eeee... akurat myślę, że na mycharts to nie miało żadnego znaczenia, bo "Bad Habits" też przecież jest singlem. Ogólnie to jeden z najlepszych utworów Maxwella w karierze i cieszę się, że zdanie użytkowników tego forum też zdaje się to potwierdzać, bo w końcu tu słucha się raczej innej muzyki Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.09.2009 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #47
 
Ee i tak "Love You" jest dla mnie najlepsze. To co, dajesz następną? Icon_biggrin3

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
15.09.2009 11:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #48
 
Zaraz będzie Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.09.2009 11:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
1. Playing Possum
2. Love You
3. Bad Habits
4. Pretty Wings
5. Fistful of Tears
6. Help Somebody
7. Phoenix Rise
8. Cold
9. Stop the World
17.09.2009 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #50
 
Ooo, dziękuję za głos Icon_smile2 "Playing Possum" na szczycie - szykuje się mała rewolucja. Z podliczeniem głosów na nowo poczekam do niedzieli, może jeszcze ktoś zagłosuje w tym czasie Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2009 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 378
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
aaktt napisał(a):Ooo, dziękuję za głos Icon_smile2 "Playing Possum" na szczycie - szykuje się mała rewolucja. Z podliczeniem głosów na nowo poczekam do niedzieli, może jeszcze ktoś zagłosuje w tym czasie Icon_smile2
W ten weekend będę miał trochę czasu, to postaram się wrzucić (tylko że moje zaległości to już pewnie około 10 płyt).
17.09.2009 11:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #52
 
To czekam tym bardziej Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2009 11:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #53
 
.. i doczekasz się dokładnie swojego typu, tylko w zmienionej kolejności od ostatniego do pierwszego Icon_smile2

sorrki, tak sobie tylko żartuję, rozładowując napiętą atmosferę w innych tematach Icon_lol
17.09.2009 11:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 378
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
Chyba zrezygnuję z głosowania na tą płytę, bo chciałbym ją odsłuchać, a nie ściągać, a wygląda że wszystkie linki służą do tego drugiego.
19.09.2009 09:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 378
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
 
Zbieg okoliczności spowodował, że jednak ściągnąłem i przesłuchałem tą płytę. Jeden utwór wybija się zdecydowanie na korzyść, dwa przeciwnie. Ogólnie jednak to totalnie monotonna płyta, gdzie w zasadzie mam p[roblemy z odróżnieniem jednego utworu od drugiego.

1. Playing Possum

2. Help Somebody
3. Stop the World
4. Cold
5. Bad Habits
6. Love You
7. Pretty Wings

8. Fistful of Tears
9. Phoenix Rise
19.09.2009 12:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #56
 
Generalnie to nie jest płyta, którą da się ocenić po jednym odsłuchu i opisać jako monotonną. Album jest spójny, a to różnica.

Chyba zacznę postować w Topłycie płyty, które uważam za średnie, przeciętne, ewentualnie przyzwoite, bo widzę po raz kolejny, że do moich faworytów forum jeszcze nie dorosło.

Generalnie "Pretty Wings" na #7 to śmiech na sali, ale cóż kajmanie, jak ktoś się nie wydziera jak szalony w rytm heavy metalowych gitar, to najwyraźniej już nie dosłyszysz.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.09.2009 11:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
 
aaktt napisał(a):bo widzę po raz kolejny, że do moich faworytów forum jeszcze nie dorosło.
Cóż, takie to gatunki lubisz, że wielu osobom ciężko z nimi dobry kontakt złapać. Ja zawsze staram się słuchać ''cięższych'' płyt od samego początku. Kilka razy w ciągu dwóch tygodni, ale ze sporymi przerwami. kajman widzę, w ogóle jest dzisiaj źle nastawiony coś Icon_razz2 Dobrze chociaż, że Soulsavers docenił w swój specyficzny sposób.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.09.2009 11:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 378
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
aaktt napisał(a):1. Generalnie to nie jest płyta, którą da się ocenić po jednym odsłuchu i opisać jako monotonną. Album jest spójny, a to różnica.
2. Chyba zacznę postować w Topłycie płyty, które uważam za średnie, przeciętne, ewentualnie przyzwoite, bo widzę po raz kolejny, że do moich faworytów forum jeszcze nie dorosło.
3. Generalnie "Pretty Wings" na #7 to śmiech na sali,
4. ale cóż kajmanie, jak ktoś się nie wydziera jak szalony w rytm heavy metalowych gitar, to najwyraźniej już nie dosłyszysz.
1. Powiedzmy po półtora, a niektóre utwory nawet po 2,5. Po dziesięciu przesłuchaniach oceniłbym ją tak samo.
2. Zawsze mógłbym napisać, że forum z Twoich faworytów dawno wyrosło, ale przecież nie o to chodzi, żeby przerzucać się takimi sformułowaniami.
3. A na 6 u furbula i na 5 u Yacy'ego to mniejszy śmiech? Akurat ten utwór (podobnie jak Bad habit poznałem wcześniej i zarówno wtedy jak i teraz mnie nie zachwyciły.
4. Akurat heavy metal lubię średnio i to takie utwory, w których wydzieranie się jest w cieniu innych wartości. Poza tym jeżeli Crimson Jazz Trio, Bez Jacka, Reginę Spektor, Iggy Popa (z ostatniej płyty), Cloud Cult, Elżbietę Adamiak i Matt Bianco uważasz za heavy metal, to sorry, ale chyba jednak mocno rozmijasz się z rzeczywistością.
saferłel napisał(a):1. Cóż, takie to gatunki lubisz, że wielu osobom ciężko z nimi dobry kontakt złapać.
2. Ja zawsze staram się słuchać ''cięższych'' płyt od samego początku. Kilka razy w ciągu dwóch tygodni, ale ze sporymi przerwami.
3. kajman widzę, w ogóle jest dzisiaj źle nastawiony coś Icon_razz2
4. Dobrze chociaż, że Soulsavers docenił w swój specyficzny sposób.
1. Przynajmniej ze sporą częścią tego.
2. Po pierwsze brak mi czasu na wielokrotne słuchanie, po drugie drugi raz nie będę się katował takim FiszEmadem czy Gorillazem, po trzecie jedno przesłuchanie mi w zasadzie wystarcza, a jeżeli nawet nie, to wiem po pierwszym czy kolejne będą mi potrzebne.
3. Skądże, nie wiem jakie przesłanki masz do wyciągania takich wniosków.
4. Doceniłem, a czy w specyficzny sposób to kwestia dyskusji. Nota bene wyrażałem się również pozytywnie o płycie SotD.
20.09.2009 12:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #59
 
Właśnie o to chodzi, że ja nie lubię gatunków, tylko dobrą muzykę. To może być naprawdę wszystko. Owszem są rzeczy, które mi nie podchodzą zupełnie ze względu na przynależność gatunkową właśnie, ale to muszą być albo niestrawne mieszanki, albo jakieś bardzo hardcorowe skrajne odmiany gatunku jak np. niektóre odmiany metalu sięgające do sfery okultyzmu. Wydaje mi się, że w każdej odmianie muzyki znajduję jakieś ulubione płyty czy utwory, których słucham z przyjemnością.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.09.2009 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
 
kajman napisał(a):Doceniłem, a czy w specyficzny sposób to kwestia dyskusji. Nota bene wyrażałem się również pozytywnie o płycie SotD.

Tak, ale porównując obie wypowiedzi odniosłem wrażenie, że Soulsavers górą Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.09.2009 12:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości