Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Madonna - Celebration
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Madonna - Celebration
[Obrazek: 200px-Madonnacelebrationcover.png]

Madonna to artystka z tak przebogatym repertuarem, że ciężko jest uwierzyć w to, iż ''Celebration'' będzie zaledwie trzecim albumem typu ''the best of'' w jej karierze (liczę tylko takie pełne składanki, pomijając np. płytę z najlepszymi balladami). 1990, 2000 i teraz 2009. Poprzednie płyty podsumowywały tylko pewne okresy w jej karierze, ale dopiero teraz podwójny zestaw 36 kawałków ucieszy wszystkich jej miłośników. To potężna dawka muzyki z dwie nowymi kompozycjami, pewnie kolejnymi singlowymi przebojami. Pierwszym singlem jest nagranie tytułowe, na drugi trafi pewnie kompozycja ''Revolver'' nagrana z niejakim Lil Waynem. Do sprzedaży trafi też super-wypasiony zestaw 47 (!!! - chyba tylko U2, DM i PSB mają na świecie więcej oficjalnych teledysków) videoklipów na DVD - i tę pozycję będę chciał nabyć. Koniecznie! Tym bardziej, że tam będzie po prostu wszystko, a na CD? No niestety. To się nazywa pech! Mimo, że w moim top 3 najlepszych piosenek Madonny są same single, to żadna z nich nie została zakwalifikowana do tego zestawu. Straszne!!! :/

Data wydania: 28 wrzesień.


CD 1:

1. "Hung Up"
2. "Music"
3. "Vogue"
4. "4 Minutes" (featuring Justin Timberlake and Timbaland)
5. "Holiday"
6. "Everybody"
7. "Like a Virgin"
8. "Into the Groove"
9. "Like a Prayer"
10. "Ray of Light"
11. "Sorry"
12. "Express Yourself"
13. "Open Your Heart"
14. "Borderline"
15. "Secret"
16. "Erotica"
17. "Justify My Love"
18. "Revolver" (featuring Lil Wayne)

CD 2:

1. "Dress You Up"
2. "Material Girl"
3. "La Isla Bonita"
4. "Papa Don't Preach"
5. "Lucky Star"
6. "Burning Up"
7. "Crazy For You"
8. "Who's That Girl"
9. "Frozen"
10. "Miles Away"
11. "Take a Bow"
12. "Live to Tell"
13. "Beautiful Stranger"
14. "Hollywood"
15. "Die Another Day"
16. "Don't Tell Me"
17. "Cherish"
18. "Celebration"


DVD:

1. "Burning Up"
2. "Lucky Star"
3. "Borderline"
4. "Like a Virgin"
5. "Material Girl"
6. "Crazy For You"
7. "Into the Groove"
8. "Live to Tell"
9. "Papa Don’t Preach"
10. "True Blue"
11. "Open Your Heart"
12. "La Isla Bonita"
13. "Who’s That Girl"
14. "Like a Prayer"
15. "Express Yourself"
16. "Cherish"
17. "Vogue"
18. "Justify My Love"
19. "Erotica"
20. "Deeper and Deeper"
21. "Rain"
22. "I'll Remember"
23. "Secret"
24. "Take A Bow"
25. "Bedtime Story"
26. "Human Nature"
27. "I Want You"
28. "You'll See"
29. "Frozen"
30. "Ray of Light"
31. "The Power of Good-Bye"
32. "Beautiful Stranger"
33. "American Pie"
34. "Music"
35. "Don’t Tell Me"
36. "What It Feels Like for a Girl"
37. "Die Another Day"
38. "Hollywood"
39. "Love Profusion"
40. "Hung Up"
41. "Sorry"
42. "Get Together"
43. "Jump"
44. "4 Minutes"
45. "Give It 2 Me"
46. "Miles Away"
47. "Celebration"

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.08.2009 05:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #2
 
DVD hóiowe. dlaczego? bo poco mi dvd z PRAWIE wszystkimi teledyskami? 5 brakuje. takie to ja sobie sam moge zrobic. foh

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
31.08.2009 09:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Jakich brakuje? W sumie nie chcę mi się szukać. Widzę, że nie ma Don't Cry Me, ale to mnie ze względów prawnych. Pewnie w przypadku pozostałych czterech numerów jest podobnie, jeśli były to kawałki gdzieś wykorzystane/nagrane na specjalne potrzeby, pod skrzydłami innego wydawcy....

Ja jestem bardzo ciekawy jak niby chcesz sobie sam takie coś zrobić. Życzę powodzenia w niemożliwym. Wątpię byś poradził sobie ze znalezieniem wszystkich tych videoklipów w sieci, nie mówiąc już o poziomie jakości niektórych z nich. Ja biorę to DVD! WARTO!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.08.2009 11:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #4
 
saferłel napisał(a):Jakich brakuje? W sumie nie chcę mi się szukać. Widzę, że nie ma Don't Cry Me, ale to mnie ze względów prawnych. Pewnie w przypadku pozostałych czterech numerów jest podobnie, jeśli były to kawałki gdzieś wykorzystane/nagrane na specjalne potrzeby, pod skrzydłami innego wydawcy....

Ja jestem bardzo ciekawy jak niby chcesz sobie sam takie coś zrobić. Życzę powodzenia w niemożliwym. Wątpię byś poradził sobie ze znalezieniem wszystkich tych videoklipów w sieci, nie mówiąc już o poziomie jakości niektórych z nich. Ja biorę to DVD! WARTO!

76 singlii madonna ma z czego z 95% ma wersje video

nie ma np kapitalnego BAD GIRL
31.08.2009 11:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #5
 
saferłel napisał(a):Jakich brakuje? W sumie nie chcę mi się szukać. Widzę, że nie ma Don't Cry Me, ale to mnie ze względów prawnych. Pewnie w przypadku pozostałych czterech numerów jest podobnie, jeśli były to kawałki gdzieś wykorzystane/nagrane na specjalne potrzeby, pod skrzydłami innego wydawcy....

Ja jestem bardzo ciekawy jak niby chcesz sobie sam takie coś zrobić. Życzę powodzenia w niemożliwym. Wątpię byś poradził sobie ze znalezieniem wszystkich tych videoklipów w sieci, nie mówiąc już o poziomie jakości niektórych z nich. Ja biorę to DVD! WARTO!

brakuje wiele i szkoda bo juz chcialem zamawiacIcon_sad
braki: dear jessie,oh father,bad girl,fever,this used to be my playground,love don't live here anymore(1996version),nothing really matters,don't cry for me Argentina,american life.

dobry pomysł a jednak ominiecie takich perełek to porażkaIcon_sad
01.09.2009 06:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
O, a ja myślałem, że nie było teledysku do Miles Away.
A Madonna nadal obrażona na American Pie.
01.09.2009 10:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #7
 
prz_rulez napisał(a):O, a ja myślałem, że nie było teledysku do Miles Away.
A Madonna nadal obrażona na American Pie.

nie madonna a wytwornia. oryginalny teledysk do AL byl swietny potem niestety go ocenzurowali i sie zrobil nudny ;/
01.09.2009 01:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Marek napisał(a):brakuje wiele i szkoda bo juz chcialem zamawiacIcon_sad

Mi żal tylko ''Oh Father'' i ''Nothing Really Matter''. Lepszej kompilacji jednak się nie znajdzie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.09.2009 01:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #9
 
saferłel napisał(a):
Marek napisał(a):brakuje wiele i szkoda bo juz chcialem zamawiacIcon_sad

Mi żal tylko ''Oh Father'' i ''Nothing Really Matter''. Lepszej kompilacji jednak się nie znajdzie.

jaki wiec sens jej tworzenia?

mogla darowac sobie miejsce i dac np 20 teledyskow - na to samo by wyszlo...
01.09.2009 07:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Na to samo? Na pewno? 47, a 20 to też różnica. Muszą być jakieś powody, że konkretne teledyski się nie znalazły na płytce. Szczególnie, że np. RS uznaje ''Oh Father'' za jeden ze 100 najlepszych w historii, a jego nie ma. Problemy mogą być czysto prawne, co jest smutne, ale cóż....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.09.2009 07:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #11
 
na to samo...

nienawidze niekompletnosci!!!!

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
01.09.2009 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Madonna - Madame X Szymek79 39 2 833 20.07.2019 10:26 PM
Ostatni post: kajman
  Madonna - Rebel Heart Szymek79 11 2 333 17.03.2015 11:27 AM
Ostatni post: miszony
  Madonna - MDNA Szymek79 88 15 346 10.12.2012 02:19 AM
Ostatni post: furbul
  Madonna - Hard Candy saferłel 34 6 778 25.05.2008 01:56 PM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości