Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPF - Notowanie 39
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
BAW też może być.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.09.2009 08:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #22
 
A to muszę Cię zmartwić, gdyż mam już na playliście 'Beautiful People'

A kiedy będzie u Ciebie 'Fragile Tension'?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
02.09.2009 08:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Ale czemu BP, skoro ono jest dopiero na 6 na ''Yes''? Chyba, że coś się zmieniło.

''Fragile Tension'' ma szansę wejść już w tym tygodniu na DLP.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.09.2009 08:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #24
 
A dlatego, że to ma być singlem, a u mnie single mają pierwszeństwo (chyba, że zdarzy się jakiś wyjątkowy wyjątek).

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
02.09.2009 08:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #25
 
furbul napisał(a):A dlatego, że to ma być singlem, a u mnie single mają pierwszeństwo (chyba, że zdarzy się jakiś wyjątkowy wyjątek).
U mnie tak samo Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.09.2009 08:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Ale to tylko niemiecki singiel i nawet klipu nie będzie miał pewnie Icon_cry2 Chociaż mam nadzieję, że nakręcą coś na tą światową Ep-kę.

....no dobra, mnie też ta singlowa premiera jakoś na BP nastawiła, mimo że uznaję go za jeden z najmniej innowacyjnych na nowej płycie.
Swoją drogą słyszałem ostatnio ciekawą opinię propos komentarzy do BP na OF. Bardzo często jest bodajże tak, że tzw. masy wolą zupełnie inne kawałki niż fani. Inaczej odbierają muzykę. Akurat PSB jest właśnie zespołem bardzo pasującym do tego schematu i dlatego single cieszą się dużą popularnością, a fani ciągle narzekają. BP jest już przed premierą na trzecim miejscu listy przebojów słynnego Radia Berlin....więc chyba Niemcy dobrze wybrali.
Wyniki Topłyty na tym forum też pokazują pewne syndromy takiej sytuacji.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.09.2009 09:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #27
 
saferłel napisał(a):OF
Czym jest OF?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
02.09.2009 10:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
To moje małe zboczenie ''zawodowo-fanowskie''. Już nie używam prawie nazwy ''oficjalne forum''. Z góry uprzedzam, że na wszelkie oficjalne strony internetowe mówię OS Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.09.2009 11:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości