Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie 715
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Wydanie 715
POCZEKALNIA:
ALL THE PLANS - Starsailor
ASHTRAY HEART - Placebo
BURN IT TO THE GROUND - Nickelback
CHODŹ, PRZYTUL, PRZEBACZ - Piasek
CRYING LIGHTING - Arctic Monkeys
FILLED WITH DREAD - Nuke The Soup
FOOT OF THE MOUNTAIN - A-ha
FUGITIVE - David Gray
HALF-TRUISM - The Offspring
HAT, MEET RABBIT - Gaba Kulka
KINGS OF SPEED - Archive
LABIRYNT FAUNA - Hunter
LITTLE LOOK - Eleonor McEvoy & Banana Boat
MASKARADA - Kasia Kowalska
MOMENTS LIKE THIS - Reamonn
OBUDŻ MNIE - Wilki
PALE HORSES - Moby
PEOPLE GOT A LOTTA NERVE - Neko Case
PERFECT LOVE - Graham Coxon
PO CO WIĘCEJ MI - Cree
SAY IT - Blue October
SONG AWAY - Hockey
STREET OF DREAMS - Guns 'N' Roses
THAT WAS JUST YOUR LIFE - Metallica
THIS BREAD IS MINE - Believe
THIS MUST BE IT - Royksopp
VODKA - Korpiklaani
WITHER - Dream Theater


[ Dodano: 2009-08-28, 19:56 ]
27.8.2009 716 36
1 WHERE DID ALL THE LOVE GO - Kasabian 3 5
2 STARE MIASTO - Lao Che 5 5
3 LUCKY MAN - The Verve 1 6
4 W NASZYM NIEBIE - Cisza Jak Ta 2 14
5 PIEWCY - Akurat 6 7
6 SKÓRA - Blade Loki 4 7
7 KOKAINA - Nosowska 10 3
8 TROUBLE IS A FRIEND - Lenka 7 8
9 DANCE WITH SOMEBODY - Mando Diao 9 10
10 EGOIST HEDONIST - Riverside 11 5
11 NEW DIVIDE - Linkin Park 20 6
12 ONA MOVIE - Sofa 16 2
13 TRANSFUZJA - Coma 8 12
14 SATURNINE - The Gathering 18 23
15 MAGNIFICENT - U2 12 21
16 KUPUJĄC CZERŃ - Radio Bagdad 15 6
17 LOCKED WITHIN THE CRYSTAL BALL - Blackmore's Night 13 9
18 REGGAE RADIO - Maleo Reggae Rockers 17 3
19 OBŁAWA - Jacek Kaczmarski 21 10
20 WILL YOU BE THERE - Michael Jackson 14 8
21 I'LL GO CRAZY IF I DON'T GO CRAZY TONIGHT - U2 N 1
22 KASIA - Blenders 25 3
23 PARTYZANT K (live) - happysad 27 11
24 MONEY MADE - AC/DC 38 1
25 THIS IS A MOMENT - The Moody Blues 23 5
26 POD NIEBEM PEŁNYM CUDÓW - Raz Dwa Trzy 26 14
27 FAREWELL TO THE FAIRGROUND - White Lies 24 13
28 STRAWBERRY SWING - Coldplay 39 1
29 NEW DAWN FADES - Deathcamp Project 32 4
30 TOY COLLECTION - Katie Melua 19 13


31 ŻYCIE NA ULICY - Dubska 37
32 CALL ME - Shinedown 29
33 NIEMATOJAK - Elektryczne Gitary 28
34 LIFE IN TECHNICOLOR II - Coldplay 22
35 ETZ - Grupa Furmana N
36 WAŻNE ABY BYĆ - Bank 33
37 YOU & ME - Believe 34
38 CAN'T STOP FEELING - Franz Ferdinand N
39 COMING BACK TO LIFE (Live) - David Gilmour 31
40 FIRE - Kasabian N
41 GOD HELP THE GIRL - God Help The Girl 35
42 HEAVY CROSS - Gossip 43
43 ALLES WAS WAR - Die Toten Hosen 41
44 JAI HO - Rahman N
45 KILKA WYJŚĆ (PM 4 TE 5 reMix) - eM 30

Wypadły:
REIGN OF LOVE - Coldplay
NIE ZNAJDZIESZ MNIE - Agnieszka Chrzanowska
SNOW WHITE - Maximilian Hecker
KEBAB W CIENKIM CIEŚCIE - Zacier
ŚCIANA (Live 2009) - Aya RL

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
28.08.2009 07:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
Twój numer 1 u mnie w tym tyg. będzie tylko na 82 ;/

[ Dodano: 2009-08-29, 01:48 ]
tadzio3 napisał(a):35 ETZ - Grupa Furmana N

a kto pamięta zespół FURMANKA?
29.08.2009 01:47 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Listoholik napisał(a):a kto pamięta zespół FURMANKA?
Chodzi Ci o formację Pałucha i Furmanka czy o coś innego? Pamiętam, chociaż wtedy żal mi, że Jacek odszedł od Formacji, która nigdy nie zbliżyła się później do poziomu z 1 płyty.
29.08.2009 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
A może te zespoły mają coś ze sobą wspólnego?

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
29.08.2009 04:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 530
Dołączył: Nov 2008
Post: #5
 
tadzio3 napisał(a):PO CO WIĘCEJ MI - Cree
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
to o tym utworze myślałem pod kątem "Naszej listy", ale "niestety" Cree miało swój epizod na lp3...
świetnie że po spadku "Nagle ktoś" wybrałeś kolejny numer i to jaki! Icon_biggrin3
w zbliżającym się moim polskim topie wszech czasów to powinien być ich najwyżej notowany utwór, to raczej pewne.
i ja też niedługo będę mógł sięgać po ich starsze nagrania, gdy wyjdzie płyta dvd z koncertu z orkiestrą (jeden "nieoficjalnie" już się u mnie pojawił).

a na liście numer jeden na szczęście za tydzień musi być lepszy Icon_wink2
Akurat nieoczekiwanie zaczął mi się podobać i jest już blisko mojej listy.
cieszy skok Nosowskiej.
fajnie że trzymają się odkurzone Raz Dwa Trzy, Kaczmarski i The Moody Blues.
30.08.2009 09:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
2 STARE MIASTO - Lao Che 5 5
aleście się zgrali. Icon_razz i jeszcze u Konrada weszło. Icon_razz
31.08.2009 11:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
no i Coldplay zaczyna długą drogę w góre.
a właśnie - jakieś koncerty happysadu w Twoim pobliżu będą? ja na pewno chciałbym pójść, tym bardziej że nowy materiał będą grać. a dzień bardzo pasujący, bo to albo środa albo czwartek.
fajnie że "Kasia" do góry Icon_smile2.
z U2 załamka i może na tym poprzestanę Icon_razz.
Sofa już blisko dziesiątki Icon_smile2.
"Stare Miasto" na drugim! Icon_biggrin3
Kasabian jakoś tak się skradał, że go nie zarejestrowałem jako kandydata do zwycięstwa, więc to że jest na pierwszym to dla mnie duża niespodzianka. zresztą znając Twój gust to też jest dla mnie niespodzianka Icon_smile2.
abd3mz napisał(a):aleście się zgrali. Icon_razz i jeszcze u Konrada weszło. Icon_razz
"Stare Miasto" na lidera forumowej! Icon_mrgreen
01.09.2009 04:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
tadzio3 napisał(a):45 KILKA WYJŚĆ (PM 4 TE 5 reMix) - eM 30
Dopiero zauważyłem. Kapitalna wersja! Przemek Myszor chyba maczał w niej palce. Pamiętam, że Owczarek grał to bardzo często w pierwszym roku istnienia "Teraz Polskie".
01.09.2009 11:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furendo91 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 146
Dołączył: Aug 2009
Post: #9
 
tadzio3 napisał(a):2 STARE MIASTO - Lao Che 5 5

nono Stare Miasto wskakuje coraz wyżej Icon_smile2 Ciekawe czy się dostanie na 1miejsce Icon_biggrin3

tadzio3 napisał(a):4 W NASZYM NIEBIE - Cisza Jak Ta 2 14

ojj spadło..ale 4miejsce to nadal dobre miejsce Icon_mrgreen

tadzio3 napisał(a):12 ONA MOVIE - Sofa 16 2

oo 4 miejsca w górę, super piosenka choć dopiero niedawno zaczęłam jej słuchać Icon_smile2

tadzio3 napisał(a):35 ETZ - Grupa Furmana N

O weszło na listę, oby teraz tylko szła wyżej Icon_razz

tadzio3 napisał(a):44 JAI HO - Rahman N

co prawda bardzo niziutko ale i tak cieszę się, że weszła chociaż na listę Icon_wink2
01.09.2009 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
widzę że masz "na koncie" kolejny list w Teraz Rocku Icon_mrgreen .
02.09.2009 11:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
bear napisał(a):to o tym utworze myślałem pod kątem "Naszej listy", ale "niestety" Cree miało swój epizod na lp3...
Dlatego też moim pomyłsem było stworzenie edycji specjalnej w której wrzucaliśmy piosenki zespołów które były na LP3, ale czesto nie zaznaczyły mocno swojej obecności.
bear napisał(a):świetnie że po spadku "Nagle ktoś" wybrałeś kolejny numer i to jaki!
Utwór znałem od dawna, więc to nie jest tak swierzość, aczkolwiek dawno nie słyszany, więc powinien sobie na liście radzić
bear napisał(a):w zbliżającym się moim polskim topie wszech czasów to powinien być ich najwyżej notowany utwór, to raczej pewne.
Bo chyba był w ogólnym całkiem wysoko
bear napisał(a):i ja też niedługo będę mógł sięgać po ich starsze nagrania, gdy wyjdzie płyta dvd z koncertu z orkiestrą (jeden "nieoficjalnie" już się u mnie pojawił).
Ja mogę zawsze Icon_wink2
bear napisał(a):a na liście numer jeden na szczęście za tydzień musi być lepszy
Trudno powiedzieć
bear napisał(a):Akurat nieoczekiwanie zaczął mi się podobać i jest już blisko mojej listy.
I to mnie cieszy, chociaż nie jest to najlepszy utwór z płyty, to jednak bardzo dobry tekstowo.
bear napisał(a):fajnie że trzymają się odkurzone Raz Dwa Trzy, Kaczmarski i The Moody Blues.
Przy Raz, Dwa Trzy sam nieoczekiwanie pomogłeś mi odkurzyć Icon_wink2
abd3mz napisał(a):aleście się zgrali. i jeszcze u Konrada weszło.
Ja nie mam z tym nic współnego Icon_wink2 Ja po prostu byłem dwa razy na Lao Che w przeciągu tygodnia, co spoeodowało, że nie mogłem opędzić sie od muzyki. A na liśice pojawiło się właśie to
ku3a napisał(a):no i Coldplay zaczyna długą drogę w góre.
Droga w górę nie jest az taka długa, aczkolwiek trudna do pokonania. U Ciebie tylko jeden kawałek z tej płyty zagościł, ale dobre i to
ku3a napisał(a):a właśnie - jakieś koncerty happysadu w Twoim pobliżu będą? ja na pewno chciałbym pójść, tym bardziej że nowy materiał będą grać. a dzień bardzo pasujący, bo to albo środa albo czwartek.
Szczerze mówiąc nie wiem, al skoro przyjeżdzją co pół roku to pewnie i tym razem będą. na razie jeszcze nie mam takich informacji
ku3a napisał(a):z U2 załamka i może na tym poprzestanę
Oprócz koszmarnego pierwszego singla pozostałe sa bardzo dobre, a "Magnificent" to już w ogóle jest znakomite
ku3a napisał(a):Kasabian jakoś tak się skradał, że go nie zarejestrowałem jako kandydata do zwycięstwa, więc to że jest na pierwszym to dla mnie duża niespodzianka. zresztą znając Twój gust to też jest dla mnie niespodzianka
Ta, trochę zaskakująco wszedł na pierwsze, ale utwór bardzo mi się spodobał. Z reszta zespół wcześniej tylko raz miał swój utwór na liśice, ale tez z kawałkiem, który bardzo spodobał "Shoot The Runner"
ku3a napisał(a):"Stare Miasto" na lidera forumowej!
Trzeba reklamowac więszej ilości,a lbo to, żeby naciągali swoje zasady dotyczące wprowadzania na liste
Gary napisał(a):Dopiero zauważyłem. Kapitalna wersja! Przemek Myszor chyba maczał w niej palce
Zdecydowanie maczał, bo to on był inicjatorem i wykonawcą tej wersji. Skrót PM to własnie Przemek Myszor Icon_smile2
Gary napisał(a):Pamiętam, że Owczarek grał to bardzo często w pierwszym roku istnienia "Teraz Polskie".
Często, bo kawałek wtedy był promowany na płycie "Trójkowy Ekspres"
furendo91 napisał(a):nono Stare Miasto wskakuje coraz wyżej Ciekawe czy się dostanie na 1miejsce
Ciężko będzie
furendo91 napisał(a):oo 4 miejsca w górę, super piosenka choć dopiero niedawno zaczęłam jej słuchać
I jak wrażenia?
furendo91 napisał(a):O weszło na listę, oby teraz tylko szła wyżej
Są ku temu spore szanse Icon_smile2
furendo91 napisał(a):co prawda bardzo niziutko ale i tak cieszę się, że weszła chociaż na listę
I to jest duży sukces, chociaż nie jest to ostatni tydzien na liście Icon_smile2
ku3a napisał(a):widzę że masz "na koncie" kolejny list w Teraz Rocku
O, cóż za niespodzianka. Nawet nie pamiętam do końca o czym pisałem, bo to taki spontaniczny list był Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
02.09.2009 03:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
tadzio3 napisał(a):Często, bo kawałek wtedy był promowany na płycie "Trójkowy Ekspres"
Tego nie wiedziałem, ale raczej dlatego że ma słabość co chociaż minimalnie pachnie Myslovitzem. Icon_wink2
02.09.2009 04:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Gary napisał(a):Tego nie wiedziałem, ale raczej dlatego że ma słabość co chociaż minimalnie pachnie Myslovitzem.
Pachnie i to mocno, skoro sam to wyczułes Icon_wink2 Ale powiem Ci, że gdyby taka wersja pojawiła się jako pierwsza byłby to ogromny przebój - przynajmniej u mnie

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
02.09.2009 04:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Ja akurat oryginał też bardzo lubiłem, ale wtedy nie było jeszcze mojej listy. Icon_smile2

PS. Czy mógłbym to prosić na chomika, bo ja mam jeszcze w wersji nagranej właśnie z "Teraz Polskie" i trochę mi szumi. Pamiętam, że kiedyś tego szukałem i nie mogłem znaleźć.
02.09.2009 04:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Gary napisał(a):Ja akurat oryginał też bardzo lubiłem, ale wtedy nie było jeszcze mojej listy.
Oryginał u mine był i osiągną spory sukces (bił sie z "Do kołyski" o miano najdłużej przebywającego utowru na liście i wygrał Icon_smile2 ) i trafił do mego polskiego topu wszech czasów Icon_smile2
Gary napisał(a):PS. Czy mógłbym to prosić na chomika, bo ja mam jeszcze w wersji nagranej właśnie z "Teraz Polskie" i trochę mi szumi. Pamiętam, że kiedyś tego szukałem i nie mogłem znaleźć.
Juz od kilku miesięcy jest Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
02.09.2009 04:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
A to dzięki bardzo. Icon_smile2
02.09.2009 04:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #17
 
tadzio3 napisał(a):Ja po prostu byłem dwa razy na Lao Che w przeciągu tygodnia
na tym festiwalu reggae i gdzie jeszcze?
02.09.2009 04:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furendo91 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 146
Dołączył: Aug 2009
Post: #18
 
tadzio3 napisał(a):I jak wrażenia?

Bardzo fajna nutka, co prawda nie znam jeszcze całej twórczości tego zespołu ale patrząc na ten kawałek domyślam się, że jest spoko Icon_biggrin3
02.09.2009 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furendo91 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 146
Dołączył: Aug 2009
Post: #19
 
tadzio3 napisał(a):Są ku temu spore szanse Icon_smile2

Tym bardziej się cieszę, bo jest to kolejna z bardzo niewielu moich propozycji, które przypadły Ci do gustu Icon_mrgreen
02.09.2009 09:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
tadzio3 napisał(a):U Ciebie tylko jeden kawałek z tej płyty zagościł, ale dobre i to
ale akurat "Strawberry Swing", jak można zauważyć w Mojej 30, mi się podoba, bo to wreszcie piosenka napisana tak z potrzeby serca, a nie z potrzeby... kasy Icon_razz.
tadzio3 napisał(a):Oprócz koszmarnego pierwszego singla pozostałe sa bardzo dobre, a "Magnificent" to już w ogóle jest znakomite
nie skomentuję Icon_wink2
02.09.2009 09:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości