Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sebastos
Dyfeomorfizm Offline
michael pollan

Liczba postów: 594
Sebastos
Siema, o co chodzi z sebastosem? Z tego co udało mi się wyśledzić, była jakaś wielka drama. Jacy byli główni aktorzy tego sporu, o co poszło i co spowodowało upadek owego forum?
11.09.2021 09:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 8,350
RE: Sebastos
To był konflikt na linii Astrolog (dawny użytkownik tutaj) kontra ówczesny admin mycharts. Szczegółów sporu nie pamiętam/a może nawet nie byłem tego świadkiem, ale jakieś grube spory były na gruncie obrzucania wyzwiskami, jakieś tajne PW czy coś, naprawdę nie wiem, nie udzielałem się wcześniej tutaj, przerażala mnie rozleglość forum.
Skończyło się odejściem Astrologa, a z nim wielu użytkowników mycharts, którzy stali po jego stronie w sporze i którzy założyli (tzn. Astrolog założył, inni tam pisali po prostu) w sumie bliźniacze (ale o szerszym profilu, sporo dyskusji pozamuzycznych) forum. Które z biegiem czasu, bo faktycznym "porzuceniu" przez administratora (przez kilka lat tam sie nie udzielał) żyło własnym życiem, ale stopniowo wysychało. A jak wysychało, to stopniowo jego użytkownicy wracali tutaj. Obecnie raczej dogorywa.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2021 09:24 PM przez Miszon.)
11.09.2021 09:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości