Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 43 z dnia 18 czerwca 2007
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 43 z dnia 18 czerwca 2007
[shadow=darkred]Uwaga

Kolejna forumową policzy moderator Kajman, admin jedzie wypocząć od komputera na 2 tygodnie
[/shadow]


[Obrazek: df1c2995135a6013.jpg]
24.06.2007 08:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
znakomita pierwsza trzynastka i niespodziewane zwyciestwo "Icky Thump"!
"Surrender" 5 do gory! Icon_biggrin3
Pojawia sie "One Man Revolution" Icon_smile2.
24.06.2007 08:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
Lista jest podsumowaniem poprzedniego tygodnia więc 1 i 2 takie same jak u mnie Icon_smile2 I jak ja moge inaczej napisac niz to że lista jest rewelacyjna Icon_smile2

szkoda tylko The Funeral Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.06.2007 09:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Lista super, najbardziej podoba mi się piosenka na pozycji 4.
24.06.2007 09:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
skoro teraz Kajman bedzie liczyc, to moze da sie wyniki wrzucic szybciej? Bo po tygodniu to emocje juz troche opadaja. Moze by sie dalo kolo srody wrzucic?
24.06.2007 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
ku3a napisał(a):skoro teraz Kajman bedzie liczyc, to moze da sie wyniki wrzucic szybciej? Bo po tygodniu to emocje juz troche opadaja. Moze by sie dalo kolo srody wrzucic?
Koło środy będzie raczej trudno, ale koło czwartku pewnie się uda. Sorry, akurat przeoczyłem pojawienie się tego wątku i dopiero od 15 minuy wiem, że będę liczył.
I jeszcze dodatkowa uwaga: duża część userów jeszcze nie powrzucała swoich list, więc powinienem trochę poczekać.
26.06.2007 08:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Tym razem lista podoba mi się w zasadzie bardziej niż tydzień temu, chociaż są drobne nieprzyjemności.
1. Jedno z najlepszych jakie mógłbym sobie wyobrazić. U mnie dopiero 10, ale na większość piosenek znajdujących się wyżej nikt poza mną nie głosował.
2. Era retuszera to znakomita piosenka i patrząc na trójkę to zdecydowanie na właściwej pozycji.
3. Według mnie wyprzedziny w tym tygodniu przez godniejsze piosenki, chociaż u mnie już jest na pograqniczu uznania jej za dobrą.
4 i 5 9 7. Dobre piosenki i raczej mi na tych miejscach nie przeszkadzają.
6. Szkoda trochę tego spadku.
8. Jak dla mnie powinno być wyżej, ale i tak pozycja znakomita.
9. Jedno z większych rozczarowań, bo niestety wróciło do 10.
10. Kolejne rozczasowanie, bo i spadek i jeszcze do tego za Travisem. Kolejna przykrość, że ta piosenka nie dotarła do 1 miejsca i pewnie nie dotrze, a zdecydowanie na to zasłużyła.
Teraz już może wybiórczo.
13. Nareszcie opuściła 10, bo piosenka przeciętna i jedynie wokal ją ratuje.
14. No cóż, Myslovitz już od dłuższego czasu niczym nie potrafi mi zaimponować, ale ta piosenka jest lepsza od 3 poprzednich i to chyba jest powód do radości.
15 i 16 i 18. To takie awanse, które raczej mi się nie podobają, ale nie są za duże i rokują szansę, że za daleko owe piosenki nie zajdą.
19. Z jednej strony cieszy, że awans, z drugiej smuci, że tak niewielki.
22. Ten awans mnie dobija. Dla mnie to piosenka, w której nic nie ma. Cud, że nie wylądowała u mnie na śmietniku.
28. Tutaj z kolei awans, który bardzo mi się podoba. Chyba jeszcze nie do końca rozgryzłem tą piosenkę, bo za każdym razem pozytywnie mnie zaskakuje.
29. Bardzo podoba mi się ten debiut, bo nagranie można by powiedzieć wzorcowe dla swojego stylu.
30. Cieszy mnie bardzo to miejsce, bo wszędzie słyszę opinie negatywne o tej piosence, a uważam, że jest zdecydowanie najlepsza na płycie (przynajmniej z tego co znam).
31. No cóż, uważam, że w woim stylu jest jednak znacznie lepsza niż numer 29, ale tutaj przegrywa.
32. Spadek, który bardzo cieszy, bo to słabe nagranie nawet jak na przeciętny Maroon 5.
34. Z jednej strony nie podoba mi się, że poza 3 osobami nikt tego nagrania nie zauważył, a z drugiej jednak jest już 19 tydzień w zestawieniu (na tej liście to rekord) i pewnie 20 pęknie bez problemu. To że to dla mnie numer 1 półrocza to chyba nikomu mówić nie muszę.
42. Nowość, która cieszy, bo nagranie dobre, ze znanych mi numer 2 na płycie, ale dobrze, że jednak Hump de bump jest wyżej.
43. Kolejne nagranie, na którym psy są wieszane i cieszy, że jednak załapało się na listę i jeszcze awansuje.
44. Powrót nudnego przeciętniactwa cieszyć nie może.
46. Ten powrót z kolei bardzo raduje, ale podejrzewam, że zbytniej kariery tutaj Lights nie zrobią chociażby ze względu na swoje 18 minut.
48 i 49. Z tych dwóch nowości bardziej cieszy Nightwatchman, chociaż moim zdaniem oba nagrania nie wychodzą ponad przeciętność.
26.06.2007 08:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Bardzo udane notowanie ze względu na zmianę lidera i ze względu na awanse na poz. 7, 16, 21, 23 i przede wszystkim 28! Cieszy też druga nowość (najwyższa niestety nie Icon_wink2 ) Tool powoli spada ale za to ma najdłuższy staż i jeszcze nieprędko wypadnie Icon_smile2 Natomiast Rush już na wylocie Icon_frown


p.s. Czyli w tym tygodniu nasze listy ślemy na mail kajmanowi :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
26.06.2007 10:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Nie trzeba mi nic słać, bo to mi nic nie deaje. Spisuję wszystko z list forumowych.
26.06.2007 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Czy może ktoś z tutejszych weteranów kojarzy, w jaki sposób Konrad ustawiał kolejność w przypadku równej ilości punktów?
26.06.2007 06:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
kajman napisał(a):Sorry, akurat przeoczyłem pojawienie się tego wątku i dopiero od 15 minuy wiem, że będę liczył.
Icon_razz myslalem, ze takie cos to z Toba uzgadnial Icon_smile2
kajman napisał(a):duża część userów jeszcze nie powrzucała swoich list, więc powinienem trochę poczekać.
no tak, piszac w niedziele zakladalem, ze nie bedzie takich opoznien. Z drugiej jednak strony trzeba ustalic jakis deadline, bo inaczej mozna czekac w nieskonczonosc. Konrad ustalal, ze trzeba przyslac do srody i mysle, ze to jest dobry termin (i tak dlugi).
kajman napisał(a):Czy może ktoś z tutejszych weteranów kojarzy, w jaki sposób Konrad ustawiał kolejność w przypadku równej ilości punktów?
ja nie i nawet nie pamietam czy te zasady podawal...
26.06.2007 07:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
W sumie to tylko Campari i Chris z regularnie postujących swoje listy jeszcze nie pokazali swoich list. Termin chyba upływa dziś, choć zwykle admin czekał do czwartku. Icon_smile2
26.06.2007 07:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):Sorry, akurat przeoczyłem pojawienie się tego wątku i dopiero od 15 minuy wiem, że będę liczył.
Icon_razz myslalem, ze takie cos to z Toba uzgadnial Icon_smile2
Jeżeli nawet uzgadniał ze mną, to ja nic o tym nie wiem.
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):duża część userów jeszcze nie powrzucała swoich list, więc powinienem trochę poczekać.
no tak, piszac w niedziele zakladalem, ze nie bedzie takich opoznien. Z drugiej jednak strony trzeba ustalic jakis deadline, bo inaczej mozna czekac w nieskonczonosc. Konrad ustalal, ze trzeba przyslac do srody i mysle, ze to jest dobry termin (i tak dlugi).
Też myślę o środzie. Szybko pójdzie, bo już wszystko policzyłem, co całkiem sprawnie mi poszło, biorąc pod uwagę, że robię to ręcznie Icon_biggrin3 , a do tego dzisiaj miałem wyrwanych kilka bardzo miłych godzin przez 1981.
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):Czy może ktoś z tutejszych weteranów kojarzy, w jaki sposób Konrad ustawiał kolejność w przypadku równej ilości punktów?
ja nie i nawet nie pamietam czy te zasady podawal...
No to będę robił zasadniczo według reguł stosowanych przez Ciebie na forum lp3 bć może z drobnymi modyfikacjami.
26.06.2007 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Gary napisał(a):W sumie to tylko Campari i Chris z regularnie postujących swoje listy jeszcze nie pokazali swoich list. Termin chyba upływa dziś, choć zwykle admin czekał do czwartku. Icon_smile2
Ja poczekam do środy. A te 2 listy to 12,5%regularnych i z mniej regularnych brak jeszcze marka, więc może to sporo namieszać. Na razie wyniki są dosyć dziwne.
No i do tego obecnie 58 punktów wystarcza na 49 miejsce.
26.06.2007 08:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
kajman napisał(a):Jeżeli nawet uzgadniał ze mną, to ja nic o tym nie wiem.
no to niezle uzgodnienia Icon_wink2
kajman napisał(a):a do tego dzisiaj miałem wyrwanych kilka bardzo miłych godzin przez 1981.
a wiec jednak sie udalo Icon_smile2
kajman napisał(a):No to będę robił zasadniczo według reguł stosowanych przez Ciebie na forum lp3 bć może z drobnymi modyfikacjami.
no i dobrze, skoro Konrad Ci nie przekazal jakie sa zasady, to sam musisz jakies wymyslic.

ciesze sie wiec, ze forumowa bedzie szybciej Icon_smile2.
26.06.2007 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
kajman, policzy dwie listy bo mnie dwa tygodnie nie będzie

jęsli jest jednakowa liczba punktów to wtedy patrzę na liczbę userów mających ten utwór na liście. Jeśli

85 punktów 9 userów utwór x
85 punktów 8 userów utwór y

Jeśli jest jednakowa liczba userów i punktów to wtedy bierzemy pod uwagę miejsce sprzed tygodnia jeśli wyższe to aktualna pozycja wyższa

Lista jest spóźniona o tydzień bo są zapominalscy userzy, którzy list nie postują na czas

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.06.2007 08:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 108
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
no trudno, ich strata moim zdaniem. Czemu ci ktorzy postuja na czas maja byc stratni? Bo jak forumowa jest tak opozniona to przynajmniej ja osobiscie juz az tak sie nia nie emocjonuje, bo calkiem spore ruchy w miedzyczasie mogly juz zajsc.
26.06.2007 08:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Konrad napisał(a):kajman, policzy dwie listy bo mnie dwa tygodnie nie będzie
jęsli jest jednakowa liczba punktów to wtedy patrzę na liczbę userów mających ten utwór na liście. Jeśli
85 punktów 9 userów utwór x
85 punktów 8 userów utwór y
Jeśli jest jednakowa liczba userów i punktów to wtedy bierzemy pod uwagę miejsce sprzed tygodnia jeśli wyższe to aktualna pozycja wyższa
Lista jest spóźniona o tydzień bo są zapominalscy userzy, którzy list nie postują na czas
Pierwsza zasada jest dokładnie taka sama jaką miałem zamiar zastosować. Dobrze, że podałeś drugą, bo myślałem o najwyższym miejscu na liście.
P.S. Przyznam się, że ja akurat robiłbym odwrotnie czyli ta w zeszłym tygodniu niżej teraz byłaby wyżej, ale reguły Ty ustaliłeś i ja się dostosuję.
26.06.2007 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):a do tego dzisiaj miałem wyrwanych kilka bardzo miłych godzin przez 1981.
a wiec jednak sie udalo Icon_smile2
Udało się, pewnie! Fajne popołudnie w Toruniu spędzone w miłym towarzystwie. Dzięki!
No... to ja już lecę, w czwartek będę w Chinach.
Pozdrowienia
26.06.2007 10:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
 
ku3a napisał(a):no trudno, ich strata moim zdaniem.

tak, tak, tak...
zgadzam się z Ku3ą. Wydaje mi sie że powinn\ien być termin i już. Jeśli będzie 10 list to je podliczasz, jeśli 2 to też i już. I co z tego że będą powroty, duże spadki itd. Lista forumowa służy podsumowaniu danego tygodnia i jeśli ktoś nie może, nie chce to trudno.

Myślę że w tygodniu to jest góra 3-4 listy brakujące. no niestety zawsze komuś coś może wypaść.

Ale to tylko moje zdanie Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.06.2007 11:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Notowanie 49 z dnia 02.08.2007 Konrad 12 2 392 09.08.2007 12:21 AM
Ostatni post: Gary
  Notowanie 42 z dnia 11 czerwca 2007 Konrad 9 2 657 21.06.2007 10:20 AM
Ostatni post: tadzio3

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości