Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co to mógł być za utwór?
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #21
RE: Co to mógł być za utwór?
Z kontekstu nie wynikało, że chodzi Ci o Popcorn (chociaż w sumie podawałeś ten tytuł - więc nie wiem skąd znaleś hahha). Nieważne. Łap czapę i w papę, jak to mówią Icon_smile Spróbowałbym dalej pomóc, ale to wydaje się amatorskim nagraniem. Takim niekoniecznie z obiegu.
23.08.2021 05:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: Co to mógł być za utwór?
Gansenrozes napisał(a):Tak w ogóle to są z Wietnamu
zahaczyły się do sajgon baru
szybko utraciły tę robotę
no bo szef na małą miał ochotę...
To nie z tej piosenki, a przynajmniej nie z tej wersji.
23.08.2021 05:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Orion90 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jul 2021
Post: #23
RE: Co to mógł być za utwór?
Nie ma sprawy Jogosz. Nie kryję urazy czy jakoś tak. Pewnie ruskie - dlatego rzadkie a dla mnie brzmi jak Popcorn i dlatego od razu napisałem. Aż mi się gra DiggerXP przypomniał Icon_smile
23.08.2021 06:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Orion90 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jul 2021
Post: #24
RE: Co to mógł być za utwór?
Tyle wiem na temat tego utworu (nic więcej nie ma, niż to co pokazałem we fragmentach) Pod tym linkiem jest całość. Nie znam tylko ani wersji ani wykonawcy. https://www.youtube.com/watch?v=gM1l0fTdoIY

Wiem tylko tylr, poza faktem, że znajomy od którego go dostałem dwa razy totalnie olał moje pytanie, co on wrzucił na płytę Audio. Miałem trudności z rozszyfrowaniem wielu utworów tam ale wreszcie się udało. Poza tym jednym.
29.08.2021 01:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gansenrozes Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 248
Dołączył: Feb 2021
Post: #25
RE: Co to mógł być za utwór?
(23.08.2021 05:58 PM)kajman napisał(a):  
Gansenrozes napisał(a):Tak w ogóle to są z Wietnamu
zahaczyły się do sajgon baru
szybko utraciły tę robotę
no bo szef na małą miał ochotę...
To nie z tej piosenki, a przynajmniej nie z tej wersji.
A to przepraszam Icon_lol
29.08.2021 11:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Monika Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Feb 2021
Post: #26
RE: Co to mógł być za utwór?
Może to po prostu jakiś amatorski utwór, tak jak ktoś wyżej pisał, wrzucony gdzieś na YT z domowego zacisza? Widzę, że mocno napinasz mięśnie, by znaleźć go. Czy inne studyjne wersje popcornu nie są wiele lepiej zagrane Icon_wink? Nie mam pomysłu jak pomóc, niestety.
29.08.2021 12:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Orion90 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jul 2021
Post: #27
RE: Co to mógł być za utwór?
Witajcie

Zasugerowano mi ostatnio, że tutaj mogę kontynuować gdybym poszukiwał jakiegoś jeszcze utworu. Tym samym jeśli ktoś z was również by chciało coś odnaleźć nie mam nic przeciwko, żeby pytał tutaj. Nie zaśmiecajmy forum Icon_smile

Przypomniał mi się jeden specyficzny polski utwór, którego może ktoś z was rozpozna, miałem go na płycie Audio i jest to najprawdopodobniej Vavamuffin, a brzmi on tak:

A ja tobie mówię Tutaj Ragga,
A ja Tobie mówię Tutaj Ragga,
A ja Tobie mówię Tutaj Ragga,
Vavamuffin tu na wszystko pomaga.

(tam będzie Ragga lub Va Va, nie mogę zrozumieć dokładniej). Jeśli ktoś to zna, chętnie dowiem się jaki to tytuł Icon_smile
03.09.2021 10:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #28
RE: Co to mógł być za utwór?
A ja szukam utworu z filmu Czarna owca, zaśpiewanego chyba na wiele głosów, który pojawił się po utworze Dadi Freya.
03.09.2021 10:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #29
RE: Co to mógł być za utwór?
Pamiętam, że w jednym z 31 Day (wcale nie) Challenge ktoś raz zapodał reklamę jakiegoś samochodu i nie mogliśmy znaleźć ani wykonawcy, ani tytułu piosenki.

Wie ktoś co to był za challenge?

Edit: A pamiętam, bo sam znalazłem reklamę z tą piosenką.

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.09.2021 12:55 AM przez EVENo.)
04.09.2021 12:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #30
RE: Co to mógł być za utwór?
To ja szukałem tego kawałka. Niestety nie wiadomo nadal, co to jest.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
04.09.2021 12:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #31
RE: Co to mógł być za utwór?
Sory za offtop, ale te reklamy Opla to jest jakiś kosmos xD


Radio Epsilon
04.09.2021 01:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gansenrozes Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 248
Dołączył: Feb 2021
Post: #32
RE: Co to mógł być za utwór?
Podaję hasło - okoń. Icon_smile
05.09.2021 10:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #33
RE: Co to mógł być za utwór?
(04.09.2021 01:13 AM)EVENo napisał(a):  Sory za offtop, ale te reklamy Opla to jest jakiś kosmos xD
to prawda, w 1991 taka reklama?! W Polsce robili takie ponad 20 lat później!

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
05.09.2021 02:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Orion90 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jul 2021
Post: #34
RE: Co to mógł być za utwór?
Ostatnio wspominałem nieco o pewnej kasecie, której poszukuję z gatunku Rave/Eurodance. Chcę się pochwalić, że poszukując ostatnio jednego Theme ze starego serialu TV, odkryłem jeszcze kilka, Themesów które miałem na tej dziwnej kasecie, a o nich zapomniałem. Aż się poklepałem sam po plecach i dałem sobie Lajka Icon_smile
08.09.2021 04:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Orion90 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jul 2021
Post: #35
RE: Co to mógł być za utwór?
Istnieje taki utwór jak Scooter - Stack on Replay. Istnieje jeszcze jeden z gatunku Harstyle, gdzie jeśli dobrze pamiętam śpiewa kobieta, a sam Jump muzyka jest rozszerzona.

Ktoś kojarzy? Usunąłem tyle fajnych utworów z listy. czegp załuję.
13.09.2021 06:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości