Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WASZA DRUGA POŁÓWKA
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #1
WASZA DRUGA POŁÓWKA
Fajnie, że na fali luźniejszych wątków na forum można ostatnio też poznać tutejsze osoby - nawet w taki prosty i wydawałoby się mało "social mediowy" sposób jak poprzez zadania pytania "Jak wyglądacie?" Icon_smile

To może teraz, z ciekawości, wątek dotyczący tego z kim na co dzień żyjemy, czy w ogóle i jak te osoby odbierają naszą aktywność w takich miejscach jak to.

Czy są tu jacyś żonaci?
randkujący
single
homoseksualiści
księża Icon_wink

Ja jestem w relacji z dziewczyną, która jest mało "fejsbukowa" i nawet chyba nie wie, że udzielam się w sieci w takich miejscach jak mycharts czy forum miłośników trekkingu/wspinaczki albo - i tam można mnie najczęściej spotkać - forum na temat militariów. To częściowo moje pasje i chociaż ona o tym wie, to niekoniecznie zajmuje ją to, co robię w sieci. Prawda jest też taka, że w ogóle mało czasu spędzam w sieci, więc nie jest to tak odczuwalne.

A jak to u Was wygląda? Wasze partnerki/partnerzy żyją jakoś z mycharts w tle? A może dla świętego spokoju jesteście sami Icon_razz2?
22.08.2021 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 998
Dołączył: Sep 2017
Post: #2
RE: WASZA DRUGA POŁÓWKA
jogosz napisał(a):single
Zdecydowanie bardziej lubię słowo "kawaler" Icon_wink

Jestem szczęśliwym samotnikiem. W życiu poznałem tylko dwie kobiety, z którymi mógłbym spędzić resztę życia, ale z żadną mi nie wyszło. Rozważam jednak czy nie zagadać do takiej młodej blondyneczki, która od niedawna pracuje w Żabce na moim osiedlu, bo jest bardzo ładna, ale kompletnie się nie znamy, więc trudno oczekiwać, aby coś mogło z tego być. Ale od ponad dwóch lat nie byłem na żadnej "randce", więc trochę mnie kusi Icon_razz2 Jednak nie wydaje mi się, abym był stworzony do stałych związków, dobrze mi samemu.

Radio Epsilon
22.08.2021 07:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 546
Dołączył: Jun 2010
Post: #3
RE: WASZA DRUGA POŁÓWKA
Cytat:Zdecydowanie bardziej lubię słowo "kawaler"
Jak ja tego słowa nie lubię, bo mnie to wnerwia. Jeżeli chodzi o mnie to nadal jestem singlem (z czymże zaczyna mnie to już męczyć bycie singlem). Chociaż byłem w jednym związku,ale to było osiem lat wcześniej, bowiem wydarzyło się na wakacjach, kiedy byłem u wujka, gdzie pomagałem w ciężkich pracach, poznałem fajną koleżankę jak graliśmy w piłkę, wymieniliśmy się słowami, numerami telefonu a potem wybuchła właśnie ta miłość. Jednakże niestety zgasło w okolicach października-listopada 2013, bowiem olewała mnie i zachowała się zbyt arogancko, no to ja odbiłem piłeczkę i skończyłem. Teraz pesymistycznie jestem nastawiony co do zakochania się w dziewczynie, chociaż chciałbym się zakochać i stworzyć szczęśliwy związek, ale z kobietą troszkę starszą ode mnie (minimum 5 lat), bo będę szczery nie jestem gotowy na bycie starszym partnerem dla młodszej kobiety, bo odczuwam dyskonfort i obawiam się braku dojarzałości

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
22.08.2021 07:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
RE: WASZA DRUGA POŁÓWKA
EVENo napisał(a):Jestem szczęśliwym samotnikiem.
tak chyba najwygodniej Icon_smile

Na pewno paru księży było kiedyś na forum, ale teraz się nie udzielają - Zbyszu, Jopkolog. Co do pozostałych "kategorii" to nie wiem. Żonatych jest trochę. homoseksualistów kiedyś też było kilku. Obecnie to nie mam pojęcia.

Ja mam podobnie jak EVENo - pierwszy raz nas coś łączy Icon_lol
Myślę, że jeśli nasza partnerka/partner nie podziela pasji muzycznej, to nie ma co na siłę jej/mu pokazywać forum i próbować współdzielić nasze hobby.
22.08.2021 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: WASZA DRUGA POŁÓWKA
jogosz napisał(a):A może dla świętego spokoju jesteście sami
Raczej dla wygody. No i przede wszystkim teraz to chyba żadna kobieta ze mną by nie wytrzymała.
Byłem wcześniej dwa razy żonaty (obecnie jestem oficjalnie wolny we wszystkich możliwych aspektach). No i potem miałem kilka partnerek. Ale od dłuższego czasu nie ciągnie mnie do tego. Może dlatego, że net i muzyka zajmują mi wystarczająco dużo czasu.
22.08.2021 07:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #6
RE: WASZA DRUGA POŁÓWKA
Szukam drugiej połówki.*



*może być 0,7 l

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
22.08.2021 07:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #7
RE: WASZA DRUGA POŁÓWKA
też to chciałem napisać Icon_lol
22.08.2021 07:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: WASZA DRUGA POŁÓWKA
Artur.O napisał(a):Szukam drugiej połówki.
Rozumiem, że pierwszą masz.
22.08.2021 08:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 034
Dołączył: May 2021
Post: #9
RE: WASZA DRUGA POŁÓWKA
(22.08.2021 07:22 PM)TuneHunterz napisał(a):  poznałem fajną koleżankę jak graliśmy w piłkę, no to ja odbiłem piłeczkę i skończyłem.
Icon_lol

Karpie zjem!
22.08.2021 08:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 034
Dołączył: May 2021
Post: #10
RE: WASZA DRUGA POŁÓWKA
Ja jestem, nie ma co ukrywać przed samym sobą, w dość lużnym związku Icon_lol nie mieszkamy razem, ona jest mało muzyczna i raczej nie wie o moim życiu w internecie
natomiast moja była, nie tylko że była wokalistką w zespole rockowym, to sama słuchała dużo muzyki i mieliśmy często podobne gusta. To był bardzo muzyczny związek Icon_cool tylko że nie spędzaliśmy czasu na forach internetowych tylko w realu, często były to cotygodniowe wyjazdy na koncerty w głąb Czech, to były piękne lecz w sumie już dość dawne czasy

Karpie zjem!
22.08.2021 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #11
RE: WASZA DRUGA POŁÓWKA
Artur.O napisał(a):Szukam drugiej połówki.
+1. I to całkiem aktywne szukanie u mnie Icon_lol Randki się zdarzają, ale jak na razie niewiele z nich wynikało poza tym, że wpadałem w ogromny, pewnie nawet nadmierny, zachwyt Icon_lol
22.08.2021 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 081
Dołączył: Dec 2009
Post: #12
RE: WASZA DRUGA POŁÓWKA
inżynierek napisał(a):Randki się zdarzają, ale jak na razie niewiele z nich wynikało poza tym, że wpadałem w ogromny, pewnie nawet nadmierny, zachwyt
Wiem, o czym piszesz...
Od kiedy pamiętam, zawsze chciałem być z kimś... i to tak "za bardzo", więc było wiele zawodów, rozczarowań itd. itp...
Obecnie jestem żonaty, choć nie jest to delikatnie mówiąc związek marzeń, ale to trudny dla mnie temat i nie chciałbym tego tu rozwijać. Żona oczywiście wie, że mnóstwo czasu spędzam na forum, ona jest raczej mało "muzyczna" (natomiast córka chyba odziedziczyła po mnie zamiłowanie do tej dziedziny sztuki Icon_smile ), ona ma trochę swój świat, ja swój, cóż, tak wyszło...
Pozdrawiam wszystkich z nie do końca poukładanymi sprawami w tym obszarze...

WOLNE MEDIA!!!
23.08.2021 08:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Orion90 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jul 2021
Post: #13
RE: WASZA DRUGA POŁÓWKA
Jestem od niedawna singlem po prawie dwóch latach związku. Było super, dostałem więcej, niż bym się kiedykolwiek spodziewał. Równie tyle dałem. Niestety pozmieniało się wszystko z jej strony i aktualnie jestem rok i prawie 3 miesiące sam. Mam czas na pasje i nie rozglądam się w sumie z nikim. Czasami myślę o sąsiadce.

Nie dzieliliśmy zbyt wielu zainteresowań, na przykład muzycznych czy ulubionej pory roku. Facebooka nie miała w ogóle, do czasu.. udzielała się na youtube i chyba na jakichś zagranicznych forach. Oboje mieliśmy wady ale mimo to dobrze nam było ze sobą. Chcieliśmy spędzać ze sobą czas, jeździć na wycieczki i randki, wspierać się. Zauroczył nas nasz charakter. Tęsknię no ale cóż. Zastosowała całkowity Ghosting i domyślam się, że z inicjatywy osób trzecich.
23.08.2021 08:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jogosz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2021
Post: #14
RE: WASZA DRUGA POŁÓWKA
inżynierek napisał(a):wpadałem w ogromny, pewnie nawet nadmierny, zachwyt
Hmmm? Nad sobą?
23.08.2021 09:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #15
RE: WASZA DRUGA POŁÓWKA
Orion90 napisał(a):Czasami myślę o sąsiadce.
Brzmi ciekawie Icon_cool . Może trzeba pożyczyć czasem trochę soli? Icon_wink2
neo01 napisał(a):nie jest to delikatnie mówiąc związek marzeń
A to nie jest tak, że to jest po prostu norma, w sensie może kilka % postrzega to inaczej?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
23.08.2021 11:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Orion90 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jul 2021
Post: #16
RE: WASZA DRUGA POŁÓWKA
Miszon napisał(a):Brzmi ciekawie . Może trzeba pożyczyć czasem trochę soli?

Na tę chwilę trzeba by było do anglii czy gdzieś jechać po tą sól xd
23.08.2021 01:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #17
RE: WASZA DRUGA POŁÓWKA
W Polsce nie ma już soli?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
23.08.2021 01:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Orion90 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jul 2021
Post: #18
RE: WASZA DRUGA POŁÓWKA
Miszon napisał(a):Na tę chwilę trzeba by było do anglii czy gdzieś jechać po tą sól xd

Pięknej sąsiadki chwilami w PL nie ma Icon_smile Albo jechać albo poczekać
23.08.2021 01:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 081
Dołączył: Dec 2009
Post: #19
RE: WASZA DRUGA POŁÓWKA
Miszon napisał(a):A to nie jest tak, że to jest po prostu norma, w sensie może kilka % postrzega to inaczej?
Niestety raczej jest gorzej niż ta norma, napisałem to po prostu dość eufemistycznie, ale zostawmy to.

WOLNE MEDIA!!!
23.08.2021 03:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Orion90 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jul 2021
Post: #20
RE: WASZA DRUGA POŁÓWKA
neo01 napisał(a):Od kiedy pamiętam, zawsze chciałem być z kimś

A ja pozdrawiam Ciebie.
Choć żony nie mam, podobnie bywa w życiu. Sam ze swoimi pasjami, nic się nie układa.
Życzę Ci coraz lepszych lat.
23.08.2021 03:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości