Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP 50 ATB - wydanie pierwsze
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 077
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #13
RE: TOP 50 ATB - wydanie pierwsze
(25.08.2021 10:30 AM)AKT! napisał(a):  o ja to znam nawet
kiedyś nie lubiłem, ale potem dj warlord zrobił remiks i jednak już lubię
Standardowo zómerskie remiksy milenialnych hiciorków xD

Cytat:za młodu lubiłem atb całkiem z czasów "don't stop" i "killer 2000", których nie uwzględniłeś, a potem jakoś mniej; teraz myślę, że nie było jakiejś wielkiej różnicy, ale później byłem dość nieprzychylnie nastawiony do numerów, które grano w esce i być może stąd tak to widziałem Icon_wink
Czyli jednak Eska ma spory wpływ na narodowe gusta. Icon_wink
No tak jak mówiłem, te pierwsze single są zdecydowanie dość prymitywne konstrukcyjnie w porównaniu z tym, co było później. Dla mnie różnica jest wydatna na korzyść tych wszystkich "Love Will Find You", "I Don't Wanna Stop" itd. Icon_wink

Cytat:włączyłem sobie lidera, bo nie kojarzyłem go po tytule, podoba mi się zniuansowany bit i te instrumentalne przejścia, wokal tiff tutaj trochę mi nie leży, ale może to kwestia melodii, którą tu dostała; instrumentalnie w każdym razie jest ekstra ^^
Super bardzo się cieszę Serce

(25.08.2021 04:24 PM)Adam1992 napisał(a):  Cała trójka jest kapitalna, dzięki za świetną podróż w czasie. Sam sobie odświeżałem te kawałki. Icon_wink
No i lider wyszedł nam ten sam. ^^

Cytat:A może parę zdań o Sequential One? Icon_wink
Faktycznie, pisałem w twoim topie, że wypadałoby mi zgłębić temat tego projektu. Ostatecznie nigdy tego umyślnie nie zrobiłem, ale dość sporo ich produkcji zaplątało się na tych wszystkich składankach, które pościągałem i się powsłuchiwałem (Rave Mission, RaveBase, Dream Dance, itd.). Zauważyłem, że co chwilę zmieniali gatunek w zależności od trendów, ale w żadnym z nich nie nagrali nic, co by się w jakikolwiek sposób wyróżniało, a dużo z tego jest po prostu słabe. Najwięcej mojej sympatii budzi chyba nieco euro-"""trance"""owe "Imagination".

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.08.2021 05:06 PM przez Dobromiera.)
25.08.2021 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
TOP 50 ATB - wydanie pierwsze - Dobromiera - 19.08.2021, 01:02 AM
RE: TOP 50 ATB - wydanie pierwsze - AKT! - 25.08.2021, 10:30 AM
RE: TOP 50 ATB - wydanie pierwsze - Dobromiera - 25.08.2021 05:04 PM
RE: TOP 50 ATB - wydanie pierwsze - jogosz - 27.08.2021, 09:28 AM
RE: TOP 50 ATB - wydanie pierwsze - AKT! - 28.08.2021, 11:45 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości